Випущено Microsoft OneDrive 14.21.5 – останнє оновлення для iOS/iPad OS 15

Microsoft OneDrive – це хмарне сховище, яке дозволяє користувачам зберігати файли, ділитися ними та отримувати до них доступ з будь-якого місця. Нещодавно Microsoft випустила версію 14.21.5 OneDrive для Apple iOS/iPadOS 15. Компанія також нагадала користувачам, що це остання версія, яка підтримує пристрої з iOS/iPad OS 15. Наступна версія буде підтримувати тільки iOS 16 і 17.

З листопада минулого року Microsoft OneDrive почав нагадувати користувачам про те, що планує припинити підтримку iOS 14 та iPadOS 14. В оновленні 14.1.1, випущеному в лютому цього року, Microsoft оголосила, що OneDrive підтримує тільки iOS/iPadOS версії 15 або вище. Менш ніж за рік iOS/iPadOS 15 не має доступу до OneDrive.

Що таке Microsoft OneDrive?

Microsoft OneDrive – це служба файлового хостингу від корпорації Майкрософт, вперше випущена в серпні 2007 року. Він дозволяє зареєстрованим користувачам зберігати, обмінюватися та синхронізувати свої файли. OneDrive також слугує сховищем для вебверсії Microsoft 365/Office. Сервіс пропонує 5 ГБ безкоштовного простору для зберігання, з додатковими можливостями зберігання, доступними за передплатою. Клієнтська програма OneDrive надає функції синхронізації файлів і хмарного резервного копіювання та доступна для різних платформ, включаючи Windows, macOS, Android, iOS і Xbox. OneDrive інтегровано в Windows, Microsoft Office і центр “Фото” в Windows Phone. Це дозволяє користувачам безперешкодно отримувати доступ до своїх файлів.

Сервіс став центром роботи з файлами в Microsoft 365, пропонуючи такі функції, як офлайн-доступ, автоматичне резервне копіювання фотографій і безпечне зберігання. Наступне покоління OneDrive включає нові подання файлів, засоби керування, інструменти для створення та Copilot для полегшення керування файлами та вилучення інформації. Мобільний додаток OneDrive дозволяє користувачам зберігати, редагувати та ділитися фотографіями, відео та файлами в дорозі, забезпечуючи резервне копіювання, доступ та організацію файлів на різних пристроях. Крім того, OneDrive пропонує необмежений індивідуальний простір у хмарному сховищі за відповідними планами для підписок на п’ять і більше користувачів.

Microsoft OneDrive дозволяє створювати резервні копії, захищати, синхронізувати та отримувати доступ до фотографій і файлів користувачів на всіх пристроях. За допомогою програми OneDrive користувачі можуть переглядати файли, документи, фотографії та відео з OneDrive і ділитися ними з друзями та родичами. Користувачі можуть використовувати програму для автоматичного резервного копіювання фотографій і відео зі свого телефону, почати з 5 ГБ безкоштовного хмарного сховища або перейти на передплату на Microsoft 365, щоб отримати 1 ТБ сховища.

OneDrive Best Cloud Storage Services

Що це означає для користувачів Apple iOS/iPadOS 15?

16 листопада 2023 року корпорація Майкрософт випустила версію 14.21.5 OneDrive для Apple iOS/iPadOS 15. Ця версія буде останньою з підтримкою цих операційних систем. Це означає, що користувачі Apple iOS/iPadOS 15 більше не отримуватимуть оновлень і підтримки OneDrive після цієї версії.

Користувачам Apple iOS/iPadOS 15, які покладаються на OneDrive для хмарного зберігання та обміну файлами, потрібно буде оновити свої операційні системи, щоб продовжити використовувати OneDrive. Корпорація Майкрософт рекомендує оновити систему до iOS/iPadOS 16 або 17, щоб забезпечити доступ до останньої версії програми OneDrive.

Висновок

Microsoft OneDrive – це популярний сервіс хмарного зберігання даних, який пропонує користувачам широкий спектр можливостей. Випуск OneDrive 14.21.5 для Apple iOS/iPadOS 15 означає завершення підтримки цих операційних систем. Користувачам Apple iOS/iPadOS 15, які покладаються на OneDrive, потрібно буде оновити свої операційні системи, щоб продовжити користуватися сервісом. Корпорація Майкрософт рекомендує оновитися до iOS/iPadOS 16 або 17, щоб забезпечити доступ до останньої версії програми OneDrive. Що ви думаєте про останнє оновлення OneDrive для пристроїв з iOS/iPadOS 15? Чи будете ви оновлювати свою систему iOS через це? Поділіться своїми думками в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Выпущен Microsoft OneDrive 14.21.5 – последнее обновление для iOS/iPad OS 15

Microsoft OneDrive – это облачное хранилище, которое позволяет пользователям хранить файлы, делиться ими и получать к ним доступ из любого места. Недавно Microsoft выпустила версию 14.21.5 OneDrive для Apple iOS/iPadOS 15. Компания также напомнила пользователям, что это последняя версия, которая поддерживает устройства с iOS/iPad OS 15. Следующая версия будет поддерживать только iOS 16 и 17.

С ноября прошлого года Microsoft OneDrive начал напоминать пользователям о том, что планирует прекратить поддержку iOS 14 и iPadOS 14. В обновлении 14.1.1, выпущенном в феврале этого года, Microsoft объявила, что OneDrive поддерживает только iOS/iPadOS версии 15 или выше. Менее чем за год iOS/iPadOS 15 не имеет доступа к OneDrive.

Что такое Microsoft OneDrive?

Microsoft OneDrive – это служба файлового хостинга от корпорации Майкрософт, впервые выпущенная в августе 2007 года. Он позволяет зарегистрированным пользователям хранить, обмениваться и синхронизировать свои файлы. OneDrive также служит хранилищем для веб-версии Microsoft 365/Office. Сервис предлагает 5 ГБ бесплатного пространства для хранения, с дополнительными возможностями хранения, доступными по подписке. Клиентское приложение OneDrive предоставляет функции синхронизации файлов и облачного резервного копирования и доступно для различных платформ, включая Windows, macOS, Android, iOS и Xbox. OneDrive интегрирован в Windows, Microsoft Office и центр “Фото” в Windows Phone. Это позволяет пользователям беспрепятственно получать доступ к своим файлам.

Сервис стал центром работы с файлами в Microsoft 365, предлагая такие функции, как офлайн-доступ, автоматическое резервное копирование фотографий и безопасное хранение. Следующее поколение OneDrive включает новые представления файлов, средства управления, инструменты для создания и Copilot для облегчения управления файлами и извлечения информации. Мобильное приложение OneDrive позволяет пользователям хранить, редактировать и делиться фотографиями, видео и файлами в дороге, обеспечивая резервное копирование, доступ и организацию файлов на различных устройствах. Кроме того, OneDrive предлагает неограниченное индивидуальное пространство в облачном хранилище по соответствующим планам для подписок на пять и более пользователей.

Microsoft OneDrive позволяет создавать резервные копии, защищать, синхронизировать и получать доступ к фотографиям и файлам пользователей на всех устройствах. С помощью приложения OneDrive пользователи могут просматривать файлы, документы, фотографии и видео из OneDrive и делиться ими с друзьями и родственниками. Пользователи могут использовать приложение для автоматического резервного копирования фотографий и видео со своего телефона, начать с 5 ГБ бесплатного облачного хранилища или перейти на подписку на Microsoft 365, чтобы получить 1 ТБ хранилища.

OneDrive Best Cloud Storage Services

Что это означает для пользователей Apple iOS/iPadOS 15?

16 ноября 2023 года корпорация Майкрософт выпустила версию 14.21.5 OneDrive для Apple iOS/iPadOS 15. Эта версия будет последней с поддержкой этих операционных систем. Это означает, что пользователи Apple iOS/iPadOS 15 больше не будут получать обновлений и поддержки OneDrive после этой версии.

Пользователям Apple iOS/iPadOS 15, которые полагаются на OneDrive для облачного хранения и обмена файлами, нужно будет обновить свои операционные системы, чтобы продолжить использовать OneDrive. Microsoft рекомендует обновить систему до iOS/iPadOS 16 или 17, чтобы обеспечить доступ к последней версии приложения OneDrive.

Вывод

Microsoft OneDrive – это популярный сервис облачного хранения данных, который предлагает пользователям широкий спектр возможностей. Выпуск OneDrive 14.21.5 для Apple iOS/iPadOS 15 означает завершение поддержки этих операционных систем. Пользователям Apple iOS/iPadOS 15, которые полагаются на OneDrive, нужно будет обновить свои операционные системы, чтобы продолжить пользоваться сервисом. Корпорация Майкрософт рекомендует обновиться до iOS/iPadOS 16 или 17, чтобы обеспечить доступ к последней версии приложения OneDrive. Что вы думаете о последнем обновлении OneDrive для устройств с iOS/iPadOS 15? Будете ли вы обновлять свою систему iOS из-за этого? Поделитесь своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua