Керівник відділу AR Meta йде у відставку

Керівник відділу програмного забезпечення доповненої реальності (AR) компанії Meta нещодавно оголосив про свою відставку, поставивши під сумнів майбутнє компанії у сфері AR. Ця подія сталася у вирішальний момент для Meta, оскільки компанія прагне створити апаратне забезпечення, яке може забезпечити доступ до віртуального “метапростору”, що занурює у віртуальну реальність, і замінити ноутбуки та мобільні пристрої. Відхід керівника відділу програмного забезпечення для доповненої реальності викликав занепокоєння щодо здатності компанії подолати виклики, з якими вона стикається при розробці AR-продуктів і виведенні їх на ринок.

Meta Quest Pro augmented reality glasses

Представник Meta підтвердив цю інформацію агентству Reuters у п’ятницю. Це викликає занепокоєння щодо прогресу компанії в розробці власної операційної системи для запланованих AR-окулярів. Віцепрезидент Meta з інжинірингу Дон Бокс оголосив про завершення своєї роботи в компанії цього тижня. Однак він не повідомив, якими будуть його наступні кроки.

Представник Meta підтвердив, що Бокс покине компанію наприкінці тижня. Він також сказав, що Бокс робить це з особистих причин і що його рішення не матиме жодного впливу на дорожню карту продукту. Джерела повідомляють, що Бокс є досвідченим інженером, і його відхід може перешкодити прогресу в роботі над операційною системою, ключовим компонентом проєкту Meta з розробки окулярів доповненої реальності.

Передісторія та виклики

Meta, раніше відома як Facebook, інвестує значні кошти в технології доповненої та віртуальної реальності, уявляючи собі майбутнє, в якому мільярди людей перебуватимуть в імерсивному цифровому середовищі для роботи, спілкування та розваг. Однак на цьому шляху компанія зіткнулася з низкою перешкод, зокрема з технічними проблемами у створенні спеціального кремнію для своїх AR/VR-продуктів, а також з невдачами у розробці єдиної спеціальної операційної системи для своїх гарнітур віртуальної реальності та смартокулярів. На додаток, флагманська гра віртуальної реальності Meta, Horizon Worlds, зіткнулася з проблемами, що призвело до “блокування якості”, оскільки компанія працює над поліпшенням програми.

Джерела повідомляють, що Meta планувала випустити перше покоління окулярів доповненої реальності до наступного року. Однак вони будуть призначені лише для внутрішнього використання і використовуватимуться обраною групою розробників. Meta планує випустити свої перші AR-окуляри для споживачів у 2027 році.

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг одного разу назвав окуляри доповненої реальності шедевром, і він наполегливо працює над створенням апаратного забезпечення, яке зможе забезпечити захопливий віртуальний “метасвіт” і замінити ноутбуки та мобільні пристрої. Технічний директор Ендрю Босворт, керівник підрозділу Reality Labs компанії, що займається розробкою метапростору, нещодавно заявив, що Meta все ще стикається з “чималими проблемами” у створенні AR-продукту, який можна буде вивести на ринок, і що до цього ще кілька років. Компанія також зіткнулася з проблемами у створенні кремнію для своїх AR/VR-продуктів і минулого місяця звільнила частину співробітників підрозділу FAST, що займається розробкою кремнію для Reality Labs.

Meta Pay

Історія роботи Бокса

Спочатку Meta найняла Бокса у 2021 році, щоб знайти шлях вперед після провалу проєкту XROS, який мав на меті створити єдину платформу для своїх гарнітур віртуальної реальності, розумних окулярів Ray-Ban Stories і запланованих окулярів доповненої реальності. На початку минулого року Бокс розділив відділ XROS, який налічував 300 осіб, на команди, що займалися кожною лінійкою пристроїв. Він також особисто очолив команду, яка займається програмним забезпеченням для доповненої реальності.

До приходу в Meta Бокс працював у Microsoft з 2002 року. На останній посаді в Microsoft він відповідав за інженерію змішаної реальності, що включала розробку програмного забезпечення для гарнітури HoloLens2 та пов’язаних з нею AR/VR-сервісів. Раніше Бокс був найбільш відомий тим, що керував створенням операційної системи Xbox One, а пізніше очолював основну групу операційних систем Microsoft, яка відповідає за всі продукти Windows.

Наслідки для AR-окулярів

Відставка керівника відділу програмного забезпечення доповненої реальності Meta викликала занепокоєння щодо впливу на окуляри доповненої реальності компанії. Генеральний директор Meta Марк Цукерберг описав окуляри доповненої реальності як ключову частину бачення метапростору компанії. Однак з відходом керівника відділу програмного забезпечення для доповненої реальності з’явилася невизначеність щодо термінів виведення AR-продуктів на ринок і здатності компанії розв’язувати проблеми, з якими вона стикається в цій сфері. З усім тим, Meta заявляє, що це не вплине на її прогрес у галузі програмного забезпечення для доповненої реальності.

Прогрес Meta в AR і VR

Попри труднощі, Meta досягла значного прогресу в технологіях доповненої та віртуальної реальності. Компанія випускає передові пристрої, такі як Meta Quest Pro, що поєднує в собі змішану реальність і передові технології відображення та оптики. Інвестиції Meta в дослідження і розробки технологій VR і AR призвели до створення технологій відображення наступного покоління і систем для змішаної реальності, що дає змогу зазирнути в майбутнє обладнання для AR і VR.

Meta Layoffs

Можливості на майбутнє

Відставка керівника відділу програмного забезпечення для доповненої реальності Meta припадає на критичний момент для компанії, коли вона долає складнощі розробки AR-продуктів і реалізує своє бачення метапростору. Хоча звільнення викликає занепокоєння щодо здатності компанії подолати поточні проблеми, постійні інвестиції Meta в технології доповненої та віртуальної реальності демонструють її прагнення формувати майбутнє цифрових технологій з ефектом занурення.

Завершальні слова

Відставка керівника відділу програмного забезпечення доповненої реальності Meta має значні наслідки для амбіцій компанії в галузі AR та розробки окулярів доповненої реальності. Оскільки Meta продовжує боротися з технічними перешкодами та прагне вивести свої AR-продукти на ринок, майбутнє її починань у сфері доповненої реальності залишається предметом жвавого інтересу і пильної уваги з боку технологічної індустрії. Що ви думаєте про відставку керівника відділу програмного забезпечення доповненої реальності Meta? Поділіться своїми думками в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Руководитель отдела AR Meta уходит в отставку

Руководитель отдела программного обеспечения дополненной реальности (AR) компании Meta недавно объявил о своей отставке, поставив под сомнение будущее компании в сфере AR. Это событие произошло в решающий момент для Meta, поскольку компания стремится создать аппаратное обеспечение, которое может обеспечить доступ к виртуальному “метапространству”, погружающему в виртуальную реальность, и заменить ноутбуки и мобильные устройства. Уход руководителя отдела программного обеспечения для дополненной реальности вызвал беспокойство относительно способности компании преодолеть вызовы, с которыми она сталкивается при разработке AR-продуктов и выводе их на рынок.

Meta Quest Pro augmented reality glasses

Представитель Meta подтвердил эту информацию агентству Reuters в пятницу. Это вызывает беспокойство относительно прогресса компании в разработке собственной операционной системы для запланированных AR-очков. Вице-президент Meta по инжинирингу Дон Бокс объявил о завершении своей работы в компании на этой неделе. Однако он не сообщил, какими будут его следующие шаги.

Представитель Meta подтвердил, что Бокс покинет компанию в конце недели. Он также сказал, что Бокс делает это по личным причинам и что его решение не будет иметь никакого влияния на дорожную карту продукта. Источники сообщают, что Бокс является опытным инженером, и его уход может помешать прогрессу в работе над операционной системой, ключевым компонентом проекта Meta по разработке очков дополненной реальности.

Предыстория

Meta, ранее известная как Facebook, инвестирует значительные средства в технологии дополненной и виртуальной реальности, представляя себе будущее, в котором миллиарды людей будут находиться в иммерсивной цифровой среде для работы, общения и развлечений. Однако на этом пути компания столкнулась с рядом препятствий, в частности с техническими проблемами в создании специального кремния для своих AR/VR-продуктов, а также с неудачами в разработке единой специальной операционной системы для своих гарнитур виртуальной реальности и смартокуляров. В дополнение, флагманская игра виртуальной реальности Meta, Horizon Worlds, столкнулась с проблемами, что привело к “блокировке качества”, поскольку компания работает над улучшением приложения.

Источники сообщают, что Meta планировала выпустить первое поколение очков дополненной реальности к следующему году. Однако они будут предназначены только для внутреннего использования и будут использоваться избранной группой разработчиков. Meta планирует выпустить свои первые AR-очки для потребителей в 2027 году.

Генеральный директор Meta Марк Цукерберг однажды назвал очки дополненной реальности шедевром, и он упорно работает над созданием аппаратного обеспечения, которое сможет обеспечить захватывающий виртуальный “метамир” и заменить ноутбуки и мобильные устройства. Технический директор Эндрю Босворт, руководитель подразделения Reality Labs компании, занимающейся разработкой метапространства, недавно заявил, что Meta все еще сталкивается с “немалыми проблемами” в создании AR-продукта, который можно будет вывести на рынок, и что до этого еще несколько лет. Компания также столкнулась с проблемами в создании кремния для своих AR/VR-продуктов и в прошлом месяце уволила часть сотрудников подразделения FAST, занимающегося разработкой кремния для Reality Labs.

Meta Pay

История работы Бокса

Изначально Meta наняла Бокса в 2021 году, чтобы найти путь вперед после провала проекта XROS, который имел целью создать единую платформу для своих гарнитур виртуальной реальности, умных очков Ray-Ban Stories и запланированных очков дополненной реальности. В начале прошлого года Бокс разделил отдел XROS, который насчитывал 300 человек, на команды, занимавшиеся каждой линейкой устройств. Он также лично возглавил команду, которая занимается программным обеспечением для дополненной реальности.

До прихода в Meta Бокс работал в Microsoft с 2002 года. На последней должности в Microsoft он отвечал за инженерию смешанной реальности, включавшую разработку программного обеспечения для гарнитуры HoloLens2 и связанных с ней AR/VR-сервисов. Ранее Бокс был наиболее известен тем, что руководил созданием операционной системы Xbox One, а позже возглавлял основную группу операционных систем Microsoft, которая отвечает за все продукты Windows.

Последствия для AR-очков

Отставка руководителя отдела программного обеспечения дополненной реальности Meta вызвала беспокойство относительно влияния на очки дополненной реальности компании. Генеральный директор Meta Марк Цукерберг описал очки дополненной реальности как ключевую часть видения метапространства компании. Однако с уходом руководителя отдела программного обеспечения для дополненной реальности появилась неопределенность относительно сроков вывода AR-продуктов на рынок и способности компании решать проблемы, с которыми она сталкивается в этой сфере. Тем не менее, Meta заявляет, что это не повлияет на ее прогресс в области программного обеспечения для дополненной реальности.

Прогресс Meta в AR и VR

Несмотря на трудности, Meta достигла значительного прогресса в технологиях дополненной и виртуальной реальности. Компания выпускает передовые устройства, такие как Meta Quest Pro, сочетающий в себе смешанную реальность и передовые технологии отображения и оптики. Инвестиции Meta в исследования и разработки технологий VR и AR привели к созданию технологий отображения следующего поколения и систем для смешанной реальности, что позволяет заглянуть в будущее оборудования для AR и VR.

Meta Layoffs

Возможности на будущее

Отставка руководителя отдела программного обеспечения для дополненной реальности Meta приходится на критический момент для компании, когда она преодолевает сложности разработки AR-продуктов и реализует свое видение метапространства. Хотя увольнение вызывает беспокойство относительно способности компании преодолеть текущие проблемы, постоянные инвестиции Meta в технологии дополненной и виртуальной реальности демонстрируют ее стремление формировать будущее цифровых технологий с эффектом погружения.

Завершающие слова

Отставка руководителя отдела программного обеспечения дополненной реальности Meta имеет значительные последствия для амбиций компании в области AR и разработки очков дополненной реальности. Поскольку Meta продолжает бороться с техническими препятствиями и стремится вывести свои AR-продукты на рынок, будущее ее начинаний в сфере дополненной реальности остается предметом живого интереса и пристального внимания со стороны технологической индустрии. Что вы думаете об отставке руководителя отдела программного обеспечения дополненной реальности Meta? Поделитесь своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua