Компанія OnePlus підтвердила варіанти кольорів OnePlus 12

Якщо ви вважаєте, що листопад був цікавим місяцем, сповненим новими флагманськими випусками (наприклад, ми мали серію Oppo Reno11, Vivo X100 та Honor 100), знайте, що грудень також збереже цей цікавий темп. OnePlus зробить свій крок на ринку флагманів у наступному місяці з довгоочікуваним OnePlus 12, який вийде 4 грудня. Щоб підтримувати ажіотаж серед шанувальників OnePlus, бренд ділиться деякими цікавинками про новий флагман. Президент OnePlus China Лі Цзе підтвердив, що в новій розробці OnePlus будуть представлені різні кольори

Варіанти кольорів OnePlus 12

За словами президента OnePlus China, OnePlus 12 буде представлений у білому, блідо-зеленому та чорному кольорах. Ці три кольори з’являться на ринку, але це не означає, що OnePlus не випустить більше в майбутньому. У будь-якому випадку, шанувальники OnePlus вже знають, на що вони можуть розраховувати з точки зору кольорової гами. Смартфон з’явиться в Китаї наступного місяця, а на світовий ринок він вийде в січні 2024 року

Інші підтверджені характеристики

Очевидно, що президент приніс більше, ніж просто варіанти кольорів. Він також прорекламував OnePlus 12 найкращою в галузі технологією скла. Це має означати одну з новітніх технологій Gorilla Glass для захисту телефону від подряпин і тріщин. Компанія також підтвердила, що флагман оснащений SoC Snapdragon 8 Gen 3. Ще підтверджено, що смартфон матиме роздільну здатність 2K і яскравість до 2 600 ніт. Пристрій буде оснащений основним датчиком задньої камери Sony LYTIA LYT808 Primary Rear Camera, та матиме 64-мегапіксельний перископний телеоб’єктив з можливістю суперзуму. Судячи з тизерів, OnePlus 12 може стати одним з найцікавіших флагманів і буде сильним конкурентом для таких смартфонів, як Xiaomi 14 серії.

OnePlus 12

Очікується, що OnePlus 12 також отримає 6,82-дюймовий AMOLED-дисплей. Пристрій може мати до 16 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ вбудованої пам’яті. З точки зору програмного забезпечення, пристрій працює під управлінням ColorOS 14 на базі Android 14 прямо з коробки. Пристрій живиться від акумулятора місткістю 5400 мАг зі швидкою зарядкою 100 Вт та бездротовою зарядкою 50 Вт. За інформацією ресурсу Digital Chat Station, OnePlus також може представити версію OnePlus 12 з текстурою дерева. Як ми вже писали вище, OnePlus може випустити більше кольорів та оздоблень після релізу.

Ми очікуємо, що компанія продовжить тизерити пристрій у найближчі тижні.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Компания OnePlus подтвердила варианты цвета OnePlus 12

Если вы считаете, что ноябрь был интересным месяцем, полным новыми флагманскими выпусками (например, мы имели серию Oppo Reno11, Vivo X100 и Honor 100), знайте, что декабрь также сохранит этот интересный темп. OnePlus сделает свой шаг на рынке флагманов в следующем месяце с долгожданным OnePlus 12, который выйдет 4 декабря. Чтобы поддерживать ажиотаж среди поклонников OnePlus, бренд делится некоторыми интересностями о новом флагмане. Президент OnePlus China Ли Цзе подтвердил, что в новой разработке OnePlus будут представлены различные цвета

Варианты цветов OnePlus 12

По словам президента OnePlus China, OnePlus 12 будет представлен в белом, бледно-зеленом и черном цветах. Эти три цвета появятся на рынке, но это не означает, что OnePlus не выпустит больше в будущем. В любом случае, поклонники OnePlus уже знают, на что они могут рассчитывать с точки зрения цветовой гаммы. Смартфон появится в Китае в следующем месяце, а на мировой рынок он выйдет в январе 2024 года.

Другие подтвержденные характеристики

Очевидно, что президент принес больше, чем просто варианты цветов. Он также прорекламировал OnePlus 12 использованием лучшей в отрасли технологии стекла. Это должно означать одну из новейших технологий Gorilla Glass для защиты телефона от царапин и трещин. Компания также подтвердила, что флагман оснащен SoC Snapdragon 8 Gen 3. Еще подтверждено, что смартфон будет иметь разрешение 2K и яркость до 2 600 нит. Устройство будет оснащено основным датчиком задней камеры Sony LYTIA LYT808 Primary Rear Camera, и будет иметь 64-мегапиксельный перископический телеобъектив с возможностью суперзума. Судя по тизерам, OnePlus 12 может стать одним из самых интересных флагманов и будет сильным конкурентом для таких смартфонов, как Xiaomi 14 серии.

OnePlus 12

Ожидается, что OnePlus 12 также получит 6,82-дюймовый AMOLED-дисплей. Устройство может иметь до 16 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ встроенной памяти. С точки зрения программного обеспечения, устройство работает под управлением ColorOS 14 на базе Android 14 прямо из коробки. Устройство питается от аккумулятора емкостью 5400 мАч с быстрой зарядкой 100 Вт и беспроводной зарядкой 50 Вт. По информации ресурса Digital Chat Station, OnePlus также может представить версию OnePlus 12 с текстурой дерева. Как мы уже писали выше, OnePlus может выпустить больше цветов и отделок после релиза.

Мы ожидаем, что компания продолжит тизерить устройство в ближайшие недели.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua