Інвестори Tesla закликають відсторонити Ілона Маска через антисемітську поведінку

Акціонери компанії Tesla засудили Ілона Маска за його антисемітську поведінку. Це пов’язано з його поведінкою у соціальній мережі X та інших засобах масової інформації цього четверга. Після цього інциденту кілька інвесторів публічно закликали до його відсторонення. За даними Bloomberg, інвестори тепер хочуть, щоб Ілон Маск був якомога далі від Tesla, однієї з компаній, яку він допоміг побудувати та зробити успішною. Окрім акціонерів Tesla, Apple також вжила заходів проти Маска, призупинивши показ реклами на X. Причини ті ж самі — вільне поширення мови ворожнечі на X.

Реакція виникла після того, як Маск підтримав твіт, в якому говорилося, що єврейська громада розпалює “ненависть проти білих”. Він заявив, що цей твіт був “фактичною правдою”, і перейшов до нападок на Антидифамаційну лігу (ADL), групу з захисту громадянських прав, яка виступає проти антисемітизму

Ілон Маск зіткнувся з величезною негативною реакцією через свої дії щодо X

Про це заявив Джеррі Браакман, ІТ-директор First American Trust, який станом на 30 вересня володів близько 16 000 акцій Tesla: “Немає жодного виправдання поширенню ненависті будь-яким генеральним директором будь-якої публічної компанії. Він додав, що “рада директорів Tesla повинна відправити його у відпустку на місяць або два”.

Інші технологічні лідери також виступають із засудженням дій Маска. Apple планує призупинити рекламу на X, згідно з повідомленням Axios, опублікованим у п’ятницю. Lionsgate також, як повідомляється, припинить свою рекламу на платформі соціальних мереж через ці зауваження. Вони приєдналися до IBM, яка зняла рекламу з платформи після того, як вона з’явилася поруч з нацистським контентом. Крім того, співзасновник Facebook Дастін Московіц пішов ще далі та закликав Ілона Маска піти у відставку з усіх своїх компаній у пості на Threads в середу.

Інвестори Tesla розлючені поведінкою Ілона Маска, проте вони хочуть продовжувати інвестувати в Tesla

Десятки інвесторів засмучені нещодавніми коментарями Маска. Однак мало хто з них відмовляється від інвестицій у компанію з виробництва електромобілів. Попри суперечки, акції Tesla цього тижня зросли приблизно на 10%, хоча в четвер трохи впали.

Elon Musk

Крістін Халл, засновниця і генеральний директор Nia Impact Capital, фонду соціального впливу, який у 2023 році володів акціями Tesla на суму $282 000, заявила, що була “шокована” після того, як Маск підтримав антисемітизм. Відсутність “серйозних каральних заходів” з боку правління Tesla викликає занепокоєння Халл, і її фонд припускає, що відповідною реакцією буде “догана з боку правління, пониження в посаді, перепризначення, тимчасове відсторонення або навіть звільнення”

Інший інвестор Tesla, Росс Гербер, заявив: “У мене ніколи в житті не було такого з жодною компанією, в яку я коли-небудь інвестував”. Гербер є генеральним директором компанії Gerber Kawasaki Wealth & Investment Management, яка на кінець вересня заборгувала 400 000 акцій Tesla. Він додав: “Це абсолютно обурливо, його поведінка і шкода, яку він завдав бренду”. На додаток до свого невдоволення, Гербер заявив, що наступного року замінить свою Tesla на Rivian. Для тих, хто не знає, Rivian також виробляє електромобілі та виступає конкурентом Tesla на цьому зростальному ринку.

Вибір був невдалим

У п’ятницю навіть Білий дім засудив Маска за просування “антисемітської та расистської ненависті”. Речник Білого дому Ендрю Бейтс зазначив, що його поведінка сталася через місяць після найсмертоноснішого дня для єврейського народу з часів Голокосту. Це був напад ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня.

Як і інші суперечки, що точаться навколо Маска з моменту його поглинання Twitter (тепер X), ця залишається без належних дій з боку лідера. Маск продовжує наживати “ворогів” у цифровому світі через проблеми, пов’язані з X, яка є однією з найбільших соціальних мереж. Однак незабаром вона може втратити свою актуальність через кількість переглядів, які вона отримує з моменту поглинання. X втратила значну частину своїх рекламодавців, що означає значне падіння доходів. Тепер Tesla також може зіткнутися з наслідками дій Маска в соціальних мережах.

На момент написання цієї статті керівник компанії ще не зробив офіційної заяви з приводу критики.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Инвесторы Tesla призывают отстранить Илона Маска из-за антисемитского поведения

Акционеры компании Tesla осудили Илона Маска за его антисемитское поведение. Это связано с его поведением в социальной сети X и других средствах массовой информации в этот четверг. После этого инцидента несколько инвесторов публично призвали к его отстранению. По данным Bloomberg, инвесторы теперь хотят, чтобы Илон Маск был подальше от Tesla, одной из компаний, которую он помог построить и сделать успешной. Кроме акционеров Tesla, Apple также приняла меры против Маска, приостановив показ рекламы на X. Причины те же самые – свободное распространение языка вражды на X.

Реакция возникла после того, как Маск поддержал твит, в котором говорилось, что еврейская община разжигает “ненависть против белых”. Он заявил, что этот твит был “фактической правдой”, и перешел к нападкам на Антидиффамационную лигу (ADL), группу по защите гражданских прав, которая выступает против антисемитизма.

Илон Маск столкнулся с огромной негативной реакцией из-за своих действий в X

Об этом заявил Джерри Браакман, ИТ-директор First American Trust, который по состоянию на 30 сентября владел около 16 000 акций Tesla: “Нет никакого оправдания распространению ненависти любым генеральным директором любой публичной компании. Он добавил, что “совет директоров Tesla должен отправить его в отпуск на месяц или два”.

Другие технологические лидеры также выступают с осуждением действий Маска. Apple планирует приостановить рекламу на X, согласно сообщению Axios, опубликованному в пятницу. Lionsgate также, как сообщается, прекратит свою рекламу на платформе социальных сетей из-за этих замечаний. Они присоединились к IBM, которая сняла рекламу с платформы после того, как она появилась рядом с нацистским контентом. Кроме того, соучредитель Facebook Дастин Московиц пошел еще дальше и призвал Илона Маска уйти в отставку из всех своих компаний в посте на Threads в среду.

Инвесторы Tesla разъярены поведением Илона Маска, однако они хотят продолжать инвестировать в Tesla

Десятки инвесторов расстроены недавними комментариями Маска. Однако мало кто из них отказывается от инвестиций в компанию по производству электромобилей. Несмотря на споры, акции Tesla на этой неделе выросли примерно на 10%, хотя в четверг немного упали.

Elon Musk

Кристин Халл, основательница и генеральный директор Nia Impact Capital, фонда социального влияния, который в 2023 году владел акциями Tesla на сумму $282 000, заявила, что была “шокирована” после того, как Маск поддержал антисемитизм. Отсутствие “серьезных карательных мер” со стороны правления Tesla вызывает беспокойство Халл, и ее фонд предполагает, что ответной реакцией будет “выговор со стороны правления, понижение в должности, переназначение, временное отстранение или даже увольнение”.

Другой инвестор Tesla, Росс Гербер, заявил: “У меня никогда в жизни не было такого ни с одной компанией, в которую я когда-либо инвестировал”. Гербер является генеральным директором компании Gerber Kawasaki Wealth & Investment Management, которая на конец сентября задолжала 400 000 акций Tesla. Он добавил: “Это совершенно возмутительно, его поведение и вред, который он нанес бренду”. В дополнение к своему недовольству, Гербер заявил, что в следующем году заменит свою Tesla на Rivian. Для тех, кто не знает, Rivian также производит электромобили и выступает конкурентом Tesla на этом растущем рынке.

Выбор был неудачным

В пятницу даже Белый дом осудил Маска за продвижение “антисемитской и расистской ненависти”. Представитель Белого дома Эндрю Бейтс отметил, что его поведение произошло через месяц после самого смертоносного дня для еврейского народа со времен Холокоста. Это было нападение ХАМАСа на Израиль 7 октября.

Как и другие споры, ведущиеся вокруг Маска с момента его поглощения Twitter (теперь X), этот остается без должных действий со стороны лидера. Маск продолжает наживать “врагов” в цифровом мире из-за проблем, связанных с X, которая является одной из крупнейших социальных сетей. Однако вскоре она может потерять свою актуальность из-за количества просмотров, которые она получает с момента поглощения. X потеряла значительную часть своих рекламодателей, что означает значительное падение доходов. Теперь Tesla также может столкнуться с последствиями действий Маска в социальных сетях.

На момент написания этой статьи руководитель компании еще не сделал официального заявления по поводу критики.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua