Ілон Маск заявив, що інвестори в X володітимуть чвертю xAI

Власник X, Ілон Маск, дуже активний на X, і іноді він розкриває важливу інформацію про платформу. Ілон Маск, підприємець-мільярдер і генеральний директор компаній Tesla і SpaceX, нещодавно представив свій новий бізнес у сфері штучного інтелекту – xAI. На початку липня Маск провів захід у Twitter Spaces, щоб представити проєкт, який, за його словами, змінить правила гри для інвесторів. У нещодавньому твіті, опублікованому вчора, Ілон Маск повідомив, що інвестори в X володітимуть 25% його ШІ-компанії xAI.

xAI

Компанія Маска xAI була створена кілька місяців тому. За словами Маска, причиною запуску xAI було “розуміння справжньої природи Всесвіту“. Цього місяця xAI випустив свій перший AI-продукт – Grok. Значення Grok – “інтуїтивне або емпатичне розуміння, встановлення контакту”, “спілкування з симпатією або співчуттям і отримання задоволення”. Маск вважає, що порівняно з ChatGPT від OpenAI, Bard від Google і Bing Chat від Microsoft, найбільшою відмінністю Grok є його почуття гумору.

Як повідомляє FirstPost. Маск сказав, що Grok був навчений на мільярдах точок даних із загальнодоступних джерел. Однак незрозуміло, які саме дані були використані. Пізніше Маск оголосив, що ШІ-помічник Grok від xAI буде включений безпосередньо в X Premium Plus. Він додав, що чинні користувачі X можуть підписатися на сервіс за $16 на місяць.

Що таке X.AI?

X.AI – це AI-компанія, заснована Ілоном Маском у квітні 2023 року. Дослідники компанії зосереджуватимуться на науці, а також створюватимуть додатки для підприємств і споживачів. 3 листопада 2023 року Маск оголосив, що xAI дебютує свою технологію в суботу, 4 листопада 2023 року. Компанія не поділилася багатьма подробицями про свої наміри, але заявила, що її команда тісно співпрацюватиме з Twitter, який тепер називається X Corp. і Tesla, а також з іншими компаніями, “щоб досягти прогресу на шляху до нашої місії”.

Що означає X.AI для інвесторів?

Ілон Маск позиціює X.ai як конкурента таких компаній, як OpenAI, Google та Anthropic, які стоять за провідними чат-ботами, такими як ChatGPT, Bard та Claude. Дослідники X.AI раніше працювали в OpenAI, Google Research, Microsoft Research та DeepMind. За даними Nypost, семеро з 12 співробітників нової компанії раніше працювали в OpenAI, включаючи Ігоря Бабушкіна, колишнього інженера-дослідника в DeepMind і OpenAI. З дослідниками, які мають такий величезний досвід, є очікування, що xAI буде працювати добре. Ці дослідники повинні привнести свій багатий досвід у розвиток компанії.

Elon Musk xAI

Яка частка X.AI належить інвесторам X Corp (Twitter)?

19 листопада 2023 року Ілон Маск розкрив, яку частку інвестори X Corp (Twitter) матимуть у своєму ШІ-підприємстві xAI. За даними CoinGape, інвестори X Corp (Twitter) володітимуть чвертю xAI. Це розкриття інформації має значні наслідки для інвесторів X Corp. Це пов’язано з тим, що воно безпосередньо пов’язує їхні фінансові інтереси з успіхом і зростанням xAI. Володіючи 25% акцій, ці інвестори можуть виграти або програти разом з долею xAI. Чи вважатимуть інвестори придбання частки в xAI вигідною угодою, поки що залишається таємницею.

Завершальні слова

X.AI – це AI-компанія, заснована Ілоном Маском у квітні 2023 року. Дослідники компанії зосереджуватимуться на науці, а також створюватимуть додатки для підприємств і споживачів. Інвестори, які купують Arista Networks, повинні продовжувати брати участь в X.AI. Дослідники X.AI раніше працювали в OpenAI, Google Research, Microsoft Research і DeepMind, і всі разом вони зробили свій внесок у ключові прориви в галузі ШІ. Інвестори X Corp (Twitter) володітимуть чвертю акцій xAI. Що ви думаєте про нещодавнє одкровення Ілона Маска? Чи вважаєте ви, що це гарна ідея прив’язати фінанси xAI до X? Чи сподобається ця ідея інвесторам і чи вкладуть вони свої гроші? Поділіться з нами своїми думками в розділі коментарів нижче

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Илон Маск заявил, что инвесторы в X будут владеть четвертью xAI

Владелец X, Илон Маск, очень активен на X, и иногда он раскрывает важную информацию о платформе. Илон Маск, предприниматель-миллиардер и генеральный директор компаний Tesla и SpaceX, недавно представил свой новый бизнес в сфере искусственного интеллекта – xAI. В начале июля Маск провел мероприятие в Twitter Spaces, чтобы представить проект, который, по его словам, изменит правила игры для инвесторов. В недавнем твите, опубликованном вчера, Илон Маск сообщил, что инвесторы в X будут владеть 25% его ИИ-компании xAI.

xAI

Компания Маска xAI была создана несколько месяцев назад. По словам Маска, причиной запуска xAI было “понимание истинной природы Вселенной”. В этом месяце xAI выпустил свой первый AI-продукт – Grok. Значение Grok – “интуитивное или эмпатическое понимание, установление контакта”, “общение с симпатией или сочувствием и получение удовольствия”. Маск считает, что по сравнению с ChatGPT от OpenAI, Bard от Google и Bing Chat от Microsoft, самым большим отличием Grok является его чувство юмора.

Как сообщает FirstPost. Маск сказал, что Grok был обучен на миллиардах точек данных из общедоступных источников. Однако непонятно, какие именно данные были использованы. Позже Маск объявил, что ИИ-помощник Grok от xAI будет включен непосредственно в X Premium Plus. Он добавил, что действующие пользователи X могут подписаться на сервис за $16 в месяц.

Что такое X.AI?

X.AI – это AI-компания, основанная Илоном Маском в апреле 2023 года. Исследователи компании будут сосредотачиваться на науке, а также создавать приложения для предприятий и потребителей. 3 ноября 2023 года Маск объявил, что xAI дебютирует свою технологию в субботу, 4 ноября 2023 года. Компания не поделилась многими подробностями о своих намерениях, но заявила, что ее команда будет тесно сотрудничать с Twitter, который теперь называется X Corp. и Tesla, а также с другими компаниями, “чтобы достичь прогресса на пути к нашей миссии”.

Что означает X.AI для инвесторов?

Илон Маск позиционирует X.ai как конкурента таких компаний, как OpenAI, Google и Anthropic, которые стоят за ведущими чат-ботами, такими как ChatGPT, Bard и Claude. Исследователи X.AI ранее работали в OpenAI, Google Research, Microsoft Research и DeepMind. По данным Nypost, семеро из 12 сотрудников новой компании ранее работали в OpenAI, включая Игоря Бабушкина, бывшего инженера-исследователя в DeepMind и OpenAI. С исследователями, имеющими такой огромный опыт, есть ожидания, что xAI будет работать хорошо. Эти исследователи должны привнести свой богатый опыт в развитие компании.

Elon Musk xAI

Какая доля X.AI принадлежит инвесторам X Corp (Twitter)?

19 ноября 2023 года Илон Маск раскрыл, какую долю инвесторы X Corp (Twitter) будут иметь в своем ИИ-предприятии xAI. По данным CoinGape, инвесторы X Corp (Twitter) будут владеть четвертью xAI. Это раскрытие информации имеет значительные последствия для инвесторов X Corp. Это связано с тем, что оно напрямую связывает их финансовые интересы с успехом и ростом xAI. Владея 25% акций, эти инвесторы могут выиграть или проиграть вместе с судьбой xAI. Будут ли инвесторы считать приобретение доли в xAI выгодной сделкой, пока что остается тайной.

Завершающие слова

X.AI – это AI-компания, основанная Илоном Маском в апреле 2023 года. Исследователи компании будут сосредотачиваться на науке, а также создавать приложения для предприятий и потребителей. Инвесторы, которые покупают Arista Networks, должны продолжать участвовать в X.AI. Исследователи X.AI ранее работали в OpenAI, Google Research, Microsoft Research и DeepMind, и все вместе они внесли свой вклад в ключевые прорывы в области ИИ. Инвесторы X Corp (Twitter) будут владеть четвертью акций xAI. Что вы думаете о недавнем откровении Илона Маска? Считаете ли вы, что это хорошая идея привязать финансы xAI к X? Понравится ли эта идея инвесторам и вложат ли они свои деньги? Поделитесь с нами своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua