Spotify уклав спеціальну угоду з Google про скасування комісії Play Store

Як повідомляється, Spotify уклав спеціальну угоду з Google, яка дозволяє йому відмовитися від плати за послуги Play Store. Цей крок був зроблений після того, як Spotify відмовився від підтримки білінгу в App Store від Apple в середині 2023 року, щоб уникнути потенційної 30-відсоткової комісії. На додаток до відмови від комісії, Spotify погодився платити Google лише чотири відсотки комісії за користувачів, які підписалися на їхній сервіс через Google. Це набагато менше, ніж у більшості інших додатків, які зазвичай платять 15% за підписку через Google Play Store.

Play Store Bottom Bar

Згідно зі свідченнями у справі Epic проти Google, Spotify та Google уклали унікальну угоду про обмін покупками в додатку Android. Дон Гаррісон, керівник відділу глобального партнерства Google, розповів, що коли користувачі Spotify оформлюють підписку через власну платіжну систему, Spotify не потрібно платити комісію. Однак, якщо користувачі обирають Google як платіжну платформу, вони повинні сплатити 4% комісію.

Передумови

Google Play Store є основним магазином додатків для пристроїв Android, і видавці додатків повинні платити Google до 15% від покупок, здійснених через магазин. Однак деякі компанії були незадоволені цими зборами та намагалися їх уникнути. Раніше цього місяця видання The Verge повідомило, що Google запропонував Netflix ексклюзивну угоду, яка передбачала мінімальну комісію в розмірі 10%. Однак Netflix відхилив цю пропозицію і відмовився надати користувачам можливість підписатися на Netflix безпосередньо в додатку.

Google Play Store – це сервіс цифрової дистрибуції, що управляється і розробляється компанією Google, який дозволяє користувачам переглядати та завантажувати додатки, музику, книги й фільми. Розробники, які продають платні додатки або внутрішній доступ до цифрового контенту чи послуг, сплачують сервісний збір, що базується на відсотках від ціни покупки або цифрових покупок у їхньому додатку. Плата за послуги — це спосіб, за допомогою якого Google підтримує свої постійні інвестиції в Android і Google Play. Вона також відображає цінність, яку надають Android і Google Play, і є способом, за допомогою якого вони заробляють гроші як бізнес. Це звичайна бізнес-модель для магазинів додатків та ігор, якими керують Microsoft, Apple, Steam, Nintendo, Amazon та інші.

Однак Play Store зіткнувся з проблемою комісійних, оскільки розробники скаржаться на високі комісійні, які стягуються платформою. Google Play Store стягує 30% комісію з усіх покупок у додатку, що стало предметом суперечок для багатьох розробників. У відповідь на це Google запровадив нову політику, яка знижує ставку комісії до 15% на перші $1 млн доходу, отриманого розробниками щороку.

Угода Spotify з Google

Судовий розгляд між Epic та Google розкрив особливу угоду, яку Spotify уклав з Google. Угода дозволить Spotify не платити Google комісію, коли люди підписуються на підписку, використовуючи платіжну систему Spotify на Android. В рамках тієї ж угоди Spotify сплачував Google лише 4% комісії, якщо користувачі підписувалися на сервіс через Google. Як повідомляється, угода була укладена після того, як Spotify спочатку підтримав Epic Games у її боротьбі проти Google та Apple. Однак у 2022 році компанія почала використовувати програму Google під назвою User Choice Billing, яка дозволяє додаткам для Android використовувати власні платіжні системи в обмін на меншу комісію.

Spotify Price

Google не бажає розкривати ці дані в цій антимонопольній боротьбі. Вона вважає, що це може зашкодити переговорам з іншими розробниками додатків, які хочуть отримати преференції.

Дон Гаррісон сказав: “Прослуховування музики є однією з основних потреб [мобільних телефонів]… Якщо ми не зможемо зробити так, щоб Spotify працював належним чином у Play Services, користувачі не купуватимуть телефони Android”.

Кажуть, що в рамках угоди обидві сторони також пообіцяли інвестувати по 50 мільйонів доларів у “Фонд успіху”.

Представник Google Ден Джексон сказав: “Невелика кількість розробників, які інвестують безпосередньо в Android і Play, можуть мати різні тарифи на послуги в рамках ширших партнерств, які включають роботу над різними форматами пристроїв”. Він додав: “Ці ключові інвестиційні партнерства дозволяють нам зробити Android і Play доступними для більшої кількості користувачів, постійно покращуючи досвід для всіх користувачів і створюючи нові можливості для всіх розробників”.

Наслідки

Угода між Spotify та Google має значні наслідки для індустрії магазинів додатків. Вона свідчить про те, що компанії зможуть домовлятися про нижчі комісійні з магазинами додатків, якщо вони матимуть достатню силу на переговорах. Це також підкреслює важливість конкуренції на ринку магазинів додатків, оскільки компанії намагаються уникнути високих комісій, знаходячи альтернативні способи розповсюдження своїх додатків. Не буде несподіванкою, якщо інші бренди почнуть укладати подібні угоди з Play Store. Фактично, це може вплинути на комісійний бізнес магазинів додатків загалом.

Spotify Tap

Завершальні слова

Загалом, угода між Spotify та Google є значною подією в дискусії про тарифи магазинів додатків, що триває. Вона показує, що компанії готові вживати заходів, щоб уникнути високих тарифів, а магазини додатків можуть бути готові домовитися про нижчі тарифи, щоб утримати своїх найцінніших партнерів. Оскільки індустрія магазинів додатків продовжує розвиватися, буде цікаво спостерігати за тим, як ця динаміка розвиватиметься і які нові інновації з’являться в результаті. Що ви думаєте про угоду Google зі Spotify? Поділіться своїми думками в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Spotify заключил специальное соглашение с Google об отмене комиссии Play Store

Как сообщается, Spotify заключил специальное соглашение с Google, которое позволяет ему отказаться от платы за услуги Play Store. Этот шаг был сделан после того, как Spotify отказался от поддержки биллинга в App Store от Apple в середине 2023 года, чтобы избежать потенциальной 30-процентной комиссии. В дополнение к отказу от комиссии, Spotify согласился платить Google только четыре процента комиссии за пользователей, которые подписались на их сервис через Google. Это намного меньше, чем у большинства других приложений, которые обычно платят 15% за подписку через Google Play Store.

Play Store Bottom Bar

Согласно показаниям по делу Epic против Google, Spotify и Google заключили уникальное соглашение об обмене покупками в приложении Android. Дон Гаррисон, руководитель отдела глобального партнерства Google, рассказал, что когда пользователи Spotify оформляют подписку через собственную платежную систему, Spotify не нужно платить комиссию. Однако, если пользователи выбирают Google в качестве платежной платформы, они должны оплатить 4% комиссию.

Предпосылки

Google Play Store является основным магазином приложений для устройств Android, и издатели приложений должны платить Google до 15% от покупок, сделанных через магазин. Однако некоторые компании были недовольны этими сборами и пытались их избежать. Ранее в этом месяце издание The Verge сообщило, что Google предложил Netflix эксклюзивное соглашение, которое предусматривало минимальную комиссию в размере 10%. Однако Netflix отклонил это предложение и отказался предоставить пользователям возможность подписаться на Netflix непосредственно в приложении.

Google Play Store – это сервис цифровой дистрибуции, управляемый и разрабатываемый компанией Google, который позволяет пользователям просматривать и загружать приложения, музыку, книги и фильмы. Разработчики, которые продают платные приложения или внутренний доступ к цифровому контенту или услугам, платят сервисный сбор, основанный на процентах от цены покупки или цифровых покупок в их приложении. Плата за услуги – это способ, с помощью которого Google поддерживает свои постоянные инвестиции в Android и Google Play. Это также отражает ценность, которую предоставляют Android и Google Play, и является способом, с помощью которого они зарабатывают деньги как бизнес. Это обычная бизнес-модель для магазинов приложений и игр, которыми управляют Microsoft, Apple, Steam, Nintendo, Amazon и другие.

Однако Play Store столкнулся с проблемой комиссионных, поскольку разработчики жалуются на высокие комиссии, взимаемые платформой. Google Play Store взимает 30% комиссии со всех покупок в приложении, что стало предметом спора для многих разработчиков. В ответ на это Google ввел новую политику, которая снижает ставку комиссии до 15% на первые $1 млн дохода, полученного разработчиками ежегодно.

Соглашение Spotify с Google

Судебное разбирательство между Epic и Google раскрыло особое соглашение, которое Spotify заключил с Google. Соглашение позволит Spotify не платить Google комиссию, когда люди подписываются на подписку, используя платежную систему Spotify на Android. В рамках того же соглашения Spotify платил Google только 4% комиссии, если пользователи подписывались на сервис через Google. Как сообщается, соглашение было заключено после того, как Spotify сначала поддержал Epic Games в ее борьбе против Google и Apple. Однако в 2022 году компания начала использовать программу Google под названием User Choice Billing, которая позволяет приложениям для Android использовать собственные платежные системы в обмен на меньшую комиссию.

Spotify Price

Google не желает раскрывать эти данные в этой антимонопольной борьбе. Она считает, что это может повредить переговорам с другими разработчиками приложений, которые хотят получить преференции.

Дон Гаррисон сказал: “Прослушивание музыки является одной из основных потребностей [мобильных телефонов]… Если мы не сможем сделать так, чтобы Spotify работал должным образом в Play Services, пользователи не будут покупать телефоны Android”.

Говорят, что в рамках соглашения обе стороны также пообещали инвестировать по 50 миллионов долларов в “Фонд успеха”.

Представитель Google Дэн Джексон сказал: “Небольшое количество разработчиков, которые инвестируют непосредственно в Android и Play, могут иметь различные тарифы на услуги в рамках более широких партнерств, которые включают работу над различными форматами устройств”. Он добавил: “Эти ключевые инвестиционные партнерства позволяют нам сделать Android и Play доступными для большего количества пользователей, постоянно улучшая опыт для всех пользователей и создавая новые возможности для всех разработчиков”.

Последствия

Соглашение между Spotify и Google имеет значительные последствия для индустрии магазинов приложений. Оно свидетельствует о том, что компании смогут договариваться о более низких комиссионных с магазинами приложений, если они будут иметь достаточную силу на переговорах. Это также подчеркивает важность конкуренции на рынке магазинов приложений, поскольку компании пытаются избежать высоких комиссий, находя альтернативные способы распространения своих приложений. Не будет неожиданностью, если другие бренды начнут заключать подобные соглашения с Play Store. Фактически, это может повлиять на комиссионный бизнес магазинов приложений в целом.

Spotify Tap

Заключительные слова

В целом, соглашение между Spotify и Google является значительным событием в продолжающейся дискуссии о тарифах магазинов приложений. Оно показывает, что компании готовы принимать меры, чтобы избежать высоких тарифов, а магазины приложений могут быть готовы договориться о более низких тарифах, чтобы удержать своих самых ценных партнеров. Поскольку индустрия магазинов приложений продолжает развиваться, будет интересно наблюдать за тем, как эта динамика будет развиваться и какие новые инновации появятся в результате. Что вы думаете о сделке Google со Spotify? Поделитесь своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua