Відкрийте для себе захопливі оновлення Oppo ColorOS 14

Компанія Oppo офіційно представила операційну систему ColorOS 14. Бренд вже розгорнув глобальну бета-версію в деяких регіонах. І серед усіх пристроїв Oppo Find N2 Flip першим отримає стабільну версію в середині листопада.

З усім тим, Oppo ColorOS 14 – це не лише візуальні оновлення. Кастомна ROM також приносить багато покращень, щоб забезпечити більш плавну та якісну роботу на пристроях Oppo.

Що нового в Oppo ColorOS 14

Як згадувалося раніше, Oppo ColorOS 14 пропонує кілька оновлень. Ось короткий опис всіх основних моментів:

Оновлений Trinity Engine

Oppo ColorOS 14 приносить оновлений Trinity Engine на пристрої Oppo. Завдяки функції ROM Vitalization операційна система тепер може більш ефективно стискати дані файлів і додатків. Якщо бути точним, вона може запропонувати до 20 ГБ економії пам’яті на типовому телефоні. Вона також постачається з покращеною функцією віталізації оперативної пам’яті.

Trinity Engine on ColorOS 14

Це замінює механізм оперативної пам’яті Android на більш досконалий. Завдяки цьому Oppo ColorOS 14 може належним чином керувати фоновими програмами, які зберігаються в оперативній пам’яті.

Останній компонент, який привносить Trinity Engine в ColorOS 14 – це CPU Vitalization. Вона збалансовує енергоспоживання та продуктивність чипсета, забезпечуючи плавну роботу.

Розумна система зарядки в ColorOS 14

Завдяки алгоритму штучного інтелекту, Oppo ColorOS 14 може ефективно керувати зарядкою пристроїв. Він може регулювати зарядний струм, враховуючи, чи використовується пристрій і як він використовується. Це в кінцевому підсумку зменшить знос акумулятора, подовживши термін його служби.

Зберігач зображень та інтелектуальне матування зображень

Oppo ColorOS 14 пропонує функції конфіденційності для фотографій, що зберігаються на пристроях. Privacy keeper пропонує додатковий дозвіл на доступ до вибраних відео та фотографій на пристрої. Що стосується фотографій, нова ОС також пропонує функцію Smart Image Matting, яка може обрізати кілька тварин і людей на фотографії.

Picture Keeper

Smart Touch на Oppo ColorOS 14

Завдяки новій функції Smart Touch, Oppo ColorOS 14 полегшує вибір тексту, відео та зображень зі сторонніх і власних додатків. Вибране збирається в File Dock.

File Dock на ColorOS 14 схожий на буфер обміну, який дозволяє користувачам зберігати вміст, щоб використовувати його пізніше. Він синхронізується між підключеними пристроями ColorOS. Це означає, що все, що ви виберете за допомогою Smart Touch на телефоні Oppo, буде доступно і на Oppo Pad.

Smart Touch on Oppo devices

Функції швидкого доступу

Oppo ColorOS 14 тепер дозволяє користувачам тримати більше віджетів на полиці. Наприклад, тепер можна тримати віджет Snapchat на полиці. Це дасть вам змогу миттєво отримувати інформацію про нові статуси, повідомлення та інші сповіщення, які ви зазвичай отримуєте від цього додатка.

Snapchat on lock screen of ColorOS 14

Крім того, нова ОС дозволяє користувачам зберігати ярлик Snapchat на екрані блокування, що забезпечить швидший доступ до нього.

Відполірований користувацький інтерфейс

Як і слід було очікувати від оновленої ОС, Oppo ColorOS 14 має покращений користувацький інтерфейс. Тепер він постачається з відшліфованими та стандартизованими елементами. Oppo називає це Aqua Dynamic Design, який містить колекцію загальних капсул, бульбашок і панелей. Вони з’являються в рядку стану, пропонуючи функціональність без зайвого відволікання.

Aqua DynamicsКрім того, екранний контент і рядок стану тепер розфарбовуються за допомогою системи Aquamorgraphic Coloring. Ця система підбирає найбільш відповідні відтінки, враховуючи час доби. Ви можете отримати уявлення про динамічну природу відтінків на зображенні, прикріпленому нижче.

ColorOS 14 hues

Нові функції завжди увімкненого дисплея

Oppo додала абсолютно новий стиль Go Green в Always On Display на ColorOS 14. Крім того, нове оновлення дозволяє використовувати наклейки Bitmoji на AOD. Ці наклейки будуть автоматично оновлюватися протягом дня на основі того, що ви робите, де ви знаходитесь, погоди та інших критеріїв.

Go Green AOD on ColorOS 14

Коли і які пристрої отримають глобальну бета-версію ColorOS 14

Компанія Oppo поділилася інформацією про те, коли і які пристрої Oppo стоять в черзі на отримання ColorOS 14. Наразі ці пристрої вже мають доступ до бета-версії оновлення:

 • Oppo Find X5 and X5 Pro
 • Oppo Reno 10 Pro+ 5G
 • Oppo Reno 8 Pro 5G
 • Oppo A77

Цього місяця ці пристрої отримають глобальну бета-версію ColorOS 14:

 • Oppo Find X3 Pro 5G
 • Oppo Reno 10 Pro 5G
 • Oppo Reno 10 5G
 • Oppo Reno 8 5G
 • Oppo Reno 8T 5G
 • Oppo Reno 8
 • Oppo Reno 8T
 • Oppo Reno 7
 • Oppo F23 5G
 • Oppo F21s Pro 5G
 • Oppo F21 Pro
 • Oppo A98 5G
 • Oppo A78 5G
 • Oppo A77s

Ці пристрої стоять у черзі на оновлення наступного місяця:

 • Oppo K10 5G
 • Oppo A77 5G

Нарешті, Oppo A78 і A58 отримають оновлення в січні наступного року, а Oppo Reno 8Z 6G, F21s Pro 5G і A96 5G – у квітні наступного року.

ColorOS rollout plan

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Відкрийте для себе захопливі оновлення Oppo ColorOS 14

Компания Oppo официально представила операционную систему ColorOS 14. Бренд уже развернул глобальную бета-версию в некоторых регионах. И среди всех устройств Oppo Find N2 Flip первым получит стабильную версию в середине ноября.

Тем не менее Oppo ColorOS 14 – это не только визуальные обновления. Кастомная ROM также приносит много улучшений, чтобы обеспечить более плавную и качественную работу на устройствах Oppo.

Что нового в Oppo ColorOS 14

Как упоминалось ранее, Oppo ColorOS 14 предлагает несколько обновлений. Вот краткое описание всех основных моментов:

Обновленный Trinity Engine

Oppo ColorOS 14 приносит обновленный Trinity Engine на устройства Oppo. Благодаря функции ROM Vitalization операционная система теперь может более эффективно сжимать данные файлов и приложений. Если быть точным, она может предложить до 20 ГБ экономии памяти на типичном телефоне. Она также поставляется с улучшенной функцией витализации оперативной памяти.

Trinity Engine on ColorOS 14

Это заменяет механизм оперативной памяти Android на более совершенный. Благодаря этому Oppo ColorOS 14 может должным образом управлять фоновыми приложениями, которые хранятся в оперативной памяти.

Последний компонент, который привносит Trinity Engine в ColorOS 14 – это CPU Vitalization. Она сбалансирует энергопотребление и производительность чипсета, обеспечивая плавную работу.

Умная система зарядки в ColorOS 14

Благодаря алгоритму искусственного интеллекта, Oppo ColorOS 14 может эффективно управлять зарядкой устройств. Он может регулировать зарядный ток, учитывая, используется ли устройство и как оно используется. Это в конечном итоге уменьшит износ аккумулятора, продлив срок его службы.

Хранитель изображений и интеллектуальное матирование изображений

Oppo ColorOS 14 предлагает функции конфиденциальности для фотографий, хранящихся на устройствах. Privacy keeper предлагает дополнительное разрешение на доступ к выбранным видео и фотографиям на устройстве. Что касается фотографий, новая ОС также предлагает функцию Smart Image Matting, которая может обрезать несколько животных и людей на фотографии.

Picture Keeper

Smart Touch на Oppo ColorOS 14

Благодаря новой функции Smart Touch, Oppo ColorOS 14 облегчает выбор текста, видео и изображений из сторонних и собственных приложений. Выбранное собирается в File Dock.

File Dock на ColorOS 14 похож на буфер обмена, который позволяет пользователям сохранять содержимое, чтобы использовать его позже. Он синхронизируется между подключенными устройствами ColorOS. Это означает, что все, что вы выберете с помощью Smart Touch на телефоне Oppo, будет доступно и на Oppo Pad.

Smart Touch on Oppo devices

Функции быстрого доступа

Oppo ColorOS 14 теперь позволяет пользователям держать больше виджетов на полке. Например, теперь можно держать виджет Snapchat на полке. Это позволит вам мгновенно получать информацию о новых статусах, сообщениях и других уведомлениях, которые вы обычно получаете от этого приложения.

Snapchat on lock screen of ColorOS 14

Кроме того, новая ОС позволяет пользователям сохранять ярлык Snapchat на экране блокировки, что обеспечит более быстрый доступ к нему.

Отполированный пользовательский интерфейс

Как и следовало ожидать от обновленной ОС, Oppo ColorOS 14 имеет улучшенный пользовательский интерфейс. Теперь он поставляется с отшлифованными и стандартизированными элементами. Oppo называет это Aqua Dynamic Design, который содержит коллекцию общих капсул, пузырьков и панелей. Они появляются в строке состояния, предлагая функциональность без лишних отвлечений.

Aqua DynamicsКроме того, экранный контент и строка состояния теперь раскрашиваются с помощью системы Aquamorgraphic Coloring. Эта система подбирает наиболее подходящие оттенки, учитывая время суток. Вы можете получить представление о динамической природе оттенков на изображении, прикрепленном ниже.

ColorOS 14 hues

Новые функции всегда включенного дисплея

Oppo добавила совершенно новый стиль Go Green в Always On Display на ColorOS 14. Кроме того, новое обновление позволяет использовать наклейки Bitmoji на AOD. Эти наклейки будут автоматически обновляться в течение дня на основе того, что вы делаете, где вы находитесь, погоды и других критериев.

Go Green AOD on ColorOS 14

Когда и какие устройства получат глобальную бета-версию ColorOS 14

Компания Oppo поделилась информацией о том, когда и какие устройства Oppo стоят в очереди на получение ColorOS 14. Сейчас эти устройства уже имеют доступ к бета-версии обновления:

 • Oppo Find X5 and X5 Pro
 • Oppo Reno 10 Pro+ 5G
 • Oppo Reno 8 Pro 5G
 • Oppo A77

В этом месяце эти устройства получат глобальную бета-версию ColorOS 14:

 • Oppo Find X3 Pro 5G
 • Oppo Reno 10 Pro 5G
 • Oppo Reno 10 5G
 • Oppo Reno 8 5G
 • Oppo Reno 8T 5G
 • Oppo Reno 8
 • Oppo Reno 8T
 • Oppo Reno 7
 • Oppo F23 5G
 • Oppo F21s Pro 5G
 • Oppo F21 Pro
 • Oppo A98 5G
 • Oppo A78 5G
 • Oppo A77s

Эти устройства стоят в очереди на обновление в следующем месяце:

 • Oppo K10 5G
 • Oppo A77 5G

Наконец, Oppo A78 и A58 получат обновление в январе следующего года, а Oppo Reno 8Z 6G, F21s Pro 5G и A96 5G – в апреле следующего года.

ColorOS rollout plan

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua