Карти Google Maps отримали кілька оновлень

Компанія Google оголосила про низку функціональних оновлень додатку Google Maps на платформах Android та iOS. Ці оновлення в основному покращують “пропозиції маршрутів залізничного транспорту” та групові функції. Тепер Карти точно відображають інформацію про вхід і вихід зі станцій залізничного транспорту. Стверджується, що це “гарантує, що користувачі не вийдуть на неправильному виході або не сядуть на неправильний поїзд”.

Google Maps впроваджує вдосконалення системи прокладання маршрутів громадського транспорту, включаючи більш чіткі входи та виходи зі станцій у 80 містах. Інтерфейс навігації на Картах Google матиме більш помітні опції для налаштування маршрутів на основі вподобань та видів транспорту. Крім того, Карти Google додають емодзі-реакції до спільних списків та користувацького контенту, що полегшує голосування та висловлення вподобань. Зміни будуть впроваджені протягом наступних кількох тижнів на Android та iOS.

Карти Google вдосконалили алгоритм прокладання маршрутів громадського транспорту, пропонуючи користувачам найкращий маршрут на основі розрахункового часу прибуття, часу в дорозі та кількості пересадок. Користувачі також можуть фільтрувати типи транспорту в додатку та обирати визначений громадський транспорт. Ці вдосконалення є частиною зусиль Google, спрямованих на те, щоб зробити навігацію великими містами та вокзалами простішою і точнішою.

Нові вказівники входу та виходу залізничних станцій на картах Google Maps

Нещодавно Google Maps представив оновлення своєї системи маршрутизації громадського транспорту, включаючи більш чіткі вказівники входів і виходів зі станцій у 80 містах. Це вдосконалення має на меті надати детальну інформацію про входи та виходи зі станцій, щоб допомогти мандрівникам уникнути пересадки на інший потяг. Нова функція, ймовірно, зробить подорожі громадським транспортом набагато простішими. Адже вона розпізнаватиме менше пересадок і спрямовуватиме користувачів до правильного входу на станцію.

Це оновлення з’явилося після того, як Google покращив алгоритм для поїздок “громадським транспортом”. Тепер карта може запропонувати найкращий маршрут на основі “передбачуваного часу прибуття, часу в дорозі та кількості пересадок”. Користувачі також можуть фільтрувати типи транспорту в додатку і вибирати визначений громадський транспорт.

Карти Google використовують алгоритми для визначення найкращого маршруту на основі таких факторів, як відстань, час, трафік і вид транспорту. Він може надавати вказівки щодо проїзду автомобілем, пішки, велосипедом або громадським транспортом. Щоб передбачити, як виглядатиме дорожній рух у найближчому майбутньому, Карти Google аналізують історичні моделі руху на дорогах у часі. Google Maps також використовує машинне навчання та аналіз геопросторових даних для вилучення корисної інформації з необроблених даних, зібраних супутниками та камерами вуличного огляду.

Google Maps працює над розширенням повної підтримки громадського транспорту на більшу кількість локацій. Тепер він генерує покрокові вказівки разом з інформацією про час, щоб надати користувачам точні розрахунки часу прибуття. Додаток також дозволяє водіям повернутися до попередньої моделі, яка забезпечує найшвидший маршрут до пункту призначення. За замовчуванням Карти Google генерують найбільш економний варіант для всіх.

Додано функцію групового голосування

На додаток до нових знаків входу і виходу на залізничних станціях, Google Карти також додали функцію групового голосування для покращення спільного планування поїздок. Ця функція дозволяє користувачам створювати спільні списки, надсилаючи місця друзям. Це дозволяє всім учасникам подорожі додавати місця і голосувати за них за допомогою емодзі-реакцій. За словами Аманди Лейхт Мур (Amanda Leicht Moore), директора з продуктів Google Maps, це оновлення має на меті “винести планування з групового чату і зберегти його в одному корисному місці”. Оновлені списки будуть розгорнуті по всьому світу протягом наступних кількох тижнів, що зробить групове планування подорожей більш зручним та інтерактивним.

Користувачі, які створюють групи на Картах Google, тепер можуть надавати списки в групі, щоб кожен учасник міг проголосувати за місця, які він найбільше хоче відвідати. Це полегшує проведення зборів. Користувачі можуть реагувати за допомогою стандартних смайликів або створювати власні гібридні смайлики за допомогою ШІ та Майстерні смайликів.

Ці оновлення є частиною зусиль Google Maps, спрямованих на покращення транзитної навігації, планування поїздок та залучення громадськості. Нові інструменти не лише надають більш розумні рекомендації для транзитних маршрутів, але й пропонують користувачам зручний спосіб колективного планування та прийняття рішень щодо пунктів призначення. Завдяки цим оновленням Карти Google продовжують розвиватися як комплексний інструмент для подорожей і навігації, що задовольняє різноманітні потреби користувачів.

Завершальні слова

Нове оновлення від Google має на меті підвищити точність інформації під час подорожей. Воно також пропонує найкращий маршрут і оцінку часу прибуття, часу в дорозі та кількості пересадок. З новим оновленням користувачі можуть перевірити доступні види транспорту і вибрати той, який їм потрібен. Також з’явилася нова функція для групових мандрівників, яка допомагає ділитися локаціями та голосувати за них. Голосування відбувається за допомогою смайликів, і ця функція буде запущена в глобальному масштабі через кілька тижнів. З іншого боку, Google додає нову колірну схему до всіх версій додатка “Карти”. Нова колірна схема була впроваджена як в десктопній, так і в мобільній версіях додатка Google Maps.

Користувачі тепер можуть додавати віджети Google Maps на свої пристрої iOS, щоб перевіряти час прибуття та інформацію про затори на дорогах для частих поїздок, наприклад, додому чи на роботу. Раніше Карти Google не показували фактичне розташування входів до метро, але нещодавні оновлення мають на меті розв’язати цю проблему, показуючи точне розташування виходів і входів, включаючи те, на якій стороні вулиці вони знаходяться, а також чіткі маршрути до них і від них. Це вдосконалення є частиною зусиль Google, спрямованих на те, щоб зробити навігацію у великих містах і вокзалах простішою і точнішою.

Загалом, додавання нових входів до станцій метро може створити нові, простіші, а іноді навіть безпечніші способи потрапити на станцію, скорочуючи час пішки та покращуючи доступність.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Карты Google Maps получили несколько обновлений

Компания Google объявила о ряде функциональных обновлений приложения Google Maps на платформах Android и iOS. Эти обновления в основном улучшают “предложения маршрутов железнодорожного транспорта” и групповые функции. Теперь Карты точно отображают информацию о входе и выходе со станций железнодорожного транспорта. Утверждается, что это “гарантирует, что пользователи не выйдут на неправильном выходе или не сядут на неправильный поезд”.

Google Maps внедряет совершенствование системы прокладки маршрутов общественного транспорта, включая более четкие входы и выходы со станций в 80 городах. Интерфейс навигации на Картах Google будет иметь более заметные опции для настройки маршрутов на основе предпочтений и видов транспорта. Кроме того, Карты Google добавляют эмодзи-реакции к общим спискам и пользовательскому контенту, что облегчает голосование и выражение предпочтений. Изменения будут внедрены в течение следующих нескольких недель на Android и iOS.

Карты Google усовершенствовали алгоритм прокладки маршрутов общественного транспорта, предлагая пользователям лучший маршрут на основе расчетного времени прибытия, времени в пути и количества пересадок. Пользователи также могут фильтровать типы транспорта в приложении и выбирать определенный общественный транспорт. Эти усовершенствования являются частью усилий Google, направленных на то, чтобы сделать навигацию по крупным городам и вокзалам проще и точнее.

Новые указатели входа и выхода железнодорожных станций на картах Google Maps

Недавно Google Maps представил обновление своей системы маршрутизации общественного транспорта, включая более четкие указатели входов и выходов со станций в 80 городах. Это усовершенствование имеет целью предоставить подробную информацию о входах и выходах со станций, чтобы помочь путешественникам избежать пересадки на другой поезд. Новая функция, вероятно, сделает путешествия общественным транспортом гораздо проще. Ведь она будет распознавать меньше пересадок и направлять пользователей к правильному входу на станцию.

Это обновление появилось после того, как Google улучшил алгоритм для поездок “общественным транспортом”. Теперь карта может предложить лучший маршрут на основе “предполагаемого времени прибытия, времени в пути и количества пересадок”. Пользователи также могут фильтровать типы транспорта в приложении и выбирать определенный общественный транспорт.

Карты Google используют алгоритмы для определения наилучшего маршрута на основе таких факторов, как расстояние, время, трафик и вид транспорта. Он может предоставлять указания по проезду на автомобиле, пешком, велосипеде или общественном транспорте. Чтобы предсказать, как будет выглядеть дорожное движение в ближайшем будущем, Карты Google анализируют исторические модели движения на дорогах во времени. Google Maps также использует машинное обучение и анализ геопространственных данных для извлечения полезной информации из необработанных данных, собранных спутниками и камерами уличного обзора.

Google Maps работает над расширением полной поддержки общественного транспорта на большее количество локаций. Теперь он генерирует пошаговые указания вместе с информацией о времени, чтобы предоставить пользователям точные расчеты времени прибытия. Приложение также позволяет водителям вернуться к предыдущей модели, которая обеспечивает самый быстрый маршрут до пункта назначения. По умолчанию Карты Google генерируют наиболее экономный вариант для всех.

Добавлена функция группового голосования

В дополнение к новым знакам входа и выхода на железнодорожных станциях, Google Карты также добавили функцию группового голосования для улучшения совместного планирования поездок. Эта функция позволяет пользователям создавать совместные списки, отправляя места друзьям. Это позволяет всем участникам путешествия добавлять места и голосовать за них с помощью эмодзи-реакций. По словам Аманды Лейхт Мур (Amanda Leicht Moore), директора по продуктам Google Maps, это обновление имеет целью “вынести планирование из группового чата и сохранить его в одном полезном месте”. Обновленные списки будут развернуты по всему миру в течение следующих нескольких недель, что сделает групповое планирование путешествий более удобным и интерактивным.

Пользователи, которые создают группы на Картах Google, теперь могут предоставлять списки в группе, чтобы каждый участник мог проголосовать за места, которые он больше всего хочет посетить. Это облегчает проведение собраний. Пользователи могут реагировать с помощью стандартных смайликов или создавать собственные гибридные смайлики с помощью ИИ и Мастерской смайликов.

Эти обновления являются частью усилий Google Maps, направленных на улучшение транзитной навигации, планирования поездок и привлечения общественности. Новые инструменты не только предоставляют более разумные рекомендации для транзитных маршрутов, но и предлагают пользователям удобный способ коллективного планирования и принятия решений относительно пунктов назначения. Благодаря этим обновлениям Карты Google продолжают развиваться как комплексный инструмент для путешествий и навигации, удовлетворяющий разнообразные потребности пользователей.

Завершающие слова

Новое обновление от Google имеет целью повысить точность информации во время путешествий. Оно также предлагает лучший маршрут и оценку времени прибытия, времени в пути и количества пересадок. С новым обновлением пользователи могут проверить доступные виды транспорта и выбрать тот, который им нужен. Также появилась новая функция для групповых путешественников, которая помогает делиться локациями и голосовать за них. Голосование происходит с помощью смайликов, и эта функция будет запущена в глобальном масштабе через несколько недель. С другой стороны, Google добавляет новую цветовую схему ко всем версиям приложения “Карты”. Новая цветовая схема была внедрена как в десктопной, так и в мобильной версиях приложения Google Maps.

Пользователи теперь могут добавлять виджеты Google Maps на свои устройства iOS, чтобы проверять время прибытия и информацию о пробках на дорогах для частых поездок, например, домой или на работу. Ранее Карты Google не показывали фактическое расположение входов в метро, но недавние обновления имеют целью решить эту проблему, показывая точное расположение выходов и входов, включая то, на какой стороне улицы они находятся, а также четкие маршруты к ним и от них. Это усовершенствование является частью усилий Google, направленных на то, чтобы сделать навигацию в крупных городах и вокзалах более простой и точной.

В общем, добавление новых входов к станциям метро может создать новые, более простые, а иногда даже более безопасные способы попасть на станцию, сокращая время пешком и улучшая доступность.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua