Дисплей Google Pixel 8 може стати яскравішим, ніж рекламується

Серія Google Pixel 8 отримала багато оновлень у порівнянні зі своїми попередниками. Але серед них дисплеї “Actua” та “Super Actua” є однією з найбільших родзинок. Вони є одними з найкращих дисплеїв у світі. І схоже, що Google недооцінювала можливості панелі на моделях, що не належать до категорії Pro.

Google Pixel 8 Pro рекламувався з піковою яскравістю 2400 NITS. З іншого боку, Google заявляв, що модель, яка не є Pro, може досягати 2000 NITS. Але нещодавно з’ясувалося, що дисплей непрофесійної моделі трохи більш разючий, ніж було заявлено спочатку.

Тест показав, наскільки хороший дисплей у Google Pixel 8

Перш за все, вам потрібно зрозуміти, що означає рейтинг пікової яскравості. Google використовує співвідношення “5% на піксель”, щоб прийти до цих розрахунків. Простіше кажучи, ви не побачите, що пристрої Google Pixel 8 досягають максимальної яскравості в реальному житті. Замість цього, дисплеї розкручуються до максимуму під час перегляду HDR-контенту.

Google Pixel 8 screen

Що стосується звичайного повсякденного використання, Google заявляє, що Pixel 8 Pro може запропонувати 1400 NITS. Але, згідно з тестом, телефон насправді може запропонувати 1600 NITS. Звісно, для досягнення такої високої яскравості потрібно увімкнути режим “Плавне відображення”. Без цього яскравість при повсякденному використанні відповідає тому, з якою Google рекламував телефон.

Google Pixel 8 Test
Джерело зображення: 9to5Google

Іншими словами, дисплей показав, що Pixel 8 отримує додаткові 200 NITS, коли ввімкнено режим “Плавне відображення”. Для тих, хто не знає, цей режим в основному вмикає 120 Гц, що забезпечує кращий і більш плавний візуальний досвід.

З усім тим, тест не виявив нічого цікавого про Google Pixel 8 Pro. І якщо ви хочете отримати більше інформації про роботу дисплеїв, ви можете ознайомитися з деталями тесту за цим посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Дисплей Google Pixel 8 может стать ярче, чем рекламируется

Серия Google Pixel 8 получила много обновлений по сравнению со своими предшественниками. Но среди них дисплеи “Actua” и “Super Actua” является одной из самых больших изюминок. Они являются одними из лучших дисплеев в мире. И похоже, что Google недооценивала возможности панели на моделях, не относящихся к категории Pro.

Google Pixel 8 Pro рекламировался с пиковой яркостью 2400 NITS. С другой стороны, Google заявлял, что модель, которая не является Pro, может достигать 2000 NITS. Но недавно выяснилось, что дисплей непрофессиональной модели немного более впечатляющий, чем было заявлено изначально.

Тест показал, насколько хорош дисплей у Google Pixel 8

Прежде всего, вам нужно понять, что означает рейтинг пиковой яркости. Google использует соотношение “5% на пиксель”, чтобы прийти к этим расчетам. Проще говоря, вы не увидите, что устройства Google Pixel 8 достигают максимальной яркости в реальной жизни. Вместо этого, дисплеи раскручиваются до максимума во время просмотра HDR-контента.

Google Pixel 8 screen

Что касается обычного повседневного использования, Google заявляет, что Pixel 8 Pro может предложить 1400 NITS. Но, согласно тесту, телефон на самом деле может предложить 1600 NITS. Конечно, для достижения такой высокой яркости нужно включить режим “Плавное отображение”. Без этого яркость при повседневном использовании соответствует тому, с которой Google рекламировал телефон.

Google Pixel 8 Test
Источник изображения: 9to5Google

Другими словами, дисплей показал, что Pixel 8 получает дополнительные 200 NITS, когда включен режим “Плавное отображение”. Для тех, кто не знает, этот режим в основном включает 120 Гц, что обеспечивает лучший и более плавный визуальный опыт.

Тем не менее тест не обнаружил ничего интересного о Google Pixel 8 Pro. И если вы хотите получить больше информации о работе дисплеев, вы можете ознакомиться с деталями теста по этой ссылке.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua