Huawei заявляє, що не планує використовувати HarmonyOS у не китайських моделях

За словами Цземіана, Huawei заявила, що наразі не планує використовувати HarmonyOS на глобальних мобільних телефонах. Користувачі, які не є китайцями, можуть продовжувати впевнено користуватися додатками для Android через оболонку Huawei Android, EMUI. У майбутньому Huawei продовжить збільшувати підтримку розробників по всьому світу. Вона надаватиме кращі середовища та інструменти для розробки та забезпечуватиме кращий досвід. Huawei заявила, що її метою є досягнення більшої цінності для бізнесу.

HarmonyOS PC

Багато брендів раніше домовилися з Huawei про співпрацю для запуску розробки нативних додатків HarmonyOS, включаючи Meituan, Qunar та інші. Дані показують, що станом на серпень цього року кількість пристроїв Harmony Ecosystem перевищила 700 мільйонів. Дані також показують, що 2,2 мільйона розробників інвестували в розвиток екосистеми Harmony Ecosystem. Станом на 30 жовтня кількість пристроїв, оновлених до HarmonyOS 4, перевищила 100 мільйонів.

HarmonyOS у не китайських моделях

Попри свої зусилля з розробки та вдосконалення HarmonyOS, компанія Huawei заявила, що її плани щодо використання HarmonyOS у не китайських моделях наразі не реалізуються. Це означає, що смартфони Huawei за межами Китаю все ще використовують Android, тоді як їхні китайські аналоги використовують HarmonyOS.

Раніше з’явилися повідомлення, що HarmonyOS перестане бути сумісною з Android наступного року. Huawei поки що ніяк не відреагувала на це. Однак, за даними видання Securities Times, інсайдери галузі повідомили, що Huawei дійсно має внутрішні плани щодо запуску версії HarmonyOS, несумісної з Android, наступного року. Однак жодного відповідного повідомлення всередині компанії не було зроблено. Тож незрозуміло, коли вона буде запущена. За даними The Paper, офіційний представник Huawei заявив, що час запуску все ще не визначений. У звіті також стверджується, що в майбутньому HarmonyOS не матиме жодного зв’язку з Android.

HarmonyOS: короткий огляд

Huawei, китайський технологічний гігант, працює над своєю мобільною операційною системою HarmonyOS з 2012 року. У 2019 році компанія запустила HarmonyOS як заміну Android, щоб повернути собі частку ринку в індустрії смартфонів.

Huawei HarmonyOS 4

HarmonyOS – це розподілена операційна система, розроблена компанією Huawei для різних типів обладнання, включаючи смартфони, планшети, телевізори та смартгодинники. Вона покликана забезпечити уніфіковане програмне забезпечення для різних категорій побутової електроніки, подібно до екосистеми Apple. Операційна система пройшла через кілька версій, остання з яких – HarmonyOS 4, що була випущена в серпні 2023 року.

Бізнес Huawei у сфері смартфонів за кордоном зазнає труднощів через відсутність підтримки 5G та ключових додатків, таких як Google. Однак компанія працює над вдосконаленням своєї системи HarmonyOS, щоб повернути собі частку ринку в індустрії смартфонів. Запуск HarmonyOS 4 підкреслює прагнення Huawei зміцнити свій бізнес у сфері виробництва смартфонів.

Окрім смартфонів, Huawei працює над поширенням HarmonyOS на інші пристрої, такі як носимі пристрої, телевізори та автомобільні розважальні системи. Компанія також запустила Petal Chuxing, додаток для виклику поїздок, що працює на новій версії операційної системи.

Висновок

HarmonyOS від Huawei є важливою частиною стратегії компанії, спрямованої на відновлення частки ринку в індустрії смартфонів і створення уніфікованого програмного забезпечення для різних категорій споживчої електроніки. Однак поки що невідомо, чи зможе Huawei успішно впровадити HarmonyOS у не китайських моделях і подолати проблеми, пов’язані з відсутністю підтримки 5G і ключових додатків, таких як Google.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Huawei заявляет, что не планирует использовать HarmonyOS в не китайских моделях

По словам Цземиана, Huawei заявила, что пока не планирует использовать HarmonyOS на глобальных мобильных телефонах. Пользователи, которые не являются китайцами, могут продолжать уверенно пользоваться приложениями для Android через оболочку Huawei Android, EMUI. В будущем Huawei продолжит увеличивать поддержку разработчиков по всему миру. Она будет предоставлять лучшие среды и инструменты для разработки и обеспечивать лучший опыт. Huawei заявила, что ее целью является достижение большей ценности для бизнеса.

HarmonyOS PC

Многие бренды ранее договорились с Huawei о сотрудничестве для запуска разработки нативных приложений HarmonyOS, включая Meituan, Qunar и другие. Данные показывают, что по состоянию на август этого года количество устройств Harmony Ecosystem превысило 700 миллионов. Данные также показывают, что 2,2 миллиона разработчиков инвестировали в развитие экосистемы Harmony Ecosystem. По состоянию на 30 октября количество устройств, обновленных до HarmonyOS 4, превысило 100 миллионов.

HarmonyOS в не китайских моделях

Несмотря на свои усилия по разработке и совершенствованию HarmonyOS, компания Huawei заявила, что ее планы по использованию HarmonyOS в не китайских моделях пока не реализуются. Это означает, что смартфоны Huawei за пределами Китая все еще используют Android, тогда как их китайские аналоги используют HarmonyOS.

Ранее появились сообщения, что HarmonyOS перестанет быть совместимой с Android в следующем году. Huawei пока никак не отреагировала на это. Однако по данным издания Securities Times, инсайдеры отрасли сообщили, что Huawei действительно имеет внутренние планы по запуску версии HarmonyOS, несовместимой с Android, в следующем году. Однако никакого соответствующего сообщения внутри компании не было сделано. Поэтому непонятно, когда она будет запущена. По данным The Paper, официальный представитель Huawei заявил, что время запуска все еще не определено. В отчете также утверждается, что в будущем HarmonyOS не будет иметь никакой связи с Android.

HarmonyOS: краткий обзор

Huawei, китайский технологический гигант, работает над своей мобильной операционной системой HarmonyOS с 2012 года. В 2019 году компания запустила HarmonyOS как замену Android, чтобы вернуть себе долю рынка в индустрии смартфонов.

Huawei HarmonyOS 4

HarmonyOS – это распределенная операционная система, разработанная компанией Huawei для различных типов оборудования, включая смартфоны, планшеты, телевизоры и смарт-часы. Она призвана обеспечить унифицированное программное обеспечение для различных категорий бытовой электроники, подобно экосистеме Apple. Операционная система прошла через несколько версий, последняя из которых — HarmonyOS 4, которая была выпущена в августе 2023 года.

Бизнес Huawei в сфере смартфонов за рубежом испытывает трудности из-за отсутствия поддержки 5G и ключевых приложений, таких как Google. Однако компания работает над совершенствованием своей системы HarmonyOS, чтобы вернуть себе долю рынка в индустрии смартфонов. Запуск HarmonyOS 4 подчеркивает стремление Huawei укрепить свой бизнес в сфере производства смартфонов.

Кроме смартфонов, Huawei работает над распространением HarmonyOS на другие устройства, такие как носимые устройства, телевизоры и автомобильные развлекательные системы. Компания также запустила Petal Chuxing, приложение для вызова поездок, работающее на новой версии операционной системы.

Вывод

HarmonyOS от Huawei является важной частью стратегии компании, направленной на восстановление доли рынка в индустрии смартфонов и создание унифицированного программного обеспечения для различных категорий потребительской электроники. Однако пока неизвестно, сможет ли Huawei успешно внедрить HarmonyOS в не китайских моделях и преодолеть проблемы, связанные с отсутствием поддержки 5G и ключевых приложений, таких как Google.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua