Oppo Pad Air 2 з 11,4″ екраном, Helio G99 та багатьом іншим

Цього четверга, 23 листопада, компанія Oppo зніме обгортку з серії Oppo Reno11. Разом з новими преміальними телефонами середнього класу, компанія готується представити Oppo Pad Air 2. Пристрій стане наступним кроком компанії на ринку планшетів, а його дизайн буде показано на рендерах. Наразі планшет з’явився на сайті China Telecom, де можна ознайомитися з його основними характеристиками та ціною. Занурмось в усі деталі, що просочилися.

Oppo Pad Air 2

Основні характеристики та особливості Oppo Pad Air 2

Oppo Pad Air 2 – це оновлений OnePlus Pad Go для китайського ринку. Тому він має ті ж самі характеристики та дизайн, але, очевидно, позбувся посилань на OnePlus і замість них має логотипи Oppo. У списку підтверджено, що планшет має 11,4-дюймовий РК-екран з роздільною здатністю 2,408 x 1,720 пікселів і співвідношенням сторін 7:5. Це великий дисплей з пристойною роздільною здатністю для роботи та навчання. Очевидно, що він також буде гідним варіантом для мультимедійних споживачів, які хочуть мати великий пристрій для перегляду фільмів та іншого відповідного контенту

Oppo Pad Air 2

Під капотом планшета буде встановлена SoC MediaTek Helio G99. Цей чипсет є базовим за сучасними стандартами, але, з усім тим, дозволить користувачам мати пристойну продуктивність для базових додатків та ігор. Користувачі можуть насолоджуватися великим дисплеєм в соціальних мережах, і продуктивність пристрою не підведе в них. Базові ігри повинні йти без проблем, однак, більш вимогливі ігри вимагатимуть спеціальних налаштувань графіки.

Oppo Pad Air 2 буде поставлятися з акумулятором місткістю 8000 мАг з можливістю швидкої зарядки 33 Вт. Враховуючи розмір, цього акумулятора може вистачити на один день базового використання. Ігри розряджають батарею швидше. Що стосується оптики, Oppo Pad Air 2 буде оснащений 8-Мп фронтальною та тильною камерами. Планшет буде завантажуватися Android 13 з ColorOS 13 прямо зверху. Очікується, що він отримає ColorOS 14 на базі Android 14, як тільки вона стане доступною.

Інформація про ціни

На додаток до специфікацій, лістинг China Telecom також підтвердив інформацію про ціни на Oppo Pad Air 2. Базова версія з 6 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам’яті коштуватиме 1299 китайських юанів ($183). Модель з 8 ГБ /128 ГБ коштуватиме 1 499 китайських юанів ($210), а модель з 8 ГБ / 256 ГБ – 1 699 китайських юанів ($240).

Поки що Oppo Pad Air 2 буде ще одним хорошим варіантом для користувачів, які шукають хороший планшет з пристойною продуктивністю і величезним дисплеєм для мультимедійного контенту.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo Pad Air 2 с экраном 11,4″, Helio G99 и многим другим

В этот четверг, 23 ноября, компания Oppo снимет обертку с серии Oppo Reno11. Вместе с новыми премиальными телефонами среднего класса, компания готовится представить Oppo Pad Air 2. Устройство станет следующим шагом компании на рынке планшетов, а его дизайн будет показан на рендерах. Сейчас планшет появился на сайте China Telecom, где можно ознакомиться с его основными характеристиками и ценой. Изучим все детали.

Oppo Pad Air 2

Основные характеристики и особенности Oppo Pad Air 2

Oppo Pad Air 2 – это обновленный OnePlus Pad Go для китайского рынка. Поэтому он имеет те же самые характеристики и дизайн, но, очевидно, лишился ссылок на OnePlus и вместо них имеет логотипы Oppo. В списке подтверждено, что планшет имеет 11,4-дюймовый ЖК-экран с разрешением 2408 x 1720 пикселей и соотношением сторон 7:5. Это большой дисплей с приличным разрешением для работы и учебы. Очевидно, что он также будет достойным вариантом для мультимедийных потребителей, которые хотят иметь большое устройство для просмотра фильмов и другого соответствующего контента.

Oppo Pad Air 2

Под капотом планшета будет установлена SoC MediaTek Helio G99. Этот чипсет является базовым по современным стандартам, но, тем не менее, позволит пользователям иметь приличную производительность для базовых приложений и игр. Пользователи могут наслаждаться большим дисплеем в социальных сетях, и производительность устройства не подведет в них. Базовые игры должны идти без проблем, однако более требовательные игры потребуют специальных настроек графики.

Oppo Pad Air 2 будет поставляться с аккумулятором емкостью 8000 мАч с возможностью быстрой зарядки 33 Вт. Учитывая размер, этого аккумулятора может хватить на один день базового использования. Игры разряжают батарею быстрее. Что касается оптики, Oppo Pad Air 2 будет оснащен 8-Мп фронтальной и тыльной камерами. Планшет будет загружаться с Android 13 с ColorOS 13 прямо сверху. Ожидается, что он получит ColorOS 14 на базе Android 14, как только она станет доступной.

Информация о ценах

В дополнение к спецификациям, листинг China Telecom также подтвердил информацию о ценах на Oppo Pad Air 2. Базовая версия с 6 ГБ оперативной и 128 ГБ постоянной памяти будет стоить 1299 китайских юаней ($183). Модель с 8 ГБ / 128 ГБ будет стоить 1 499 китайских юаней ($210), а модель с 8 ГБ / 256 ГБ – 1 699 китайских юаней ($240).

Пока что Oppo Pad Air 2 будет еще одним хорошим вариантом для пользователей, которые ищут хороший планшет с приличной производительностью и огромным дисплеем для мультимедийного контента.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua