Підтверджено дату запуску серії Redmi K70; K70E показав свій дизайн

Після запуску серії Xiaomi 14 настав час для суббренду Redmi випустити власні флагмани. Незабаром бренд представить серію Redmi K70 з трьома новими флагманами. Ці телефони стануть вершиною продуктивності для бренду Redmi та будуть вищими за їхні смартфони протягом наступних кількох місяців. Після перших тизерів від Redmi, бренд нарешті підтвердив дату запуску. Redmi K70, K70E та K70 Pro вийдуть на ринок 29 листопада в Китаї о 19:00 за місцевим часом. Окрім дати запуску, з’явилося нове зображення, яке демонструє дизайн Redmi K70E.

Дата запуску та основні характеристики серії Redmi K70

Згідно з першими тизерами, Redmi K70E буде оснащений абсолютно новою SoC MediaTek Dimensity 8300-Ultra. Це унікальна версія для Xiaomi, і тизер також підтверджує наявність акумулятора на 5500 мАг з підтримкою швидкої зарядки 90 Вт. Він також має 12-бітний екран з роздільною здатністю 1,5K і піковою яскравістю 1,800 ніт. Redmi K70 Pro буде оснащений чипсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Redmi K70

Наразі процесор всередині Redmi K70 не розголошується. Однак, результати тесту Geekbench дражнять, що в ньому буде встановлений MediaTek Dimensity 8300. Бренд, ймовірно, продовжить дражнити нас новими подробицями напередодні запуску 29 листопада.

Розкрито дизайн K70E

Redmi K70E

На додаток до підтвердження дати запуску, у нас також є кілька витоків практичних зображень Redmi K70E. Цими зображеннями поділився на Weibo популярний leakster Digital Chat Station. Зображення показують чудовий дисплей телефону з мінімальними рамками та перфорацією для селфі-камери. Як завжди, підборіддя телефону потовщене, але це не порушує дизайн і не робить його менш цікавим. Виглядає як гарний дисплей. Судячи з тизерів, Redmi оснастить його роздільною здатністю 1,5K. Він також матиме ШІМ-регулювання яскравості з частотою 1 920 Гц, яскравість 1 800 ніт, а також вбудований датчик відбитків пальців.

За чутками, Redmi K70E буде найпростішим варіантом у лінійці. Тож Redmi K70 повинен мати кращі характеристики. Ми очікуємо, що Redmi поділиться тизерами інших старших моделей найближчими днями.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Подтверждена дата запуска серии Redmi K70, а K70E показал свой дизайн

После запуска серии Xiaomi 14 настало время для суббренда Redmi выпустить собственные флагманы. Вскоре бренд представит серию Redmi K70 с тремя новыми флагманами. Эти телефоны станут вершиной производительности для бренда Redmi и будут выше их смартфонов в течение следующих нескольких месяцев. После первых тизеров от Redmi, бренд наконец подтвердил дату запуска. Redmi K70, K70E и K70 Pro выйдут на рынок 29 ноября в Китае в 19:00 по местному времени. Кроме даты запуска, появилось новое изображение, которое демонстрирует дизайн Redmi K70E.

Дата запуска и основные характеристики серии Redmi K70

Согласно первым тизерам, Redmi K70E будет оснащен совершенно новой SoC MediaTek Dimensity 8300-Ultra. Это уникальная версия для Xiaomi, и тизер также подтверждает наличие аккумулятора на 5500 мАч с поддержкой быстрой зарядки 90 Вт. Он также имеет 12-битный экран с разрешением 1,5K и пиковой яркостью 1,800 нит. Redmi K70 Pro будет оснащен чипсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Redmi K70

На данный момент процессор внутри Redmi K70 не разглашается. Однако результаты теста Geekbench показівают, что в нем будет установлен MediaTek Dimensity 8300. Бренд, вероятно, продолжит интриговать нас новыми подробностями в преддверии запуска 29 ноября.

Раскрыт дизайн K70E

Redmi K70E

В дополнение к подтверждению даты запуска, у нас также есть несколько утечек практических изображений Redmi K70E. Этими изображениями поделился на Weibo популярный leakster Digital Chat Station. Изображения показывают великолепный дисплей телефона с минимальными рамками и перфорацией для селфи-камеры. Как всегда, подбородок телефона утолщен, но это не нарушает дизайн и не делает его менее интересным. Выглядит как хороший дисплей. Судя по тизерам, Redmi оснастит его разрешением 1,5K. Он также будет иметь ШИМ-регулировку яркости с частотой 1 920 Гц, яркость 1 800 нит, а также встроенный датчик отпечатков пальцев.

По слухам, Redmi K70E будет самым простым вариантом в линейке. Поэтому Redmi K70 должен иметь лучшие характеристики. Мы ожидаем, что Redmi поделится тизерами других старших моделей в ближайшие дни.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua