Samsung Galaxy M55 зі Snapdragon 7 Gen 1 проходить Geekbench

Компанія Samsung планує незабаром представити Samsung Galaxy M55. Пристрій є частиною абсолютно нового покоління Samsung Galaxy M-серії, що має намір домінувати на ринку середнього цінового сегмента в наступному році. Напередодні запуску Samsung Galaxy M55 надав нам докази свого існування за допомогою тесту Geekbench Benchmark. Бенчмарк підтвердив деякі деталі, включаючи наявність Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1.

Samsung Galaxy M55 має перші специфікації в Geekbench

Згідно зі списком Geekbench, Samsung Galaxy M55 має модельний номер SM-M556B. Він працює на базі чипсета Snapdragon 7 Gen1 від Qualcomm. Цей чип не був одностайним серед ентузіастів продуктивності. Однак він повинен забезпечити виконання базових завдань і тривалість автономної роботи. У списку також підтверджено 8 ГБ оперативної пам’яті, що означає пристойну багатозадачність цього телефону. Він буде працювати під управлінням One UI 6 на базі Android 14 прямо з коробки.

Galaxy M55

Цікаво, що телефон тестувався на старій версії Geekbench 4.2, яка вже застаріла. У порівнянні з сучасними телефонами, що працюють на бенчмарку Geekbench 5.0 або 6.0, результати вищі. Телефон набрав 3 575 балів в одноядерному і 11 330 балів в багатоядерному відділі. Однак через застарілу версію бенчмарку ми не можемо порівняти ці результати з іншими смартфонами.

Однак ми можемо порівняти його процесор Snapdragon 7 Gen 1 з іншими пристроями. Цей же чипсет стоїть в смартфонах Honor 90 і Xiaomi 13 Lite. Його цілком достатньо для помірних ігор і роботи з базовими додатками. Це хороший крок вперед у порівнянні з Exynos 1380 в Galaxy M54. Зміни також можна помітити з точки зору часу автономної роботи, який є більш оптимізованим з процесорами Qualcomm.

Хоча є й інші фактори, які слід враховувати, такі як дисплей, камери і розмір акумулятора, Samsung Galaxy M55 повинен бути гідним варіантом, судячи з того, що ми можемо витягти з Geekbench. Очевидно, що деякі деталі відсутні, але ми очікуємо, що Samsung поділиться деякими подробицями, коли дата запуску наблизиться. Окрім Galaxy M55, Samsung вже працює над Galaxy A55 та іншими пристроями, які стануть частиною середнього покоління 2024 року. Ми очікуємо, що компанія надасть більше деталей найближчим часом.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy M55 со Snapdragon 7 Gen 1 проходит Geekbench

Компания Samsung планирует вскоре представить Samsung Galaxy M55. Устройство является частью совершенно нового поколения Samsung Galaxy M-серии, которое намерено доминировать на рынке среднего ценового сегмента в следующем году. Накануне запуска Samsung Galaxy M55 предоставил нам доказательства своего существования с помощью теста Geekbench Benchmark. Бенчмарк подтвердил некоторые детали, включая наличие Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1.

Samsung Galaxy M55 имеет первые спецификации в Geekbench

Согласно списку Geekbench, Samsung Galaxy M55 имеет модельный номер SM-M556B. Он работает на базе чипсета Snapdragon 7 Gen1 от Qualcomm. Этот чип не был единодушным среди энтузиастов производительности. Однако он должен обеспечить выполнение базовых задач и продолжительность автономной работы. В списке также подтверждено 8 ГБ оперативной памяти, что означает приличную многозадачность этого телефона. Он будет работать под управлением One UI 6 на базе Android 14 прямо из коробки.

Galaxy M55

Интересно, что телефон тестировался на старой версии Geekbench 4.2, которая уже устарела. По сравнению с современными телефонами, работающими на бенчмарке Geekbench 5.0 или 6.0, результаты выше. Телефон набрал 3 575 баллов в одноядерном и 11 330 баллов в многоядерном отделе. Однако из-за устаревшей версии бенчмарка мы не можем сравнить эти результаты с другими смартфонами.

Однако мы можем сравнить его процессор Snapdragon 7 Gen 1 с другими устройствами. Этот же чипсет стоит в смартфонах Honor 90 и Xiaomi 13 Lite. Его вполне достаточно для умеренных игр и работы с базовыми приложениями. Это хороший шаг вперед по сравнению с Exynos 1380 в Galaxy M54. Изменения также можно заметить с точки зрения времени автономной работы, которое является более оптимизированным с процессорами Qualcomm.

Хотя есть и другие факторы, которые следует учитывать, такие как дисплей, камеры и размер аккумулятора, Samsung Galaxy M55 должен быть достойным вариантом, судя по тому, что мы можем извлечь из Geekbench. Очевидно, что некоторые детали отсутствуют, но мы ожидаем, что Samsung поделится некоторыми подробностями, когда дата запуска приблизится. Помимо Galaxy M55, Samsung уже работает над Galaxy A55 и другими устройствами, которые станут частью среднего поколения 2024 года. Мы ожидаем, что компания предоставит больше деталей в ближайшее время.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua