Honor X50i з 20 ГБ оперативної пам’яті з’явився в продажу

Honor X50i дебютував на ринку, ознаменувавши собою захопливу віху для любителів смартфонів. Вчора офіційно розпочалися перші продажі цього пристрою на найбільших платформах електронної комерції. Під капотом цього пристрою знаходиться SoC Dimensity 6080. Пристрій має дві моделі: 12 ГБ 256 ГБ та 12 ГБ 512 ГБ, які продаються за ціною 1 599 юанів ($222) та 1 799 юанів ($249) відповідно.

Honor X50i

Honor X50i доступний у чотирьох кольорах: Liquid Pink, Cloud Water Blue, Magic Night Black, та Black Jade Green. Товщина корпусу складає 6,78 мм, а вага – 166 г. Зараз цей пристрій продається в офіційному магазині Honor Jingdong Mall Store. Натисніть тут, щоб ознайомитися з пропозицією. На жаль, наразі цей пристрій продається лише в Китаї. Компанія не повідомила, чи вийде цей пристрій на світовий ринок.

Дизайн і дисплей

Honor X50i може похвалитися витонченим і сучасним дизайном з яскравим дисплеєм, який забезпечує ефект занурення. Завдяки екрану з високою роздільною здатністю та тонким рамкам користувачі можуть насолоджуватися чітким зображенням та яскравими кольорами під час навігації в додатках, перегляду відео або перегляду вебсторінок.

Новий телефон оснащений 6,7-дюймовим OLED-дисплеєм на передній панелі. Він підтримує роздільну здатність FHD (2412 x 1080), пікову яскравість 2000 ніт, високочастотне ШІМ-затемнення 3240 Гц і частоту оновлення 90 Гц. Крім того, екран також має сертифікат Rheinland про відсутність мерехтіння та нульовий ризик затемнення. Це означає, що екран захищений від випромінювання синього світла і придатний для використання

Продуктивність та апаратне забезпечення

Під капотом Honor X50i працює потужний процесор і великий обсяг оперативної пам’яті, що забезпечує безперебійну роботу в багатозадачному режимі та бездоганну продуктивність. Незалежно від того, чи це ігри, чи потокове передавання даних, чи програми для підвищення продуктивності, цей пристрій забезпечує чуйну реакцію користувача без затримок. Крім того, пристрій має великий обсяг пам’яті, що дозволяє користувачам зберігати улюблені програми, мультимедійні дані та файли без жодних компромісів.

Honor X50i

SoC Dimensity 6080 складається з 2 ядер A76 з тактовою частотою 2,4 ГГц та 6 ядер A55 з тактовою частотою 2,0 ГГц. Цей пристрій також постачається з 12 ГБ оперативної пам’яті та можливістю розширення до 8 ГБ. Це означає, що користувачі цього мобільного телефону можуть отримати до 20 ГБ оперативної пам’яті

Можливості камери

Однією з визначних особливостей Honor X50i є його вражаюча камера. Оснащений передовою технологією обробки зображень, цей смартфон знімає приголомшливі фотографії та відео в різних умовах освітлення. Від детальних пейзажів до захопливих портретів — універсальна система камер пристрою дозволяє користувачам розкрити свій творчий потенціал і зафіксувати пам’ятні моменти з винятковою чіткістю.

Він має подвійну камеру, яка складається з 108-мегапіксельної основної камери високої чіткості (діафрагма f/1.75), а також 2-мегапіксельної світлочутливої камери з великою глибиною різкості (діафрагма f/2.4). На передній панелі знаходиться 8-мегапіксельний датчик з діафрагмою f/2.0

Підключення та час роботи від акумулятора

Honor X50i створений для того, щоб користувачі залишалися на зв’язку і працювали продуктивно протягом усього дня. Завдяки надійним можливостям підключення та тривалому часу автономної роботи користувачі можуть залишатися на зв’язку, транслювати контент і вирішувати щоденні завдання, не турбуючись про те, що смартфон розрядиться.

Щоб не вимикати його, цей мобільний телефон оснащений вбудованим акумулятором на 4500 мАг і підтримує дротову швидку зарядку потужністю 35 Вт. З такою потужністю зарядки цей пристрій може повністю зарядитися менш ніж за дві години. Що ж, це мобільний телефон середнього класу, тож цього цілком достатньо

Висновок

На завершення, Honor X50i є переконливим доповненням до ринку смартфонів, пропонуючи поєднання вражаючих функцій, витонченого дизайну та надійної роботи. Незалежно від того, чи використовується він для розваг, продуктивності або фотографування, цей пристрій готовий задовольнити різноманітні потреби сучасних користувачів смартфонів. Коли Honor X50i з’явиться на полицях магазинів, він стане привабливим варіантом для тих, хто шукає багатофункціональний і стильний смартфон. Що ви думаєте про Honor X50i? Поділіться з нами своїми думками в розділі коментарів нижче

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Honor X50i с 20 ГБ оперативной памяти появился в продаже

Honor X50i дебютировал на рынке, ознаменовав собой захватывающую веху для любителей смартфонов. Вчера официально начались первые продажи этого устройства на крупнейших платформах электронной коммерции. Под капотом этого устройства находится SoC Dimensity 6080. Устройство имеет две модели: 12 ГБ 256 ГБ и 12 ГБ 512 ГБ, которые продаются по цене 1 599 юаней ($222) и 1 799 юаней ($249) соответственно.

Honor X50i

Honor X50i доступен в четырех цветах: Liquid Pink, Cloud Water Blue, Magic Night Black, и Black Jade Green. Толщина корпуса составляет 6,78 мм, а вес – 166 г. Сейчас это устройство продается в официальном магазине Honor Jingdong Mall Store. К сожалению, пока это устройство продается только в Китае. Компания не сообщила, выйдет ли это устройство на мировой рынок.

Дизайн и дисплей

Honor X50i может похвастаться изящным и современным дизайном с ярким дисплеем, который обеспечивает эффект погружения. Благодаря экрану с высоким разрешением и тонким рамкам пользователи могут наслаждаться четким изображением и яркими цветами во время навигации в приложениях, просмотра видео или просмотра веб-страниц.

Новый телефон оснащен 6,7-дюймовым OLED-дисплеем на передней панели. Он поддерживает разрешение FHD (2412 x 1080), пиковую яркость 2000 нит, высокочастотное ШИМ-затемнение 3240 Гц и частоту обновления 90 Гц. Кроме того, экран также имеет сертификат Rheinland об отсутствии мерцания и нулевом риске затемнения. Это означает, что экран защищен от излучения синего света и пригоден для использования.

Производительность и аппаратное обеспечение

Под капотом Honor X50i работает мощный процессор и большой объем оперативной памяти, что обеспечивает бесперебойную работу в многозадачном режиме и безупречную производительность. Независимо от того, будь то игры, потоковая передача данных или программы для повышения производительности, это устройство обеспечивает отзывчивую реакцию пользователя без задержек. Кроме того, устройство имеет большой объем памяти, что позволяет пользователям хранить любимые приложения, мультимедийные данные и файлы без каких-либо компромиссов.

Honor X50i

SoC Dimensity 6080 состоит из 2 ядер A76 с тактовой частотой 2,4 ГГц и 6 ядер A55 с тактовой частотой 2,0 ГГц. Это устройство также поставляется с 12 ГБ оперативной памяти и возможностью расширения до 8 ГБ. Это означает, что пользователи этого мобильного телефона могут получить до 20 ГБ оперативной памяти.

Возможности камеры

Одной из выдающихся особенностей Honor X50i является его впечатляющая камера. Оснащенный передовой технологией обработки изображений, этот смартфон снимает потрясающие фотографии и видео в различных условиях освещения. От детальных пейзажей до захватывающих портретов – универсальная система камер устройства позволяет пользователям раскрыть свой творческий потенциал и запечатлеть памятные моменты с исключительной четкостью.

Он имеет двойную камеру, которая состоит из 108-мегапиксельной основной камеры высокой четкости (диафрагма f/1.75), а также 2-мегапиксельной светочувствительной камеры с большой глубиной резкости (диафрагма f/2.4). На передней панели находится 8-мегапиксельный датчик с диафрагмой f/2.0.

Подключение и время работы от аккумулятора

Honor X50i создан для того, чтобы пользователи оставались на связи и работали продуктивно в течение всего дня. Благодаря надежным возможностям подключения и длительному времени автономной работы пользователи могут оставаться на связи, транслировать контент и решать ежедневные задачи, не беспокоясь о том, что смартфон разрядится.

Чтобы не выключать его, этот мобильный телефон оснащен встроенным аккумулятором на 4500 мАч и поддерживает проводную быструю зарядку мощностью 35 Вт. С такой мощностью зарядки это устройство может полностью зарядиться менее чем за два часа. Что ж, это мобильный телефон среднего класса, так что этого вполне достаточно.

Вывод

В завершение, Honor X50i является убедительным дополнением к рынку смартфонов, предлагая сочетание впечатляющих функций, изящного дизайна и надежной работы. Независимо от того, используется ли он для развлечений, производительности или фотографирования, это устройство готово удовлетворить разнообразные потребности современных пользователей смартфонов. Когда Honor X50i появится на полках магазинов, он станет привлекательным вариантом для тех, кто ищет многофункциональный и стильный смартфон. Что вы думаете о Honor X50i? Поделитесь с нами своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua