Xiaomi Redmi Note 13R Pro вийшов на ринок з Dimensity 6080 та камерою 108MP

Xiaomi представила серію Redmi Note 13 два місяці тому, і кожен фанат Redmi Note знає, що це не кінець. За останні кілька років Xiaomi випускала кілька варіантів для кожного покоління Redmi Note, і 13-те не стане винятком. Вчора компанія представила Redmi Note 13R Pro, який схожий на Redmi Note 13, за винятком нового острівця камери та кольорового рішення. Сьогодні Redmi Note 13R Pro став офіційним, і ми поділимося його ключовими аспектами в цій статті.

Технічні характеристики та особливості Xiaomi Redmi Note 13R Pro

Redmi Note 13R оснащений 6,67-дюймовим OLED-екраном з вирівняним по центру отвором для селфі-камери. Це той самий дисплей, який використовується на телефонах Redmi Note протягом останніх трьох років, а це означає, що він буде добре знайомий тим, хто користується старими телефонами Redmi Note. Камера всередині перфоратора має роздільну здатність 16 Мп. Перемістившись на задню панель, телефон має квадратний острівець камери, який містить два модулі. Основна камера має роздільну здатність 108 Мп, а додаткова – 2 Мп. Надширококутного сенсора немає, але 108 Мп камера повинна забезпечити якісні знімки для менш вимогливих користувачів.

Redmi Note 13R Pro

Під капотом встановлений чипсет MediaTek Dimensity 6080. Цей чипсет переносить звичайну формулу середнього класу MediaTek на сучасне 6-нм виробництво. Він має 2 ядра ARM Cortex-A76 з тактовою частотою до 2,4 ГГц та 6 ядер ARM Cortex-A55 з тактовою частотою до 2,0 ГГц. Завдяки графічному процесору Mali-G57 MC2 чипсет легко впорається з основними програмами та завданнями, а також деякими помірними іграми. Більш вимогливі ігри вимагатимуть від користувача додаткових налаштувань графіки. Загалом, Redmi Note 13R Pro має на меті стати базовим смартфоном для повсякденного використання. Він не пропонує таку ж потужність, як флагмани, але вони коштують набагато дорожче. Він буде конкурувати з такими смартфонами, як Samsung Galaxy A-серії, Vivo Y-серії та іншими конкурентами на ринку.

Інформація про ціни

Redmi Note 13R Pro живиться від акумулятора місткістю 5000 мАг з підтримкою зарядки 33 Вт. Пристрій важить 175 грамів і має товщину 7,7 мм. Redmi Note 13R Pro продається за ціною близько 1 999 китайських юанів ($280). Для порівняння, Redmi Note 13 з такими ж характеристиками коштує набагато дешевше – 1 599 китайських юанів ($222). Пристрій працює під управлінням MIUI 14 на базі Android 13 прямо з коробки.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi Redmi Note 13R Pro вышел на рынок с Dimensity 6080 и камерой 108MP

Xiaomi представила серию Redmi Note 13 два месяца назад, и каждый фанат Redmi Note знает, что это не конец. За последние несколько лет Xiaomi выпускала несколько вариантов для каждого поколения Redmi Note, и 13-е не станет исключением. Вчера компания представила Redmi Note 13R Pro, который похож на Redmi Note 13, за исключением нового островка камеры и цветового решения. Сегодня Redmi Note 13R Pro стал официальным, и мы поделимся его ключевыми аспектами в этой статье.

Технические характеристики и особенности Xiaomi Redmi Note 13R Pro Redmi Note 13R Pro

Redmi Note 13R оснащен 6,67-дюймовым OLED-экраном с выровненным по центру отверстием для селфи-камеры. Это тот самый дисплей, который используется на телефонах Redmi Note в течение последних трех лет, а это означает, что он будет хорошо знаком тем, кто пользуется старыми телефонами Redmi Note. Камера внутри перфоратора имеет разрешение 16 Мп. Переместившись на заднюю панель, телефон имеет квадратный островок камеры, который содержит два модуля. Основная камера имеет разрешение 108 Мп, а дополнительная – 2 Мп. Сверхширокоугольного сенсора нет, но 108 Мп камера должна обеспечить качественные снимки для менее требовательных пользователей.

Redmi Note 13R Pro

Под капотом установлен чипсет MediaTek Dimensity 6080. Этот чипсет переносит обычную формулу среднего класса MediaTek на современное 6-нм производство. Он имеет 2 ядра ARM Cortex-A76 с тактовой частотой до 2,4 ГГц и 6 ядер ARM Cortex-A55 с тактовой частотой до 2,0 ГГц. Благодаря графическому процессору Mali-G57 MC2 чипсет легко справится с основными программами и задачами, а также некоторыми умеренными играми. Более требовательные игры потребуют от пользователя дополнительных настроек графики. В общем, Redmi Note 13R Pro имеет целью стать базовым смартфоном для повседневного использования. Он не предлагает такую же мощность, как флагманы, но они стоят гораздо дороже. Он будет конкурировать с такими смартфонами, как Samsung Galaxy A-серии, Vivo Y-серии и другими конкурентами на рынке.

Информация о ценах

Redmi Note 13R Pro питается от аккумулятора емкостью 5000 мАч с поддержкой зарядки 33 Вт. Устройство весит 175 граммов и имеет толщину 7,7 мм. Redmi Note 13R Pro продается по цене около 1 999 китайских юаней ($280). Для сравнения, Redmi Note 13 с такими же характеристиками стоит гораздо дешевле – 1 599 китайских юаней ($222). Устройство работает под управлением MIUI 14 на базе Android 13 прямо из коробки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua