Телефони з найкращим часом автономної роботи від кожного бренду

Смартфони пройшли довгий шлях розвитку. Але навіть попри те, що вони почали випускатися з надзвичайно потужними характеристиками, занепокоєння щодо батареї залишається. Зрештою, смартфони зараз є найбільш використовуваними пристроями. І оскільки ми всі так покладаємося на них, цілком природно, що ми хочемо, щоб вони працювали довго після того, як їх відключають від мережі. Отже, полювання на телефони з найкращим часом автономної роботи все ще не втратило своєї актуальності.

До речі, нещодавнє опитування показало, що 72% користувачів смартфонів відчувають занепокоєння через низький заряд батареї. І хоча кілька факторів відіграють певну роль у тому, що ваш смартфон довго не відривається від стіни, найважливішим є місткість акумулятора. Це автоматично означає, що вам слід звертати увагу на показники місткості акумулятора, коли ви шукаєте телефони з найкращим часом автономної роботи.

Щоб полегшити вам завдання, команда Electronics Hub провела дослідження. У ньому команда розглянула смартфони, випущені за останні кілька років, і оцінила їх за показниками місткості в мАг.

Методологія дослідження

Команда Electronics Hub покладалася на дані з сайту Phonesdata.com. На основі зібраних даних команда склала рейтинг телефонів з найкращим часом автономної роботи від трьох найбільших брендів. Цими брендами є Xiaomi, Samsung та Apple. Потім вони також розглянули інші бренди телефонів, які забезпечують найкращий час автономної роботи.

Хоча дослідження може здатися простим, команда заглибилася в деталі. Наприклад, дослідження ранжувало бренди смартфонів за середньою ємністю заряду акумулятора. Крім того, для кожного з брендів команда підрахувала, яка частина моделей знаходиться в певних дужках рейтингу в мАг.

Який iPhone має найкращий час автономної роботи?

Якщо озирнутися назад, то перший iPhone був оснащений акумулятором на 1400 мАг. Це дозволило Стіву Джобсу похвалитися здатністю телефону працювати п’ять годин без підзарядки. Але зараз на ринку з’явилися iPhone зі значно більшими акумуляторами. Серед нещодавно випущених телефонів iPhone 15 Pro Max має найкращу місткість акумулятора.

Як показало дослідження, він посідає перше місце в рейтингу iPhone. І це в кінцевому підсумку призводить до того, що телефон має звання найкращого за часом автономної роботи серед айфонів. Для порівняння, iPhone 15 Pro Max поставляється з акумулятором місткістю 4422 мАг, який може забезпечити до 14 годин роботи після повного заряду.

З іншого боку, iPhone SE 2 має найгірший час автономної роботи серед усіх iPhone, випущених останнім часом. Він оснащений акумулятором місткістю 1821 мАг, що не так вже й далеко від оригінального iPhone, випущеного 13 років тому. Ви можете ознайомитися з деталями інших iPhone, які були протестовані, на зображенні нижче.

iPhone battery life ranking

Який телефон Samsung має найкращий час автономної роботи?

У порівнянні з Apple, Samsung випускає багато телефонів щороку. Наприклад, у 2014 році вона випустила 56 різних смартфонів, а це дуже багато. Хоча останні тенденції не такі, як у 2014 році, компанія випускає смартфони для кожного сегмента ринку. Отже, яка з нещодавно випущених моделей має найкращий час автономної роботи?

Згідно з дослідженням Electronics Hub, Galaxy F62 утримує корону з точки зору місткості акумулятора. Він оснащений акумулятором місткістю 7000 мАг, якого з легкістю вистачить на два повних дні. Отже, якщо ви шукаєте телефон Samsung з найкращим часом автономної роботи, Galaxy F62 – саме той, на який варто звернути увагу.

З іншого боку, Galaxy A2 Core має найгіршу продуктивність акумулятора серед нещодавно випущених пристроїв. Він оснащений акумулятором місткістю 2600 мАг, що є досить низьким показником за сучасними стандартами. Ви можете отримати більше інформації про інші пристрої від Samsung із зображення, прикріпленого нижче.

Samsung battery life rankings

Який телефон Xiaomi має найкращий час автономної роботи?

Кілька моделей від Xiaomi очолюють список у цьому тесті. Якщо суворо враховувати час автономної роботи, то найкращі телефони з найкращим часом автономної роботи — це:

 • Redmi 10 Power
 • Poco C40
 • Redmi 9T
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Poco X3
 • Redmi Note 9 4G
 • Redmi 9 Power

З іншого боку, Xiaomi також випустила чималу кількість телефонів із середньою місткістю акумуляторів. Серед них є Redmi 6A, який має акумулятор на 3000 мАг. Але хоча телефон і займає низьку позицію в рейтингу, його час автономної роботи все ще хороший для повсякденного використання. Наприклад, він може запропонувати близько 13 годин роботи після повного заряду. Більше інформації про протестовані пристрої можна знайти на зображенні нижче.

Xiaomi battery life rankings

Рейтинг брендів смартфонів за місткістю акумуляторів

Переходячи до другої частини дослідження, команда склала рейтинг медіаакумуляторів для кожного з провідних брендів на ринку. Ось як кожна з них посіла перше місце в рейтингу за тривалістю роботи акумулятора:

 1. Ulephone (6600 mAh)
 2. Doogee (5500 mAh)
 3. Blackview (5180 mAh)
 4. UmiDIGI (5150 mAh)
 5. Oukitel (5000 mAh)
 6. Infinix (5000 mAh)
 7. Asus (5000 mAh)
 8. Xiaomi (5000 mAh)
 9. Motorola (5000 mAh)
 10. Vivo (4600 mAh)
 11. Huawei (4200 mAh)
 12. Lenovo (4000 mAh)
 13. Alcatel (4000 mAh)
 14. Nokia (4000 mAh)
 15. Cubot (4000 mAh)
 16. HTC (3850 mAh)
 17. LG (3775 mAh)
 18. Sony (3600 mAh)
 19. Meizu (3600 mAh)
 20. Apple (3187 mAh)

smartphone brands ranking

Цікаво, що дослідження не включило Samsung до рейтингу часу автономної роботи медіапристроїв. Ймовірно, це тому, що команда не змогла отримати достатньо даних, щоб отримати належний середній рейтинг батареї.

Нарешті, дослідження дало нам уявлення про те, як виглядає тенденція серед різних моделей, випущених брендами. Ви можете ознайомитися з графіком нижче, щоб отримати інформацію з цього приводу.

brand model rankings

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Телефоны с лучшим временем автономной работы от каждого бренда

Смартфоны прошли долгий путь развития. Но даже несмотря на то, что они начали выпускаться с чрезвычайно мощными характеристиками, беспокойство относительно батареи остается. В конце концов, смартфоны сейчас являются наиболее используемыми устройствами. И поскольку мы все так полагаемся на них, вполне естественно, что мы хотим, чтобы они работали долго после того, как их отключают от сети. Так что охота на телефоны с лучшим временем автономной работы все еще не потеряла своей актуальности.

Кстати, недавний опрос показал, что 72% пользователей смартфонов испытывают беспокойство из-за низкого заряда батареи. И хотя несколько факторов играют определенную роль в том, что ваш смартфон долго не отрывается от стены, самым важным является емкость аккумулятора. Это автоматически означает, что вам следует обращать внимание на показатели емкости аккумулятора, когда вы ищете телефоны с лучшим временем автономной работы.

Чтобы облегчить вам задачу, команда Electronics Hub провела исследование. В нем команда рассмотрела смартфоны, выпущенные за последние несколько лет, и оценила их по показателям емкости в мАч.

Методология исследования

Команда Electronics Hub полагалась на данные с сайта Phonesdata.com. На основе собранных данных команда составила рейтинг телефонов с лучшим временем автономной работы от трех крупнейших брендов. Этими брендами являются Xiaomi, Samsung и Apple. Затем они также рассмотрели другие бренды телефонов, которые обеспечивают лучшее время автономной работы.

Хотя исследование может показаться простым, команда углубилась в детали. Например, исследование ранжировало бренды смартфонов по средней емкости заряда аккумулятора. Кроме того, для каждого из брендов команда подсчитала, какая часть моделей находится в определенных скобках рейтинга в мАч.

Какой iPhone имеет лучшее время автономной работы?

Если оглянуться назад, то первый iPhone был оснащен аккумулятором на 1400 мАч. Это позволило Стиву Джобсу похвастаться способностью телефона работать пять часов без подзарядки. Но сейчас на рынке появились iPhone со значительно большими аккумуляторами. Среди недавно выпущенных телефонов iPhone 15 Pro Max имеет лучшую емкость аккумулятора.

Как показало исследование, он занимает первое место в рейтинге iPhone. И это в конечном итоге приводит к тому, что телефон имеет звание лучшего по времени автономной работы среди айфонов. Для сравнения, iPhone 15 Pro Max поставляется с аккумулятором емкостью 4422 мАч, который может обеспечить до 14 часов работы после полного заряда.

С другой стороны, iPhone SE 2 имеет худшее время автономной работы среди всех iPhone, выпущенных в последнее время. Он оснащен аккумулятором емкостью 1821 мАч, что не так уж и далеко от оригинального iPhone, выпущенного 13 лет назад. Вы можете ознакомиться с деталями других iPhone, которые были протестированы, на картинке ниже.

iPhone battery life ranking

Какой телефон Samsung имеет лучшее время автономной работы?

По сравнению с Apple, Samsung выпускает много телефонов каждый год. Например, в 2014 году она выпустила 56 различных смартфонов, а это очень много. Хотя последние тенденции не такие, как в 2014 году, компания выпускает смартфоны для каждого сегмента рынка. Итак, какая из недавно выпущенных моделей имеет лучшее время автономной работы?

Согласно исследованию Electronics Hub, Galaxy F62 удерживает корону с точки зрения емкости аккумулятора. Он оснащен аккумулятором емкостью 7000 мАч, которого с легкостью хватит на два полных дня. Итак, если вы ищете телефон Samsung с лучшим временем автономной работы, Galaxy F62 – именно тот, на который стоит обратить внимание.

С другой стороны, Galaxy A2 Core имеет худшую производительность аккумулятора среди недавно выпущенных устройств. Он оснащен аккумулятором емкостью 2600 мАч, что является довольно низким показателем по современным стандартам. Вы можете получить больше информации о других устройствах от Samsung из изображения, прикрепленного ниже.

Samsung battery life rankings

Какой телефон Xiaomi имеет лучшее время автономной работы?

Несколько моделей от Xiaomi возглавляют список в этом тесте. Если строго учитывать время автономной работы, то лучшие телефоны с лучшим временем автономной работы — это:

 • Redmi 10 Power
 • Poco C40
 • Redmi 9T
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Poco X3
 • Redmi Note 9 4G
 • Redmi 9 Power

С другой стороны, Xiaomi также выпустила немалое количество телефонов со средней емкостью аккумуляторов. Среди них есть Redmi 6A, который имеет аккумулятор на 3000 мАч. Но хотя телефон и занимает низкую позицию в рейтинге, его время автономной работы все еще хорошее для повседневного использования. Например, он может предложить около 13 часов работы после полного заряда. Больше информации о протестированных устройствах можно найти на картинке ниже.

Xiaomi battery life rankings

Рейтинг брендов смартфонов по ёмкости аккумуляторов

Переходя ко второй части исследования, команда составила рейтинг медиа-аккумуляторов для каждого из ведущих брендов на рынке. Вот как каждая из них заняла первое место в рейтинге по продолжительности работы аккумулятора:

 1. Ulephone (6600 mAh)
 2. Doogee (5500 mAh)
 3. Blackview (5180 mAh)
 4. UmiDIGI (5150 mAh)
 5. Oukitel (5000 mAh)
 6. Infinix (5000 mAh)
 7. Asus (5000 mAh)
 8. Xiaomi (5000 mAh)
 9. Motorola (5000 mAh)
 10. Vivo (4600 mAh)
 11. Huawei (4200 mAh)
 12. Lenovo (4000 mAh)
 13. Alcatel (4000 mAh)
 14. Nokia (4000 mAh)
 15. Cubot (4000 mAh)
 16. HTC (3850 mAh)
 17. LG (3775 mAh)
 18. Sony (3600 mAh)
 19. Meizu (3600 mAh)
 20. Apple (3187 mAh)

smartphone brands ranking

Интересно, что исследование не включило Samsung в рейтинг времени автономной работы медиа-устройств. Вероятно, это потому, что команда не смогла получить достаточно данных, чтобы получить надлежащий средний рейтинг батареи.

Наконец, исследование дало нам представление о том, как выглядит тенденция среди различных моделей, выпущенных брендами. Вы можете ознакомиться с графиком ниже, чтобы получить информацию по этому поводу.

brand model rankings

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua