Google Android 14 покращує швидкість безперебійного оновлення

Оновлення Android 14 від Google значно підвищує швидкість оновлення та ефективність роботи телефонів Pixel, покращуючи загальний користувацький досвід. Google випустила перший телефон Pixel у 2016 році. На презентації компанія також представила функцію безшовного оновлення. Ця функція дозволяє телефонам Pixel встановлювати оновлення, коли вони увімкнені. Це допомагає уникнути тривалого простою під час встановлення системних оновлень. Теоретично, ця функція дуже корисна.

Google Pixel 7a

Однак з функцією безшовного оновлення встановлення оновлення у фоновому режимі займає багато часу. Встановлення простого виправлення безпеки займає від 30 хвилин до години. Отже, хоча через короткий час перезавантаження не буде тривалого простою, власне інсталяція оновлення займає багато часу. Функція безперебійного оновлення була такою з моменту її запуску кілька років тому. Однак, схоже, що Google нарешті розв’язала цю проблему в Android 14.

Швидкість безперебійного оновлення Android 14

На Reddit багато користувачів телефонів Pixel повідомили, що швидкість встановлення бета-версії Android 14 QPR2 на їхні телефони була значно покращена. Деякі люди на Reddit стверджують, що процес оптимізації зайняв лише кілька хвилин. Багато джерел, таких як AndroidPolice, також підтвердили швидкість встановлення. Мануель Вонау, старший редактор Google в Android Police, оновив свій Pixel 7 зі старої версії Android 14 до Android 14 QPR beta 1 менш ніж за 20 хвилин. Деякі користувачі Pixel 6 також повідомили, що помітили аналогічні покращення швидкості встановлення оновлень, що свідчить про те, що ці покращення не обмежуються одним телефоном. У нашому власному тесті встановлення Android 14 QPR Beta 1 зайняло близько 23 хвилин.

Безперебійне оновлення використовує два віртуальних системних розділи, що дозволяє телефонам Pixel встановлювати оновлення на неактивний розділ, коли телефон увімкнений. Процес встановлення відбувається у фоновому режимі, коли телефон простоює. Раніше це займало багато часу, іноді більше ніж годину. Після цього потрібне перезавантаження, під час якого телефон Pixel перемикнутися на оновлений системний розділ. Однак в Android 14 час встановлення оновлення у фоновому режимі значно скоротився.

Джерело зображення: samlover

Функція плавного оновлення існує вже понад 7 років. Можливо, інші телефони на Android не отримали цю функцію через занадто довгий час встановлення. Ходять чутки, що Google примусово впровадить безшовне оновлення в Android 13, але жоден інший флагманський телефон, випущений цього року, не має цієї функції. Можливо, після того, як Google зробить необхідні поліпшення швидкості безшовних оновлень в Android 14, інші бренди Android впровадять цю функцію на своїх флагманських телефонах 2024 року.

Що пропонує Android 14

Швидше встановлення оновлень системи

Звіти власників Pixel і технічних експертів підтверджують, що швидкість встановлення системних оновлень помітно прискорилася з виходом Android 14. Наш тест часу встановлення також підтверджує, що це займає менше ніж 25 хвилин. Раніше це займало годину або більше. Користувачі, які встановили Android 14 QPR2, відчули прискорення встановлення оновлень, що свідчить про суттєві покращення в цьому аспекті.

Можливості Android 14 для підвищення ефективності

В Android 14 представлено кілька прихованих оновлень, які сприяють підвищенню загальної ефективності телефонів Pixel. Ці оновлення покликані підвищити продуктивність, ефективність використання пам’яті та часу автономної роботи, а також зменшити виділення тепла. Помітні покращення включають заморожування кешованих додатків, оптимізацію трансляцій, швидший запуск додатків та зменшення використання пам’яті.

Заморожування кешованих програм

В Android 14 реалізовано функцію, яка заморожує кешовані програми через короткий проміжок часу, виділяючи їм 0 процесорного часу. Ця оптимізація призвела до зменшення кількості холодних запусків додатків, що підвищило ефективність роботи. Бета-тестери помітили на 20% менше холодних запусків на пристроях з 8 ГБ оперативної пам’яті і на 30% менше на пристроях з 12 ГБ оперативної пам’яті.

Android 14

Користувацький досвід та продуктивність

Хоча оновлення Android 14 принесло значні покращення, деякі користувачі повідомляють про початкові проблеми з продуктивністю, такі як перегрів та розряджання акумулятора, особливо в перші 24 години після оновлення. Однак очікується, що ці проблеми будуть вирішені, оскільки Google продовжує вдосконалювати оновлення.

Основні технологічні досягнення

Зусилля Google, спрямовані на підвищення швидкості та ефективності оновлень Android, виходять за рамки самої операційної системи. Середовище виконання Android (ART) стало основним інструментом для покращення запуску додатків навіть без повного оновлення ОС. З виходом Android 13, ART принесла реальне покращення запуску додатків до 30% на деяких пристроях. Крім того, ART 14, представлений в Android 14, обіцяє забезпечити значне підвищення продуктивності, включаючи більш швидке перемикання на нативний код і з нього, а також поліпшену перевірку байт-коду під час встановлення.

Останні слова

Оновлення Android 14 від Google – це великий крок уперед у покращенні швидкості безперебійного оновлення та ефективності роботи телефонів Pixel. Загальний вплив Android 14 на швидкість оновлення системи та користувацький досвід є багатообіцяльним. Крім того, основні технологічні досягнення, особливо в середовищі виконання Android, демонструють прагнення Google до постійного підвищення продуктивності своєї мобільної екосистеми.

Оновлення Android 14 значно покращило швидкість безперебійного оновлення для телефонів Pixel. Користувачі повідомляють про набагато швидшу установку оновлень, причому деякі оновлення займають всього 10 хвилин, навіть на старих моделях Pixel. Однак, згідно з результатами тестування, які ми змогли підтвердити (наші власні тести), оновлення зайняло трохи менше ніж 23 хвилин.

Як і з більшістю оновлень, ви можете зіткнутися з деякими проблемами з Android 14, такими як перегрів і розряд акумулятора. Однак Google вже виправив ці проблеми, і вам потрібно оновитися до останньої версії. Загалом, оновлення принесло суттєві покращення швидкості оновлення та ефективності роботи телефонів Pixel, що покращило користувацький досвід. Що ви думаєте про швидкість безперебійного оновлення Google Android 14? Чи хотіли б ви спробувати цю функцію? Поділіться з нами своїми думками в розділі коментарів нижче

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google Android 14 улучшает скорость бесшовного обновления

Обновление Android 14 от Google значительно повышает скорость обновления и эффективность работы телефонов Pixel, улучшая общий пользовательский опыт. Google выпустила первый телефон Pixel у 2016 году. На презентации компания также представила функцию бесшовного обновления. Эта функция позволяет телефонам Pixel устанавливать обновления, когда они включены. Это помогает избежать длительного простоя при установке системных обновлений. Теоретически, эта функция очень полезна.

Google Pixel 7a

Однако с функцией бесшовного обновления установка обновления в фоновом режиме занимает много времени. Установка простого исправления безопасности занимает от 30 минут до часа. Таким образом, хотя из-за короткого времени перезагрузки не будет длительного простоя, собственно установка обновления занимает много времени. Функция бесперебойного обновления была такой с момента ее запуска несколько лет назад. Однако похоже, что Google наконец решила эту проблему в Android 14.

Скорость бесшовного обновления Android 14

На Reddit многие пользователи телефонов Pixel сообщили, что скорость установки бета-версии Android 14 QPR2 на их телефоны была значительно улучшена. Некоторые люди на Reddit утверждают, что процесс оптимизации занял всего несколько минут. Многие источники, такие как AndroidPolice, также подтвердили скорость установки. Мануэль Вонау, старший редактор Google в Android Police, обновил свой Pixel 7 со старой версии Android 14 до Android 14 QPR beta 1 менее чем за 20 минут. Некоторые пользователи Pixel 6 также сообщили, что заметили аналогичное улучшение скорости установки обновлений, что говорит о том, что эти улучшения не ограничиваются одним телефоном. В нашем собственном тесте установка Android 14 QPR Beta 1 заняла около 23 минут.

Бесперебойное обновление использует два виртуальных системных раздела, что позволяет телефонам Pixel устанавливать обновления на неактивный раздел, когда телефон включен. Процесс установки происходит в фоновом режиме, когда телефон простаивает. Раньше это занимало много времени, иногда более часа. После этого требуется перезагрузка, во время которой телефон Pixel переключится на обновленный системный раздел. Однако в Android 14 время установки обновления в фоновом режиме значительно сократилось.

Джерело зображення: samlover

Функция плавного обновления существует уже более 7 лет. Возможно, другие телефоны на Android не получили эту функцию из-за слишком долгого времени установки. Ходят слухи, что Google принудительно внедрит бесшовное обновление в Android 13, но ни один другой флагманский телефон, выпущенный в этом году, не имеет этой функции. Возможно, после того, как Google сделает необходимые улучшения скорости бесшовных обновлений в Android 14, другие бренды Android внедрят эту функцию на своих флагманских телефонах 2024 года.

Что предлагает Android 14

Более быстрая установка обновлений системы

Отчеты владельцев Pixel и технических экспертов подтверждают, что скорость установки системных обновлений заметно ускорилась с выходом Android 14. Наш тест времени установки также подтверждает, что это занимает менее 25 минут. Раньше это занимало час или более. Пользователи, установившие Android 14 QPR2, почувствовали ускорение установки обновлений, что свидетельствует о значительных улучшениях в этом аспекте.

Возможности Android 14 для повышения эффективности

В Android 14 представлено несколько скрытых обновлений, которые способствуют повышению общей эффективности телефонов Pixel. Эти обновления призваны повысить производительность, эффективность использования памяти и времени автономной работы, а также уменьшить выделение тепла. Заметные улучшения включают замораживание кэшированных приложений, оптимизацию трансляций, более быстрый запуск приложений и уменьшение использования памяти.

Замораживание кэшированных программ

В Android 14 реализована функция, которая замораживает кэшированные приложения через короткий промежуток времени, выделяя им 0 процессорного времени. Эта оптимизация привела к уменьшению количества холодных запусков приложений, что повысило эффективность работы. Бета-тестеры заметили на 20% меньше холодных запусков на устройствах с 8 ГБ оперативной памяти и на 30% меньше на устройствах с 12 ГБ оперативной памяти.

Android 14

Пользовательский опыт и производительность

Хотя обновление Android 14 принесло значительные улучшения, некоторые пользователи сообщают о начальных проблемах с производительностью, таких как перегрев и разрядка батареи, особенно в первые 24 часа после обновления. Однако ожидается, что эти проблемы будут решены, поскольку Google продолжает совершенствовать обновление.

Основные технологические достижения

Усилия Google, направленные на повышение скорости и эффективности обновлений Android, выходят за рамки самой операционной системы. Среда выполнения Android (ART) стала основным инструментом для улучшения запуска приложений даже без полного обновления ОС. С выходом Android 13, ART принесла реальное улучшение запуска приложений до 30% на некоторых устройствах. Кроме того, ART 14, представленный в Android 14, обещает обеспечить значительное повышение производительности, включая более быстрое переключение на нативный код и из него, а также улучшенную проверку байт-кода во время установки.

Последние слова

Обновление Android 14 от Google – это большой шаг вперед в улучшении скорости бесперебойного обновления и эффективности работы телефонов Pixel. Общее влияние Android 14 на скорость обновления системы и пользовательский опыт многообещающе. Кроме того, основные технологические достижения, особенно в среде выполнения Android, демонстрируют стремление Google к постоянному повышению производительности своей мобильной экосистемы.

Обновление Android 14 значительно улучшило скорость бесперебойного обновления для телефонов Pixel. Пользователи сообщают о гораздо более быстрой установке обновлений, причем некоторые обновления занимают всего 10 минут, даже на старых моделях Pixel. Однако согласно результатам тестирования, которые мы смогли подтвердить (наши собственные тесты), обновление заняло чуть менее 23 минут.

Как и с большинством обновлений, вы можете столкнуться с некоторыми проблемами с Android 14, такими как перегрев и разряд аккумулятора. Однако Google уже исправил эти проблемы, и вам нужно обновиться до последней версии. В целом, обновление принесло значительные улучшения в скорости обновления и эффективности работы телефонов Pixel, что улучшило пользовательский опыт. Что вы думаете о скорости бесперебойного обновления Google Android 14? Хотели бы вы попробовать эту функцию? Поделитесь с нами своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua