Phone Link тепер підтримує телефони OPPO, OnePlus та Realme

Революційним кроком, який долає розрив між Android і Windows, Microsoft розширила сумісність своїх інтеграцій Phone Link і Link to Windows на смартфони OPPO, OnePlus і Realme. Це стратегічне партнерство знаменує собою значний крок вперед у прагненні корпорації Майкрософт уніфікувати мобільні та десктопні програми, надаючи користувачам можливість безперешкодно керувати своїми Android-пристроями зі своїх ПК на базі Windows.

Корпорація Майкрософт забезпечує безперебійну інтеграцію між Android і Windows завдяки розширеній підтримці зв’язку з телефоном і зв’язку з Windows

Розкриваємо можливості Phone Link

Отже, на пристроях OPPO, OnePlus та Realme, що працюють під управлінням ColorOS 14 або OxygenOS 14 і вище, буде попередньо встановлено додаток Phone Link, що надає користувачам миттєвий доступ до безлічі функцій безпосередньо на їхніх ПК з Windows. За допомогою Phone Link користувачі можуть працювати без зайвих зусиль:

 • Залишатися на зв’язку: Отримувати, переглядати та відповідати на текстові повідомлення, не перериваючи робочий процес на ПК.
 • Керувати дзвінками: Здійснюйте та приймайте телефонні дзвінки, використовуючи аудіо та мікрофон свого ПК, усуваючи необхідність жонглювання пристроями.
 • Будьте в курсі подій: Переглядайте та керуйте сповіщеннями зі свого телефону Android безпосередньо на ПК, щоб не пропустити важливі оновлення.
 • Перетягування файлів: Легко передавайте файли між пристроєм Android і ПК простим перетягуванням.

Підвищення продуктивності завдяки екрану телефону

Сумісні пристрої OPPO, OnePlus та Realme також підтримують функцію Phone Link “Екран телефону”, яка перетворює дисплей пристрою Android на продовження робочого столу ПК. Ця функція відкриває перед користувачами цілий світ можливостей:

 • Розширення робочого простору: Дзеркальне відображення екрана телефону Android на ПК, що забезпечує більшу площу для багатозадачності та продуктивності.
 • Використання периферійних пристроїв ПК: Використовуйте клавіатуру, мишу або сенсорний екран ПК для взаємодії з програмами Android, підвищуючи ефективність і контроль.
 • Безперешкодна взаємодія з програмами: Відкривайте, вводьте текст, прокручуйте та переходьте між програмами Android з точністю пристроїв введення ПК.

Легка багатозадачність з миттєвим доступом до програм

Крім того, інтеграція Phone Link представляє функцію Apps, яка руйнує бар’єри між програмами для Android і ПК з Windows. Завдяки цій функції користувачі можуть:

 • Миттєво запускати програми для Android: Доступ до програм для Android безпосередньо з комп’ютера з Windows, що усуває необхідність перемикання пристроїв.
 • Максимізувати продуктивність: Плавно перемикайтеся між програмами для ПК і Android, що дає змогу виконувати завдання одночасно.
 • Використовувати переваги великих екранів: Використовуйте більший екран свого ПК, щоб насолоджуватися більш захоплюючою та продуктивною роботою з програмами для Android.

Спрощене підключення до точок доступу

Корпорація Майкрософт продовжує вдосконалювати можливості Phone Link, впроваджуючи функцію миттєвого доступу до точки доступу, що спрощує процес підключення до мережі Wi-Fi на пристроях Android. Завдяки цій функції користувачі отримають:

 • Легке активування точку доступу: Усунути необхідність вручну вмикати та підключатися до точки доступу на телефоні.
 • Підключення в один клац: Коли пристрій Android перебуває в зоні дії комп’ютера з Windows, він автоматично з’являється в списку мереж Wi-Fi, дозволяючи користувачам підключатися одним натисканням кнопки.
 • Підвищену зручність: Насолоджуйтесь безперебійним доступом до Інтернету без клопоту з ручним налаштуванням.

Розширена сумісність пристроїв для інклюзивного досвіду

Крім того, розширюючи підтримку Phone Link і Link to Windows для смартфонів OPPO, OnePlus і Realme, корпорація Майкрософт розширює спектр пристроїв на базі Android, які можна легко інтегрувати з комп’ютерами на базі Windows. Це розширення демонструє прагнення корпорації Майкрософт забезпечити уніфікований та узгоджений користувацький інтерфейс на широкому спектрі пристроїв.

Нова ера конвергенції мобільних і ПК

Таким чином, розширення Microsoft підтримки Phone Link та Link to Windows для смартфонів OPPO, OnePlus та Realme знаменує собою ключовий момент в еволюції інтеграції мобільних пристроїв та ПК. Це стратегічне партнерство прокладає шлях до більш спрощеної та продуктивної роботи з комп’ютером. Користувачі зможуть без зусиль підключати свої пристрої Android до робочих процесів на ПК з Windows. З розвитком технологій корпорація Майкрософт залишається непохитною у своєму прагненні подолати розрив між мобільними та настільними середовищами, гарантуючи, що користувачі зможуть повністю використовувати потенціал підключених пристроїв.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Phone Link теперь поддерживает телефоны OPPO, OnePlus и Realme

Революционным шагом, который преодолевает разрыв между Android и Windows, Microsoft расширила совместимость своих интеграций Phone Link и Link to Windows на смартфоны OPPO, OnePlus и Realme. Это стратегическое партнерство знаменует собой значительный шаг вперед в стремлении корпорации Майкрософт унифицировать мобильные и десктопные приложения, предоставляя пользователям возможность беспрепятственно управлять своими Android-устройствами со своих ПК на базе Windows.

Корпорация Майкрософт обеспечивает бесперебойную интеграцию между Android и Windows благодаря расширенной поддержке связи с телефоном и связи с Windows

Раскрываем возможности Phone Link

Итак, на устройствах OPPO, OnePlus и Realme, работающих под управлением ColorOS 14 или OxygenOS 14 и выше, будет предустановлено приложение Phone Link, предоставляющее пользователям мгновенный доступ к множеству функций непосредственно на их ПК с Windows. С помощью Phone Link пользователи могут работать без лишних усилий:

 • Оставаться на связи: Получать, просматривать и отвечать на текстовые сообщения, не прерывая рабочий процесс на ПК.
 • Управлять звонками: Совершайте и принимайте телефонные звонки, используя аудио и микрофон своего ПК, устраняя необходимость жонглирования устройствами.
 • Будьте в курсе событий: Просматривайте и управляйте уведомлениями со своего телефона Android непосредственно на ПК, чтобы не пропустить важные обновления.
 • Перетаскивание файлов: Легко передавайте файлы между устройством Android и ПК простым перетаскиванием.

Повышение производительности благодаря экрану телефона

Совместимые устройства OPPO, OnePlus и Realme также поддерживают функцию Phone Link “Экран телефона”, которая превращает дисплей устройства Android в продолжение рабочего стола ПК. Эта функция открывает перед пользователями целый мир возможностей:

 • Расширение рабочего пространства: Зеркальное отображение экрана телефона Android на ПК, что обеспечивает большую площадь для многозадачности и производительности.
 • Использование периферийных устройств ПК: Используйте клавиатуру, мышь или сенсорный экран ПК для взаимодействия с приложениями Android, повышая эффективность и контроль.
 • Беспрепятственное взаимодействие с приложениями: Открывайте, вводите текст, прокручивайте и переходите между приложениями Android с точностью устройств ввода ПК.

Легкая многозадачность с мгновенным доступом к приложениям

Кроме того, интеграция Phone Link представляет функцию Apps, которая разрушает барьеры между приложениями для Android и ПК с Windows. Благодаря этой функции пользователи могут:

 • Мгновенно запускать приложения для Android: Доступ к приложениям для Android непосредственно с компьютера с Windows, что устраняет необходимость переключения устройств.
 • Максимизировать производительность: Плавно переключайтесь между приложениями для ПК и Android, что позволяет выполнять задачи одновременно.
 • Использовать преимущества больших экранов: Используйте больший экран своего ПК, чтобы наслаждаться более увлекательной и продуктивной работой с приложениями для Android.

Упрощенное подключение к точкам доступа

Корпорация Майкрософт продолжает совершенствовать возможности Phone Link, внедряя функцию мгновенного доступа к точке доступа, что упрощает процесс подключения к сети Wi-Fi на устройствах Android. Благодаря этой функции пользователи получат:

 • Легкое активирование точки доступа: Устранить необходимость вручную включать и подключаться к точке доступа на телефоне.
 • Подключение в один клик: Когда устройство Android находится в зоне действия компьютера с Windows, оно автоматически появляется в списке сетей Wi-Fi, позволяя пользователям подключаться одним нажатием кнопки.
 • Повышенное удобство: Наслаждайтесь бесперебойным доступом к Интернету без хлопот с ручной настройкой.
 • Расширенная совместимость устройств для инклюзивного опыта

Кроме того, расширяя поддержку Phone Link и Link to Windows для смартфонов OPPO, OnePlus и Realme, корпорация Майкрософт расширяет спектр устройств на базе Android, которые можно легко интегрировать с компьютерами на базе Windows. Это расширение демонстрирует стремление корпорации Майкрософт обеспечить унифицированный и согласованный пользовательский интерфейс на широком спектре устройств.

Новая эра конвергенции мобильных и ПК

Таким образом, расширение Microsoft поддержки Phone Link и Link to Windows для смартфонов OPPO, OnePlus и Realme знаменует собой ключевой момент в эволюции интеграции мобильных устройств и ПК. Это стратегическое партнерство прокладывает путь к более упрощенной и продуктивной работе с компьютером. Пользователи смогут без труда подключать свои устройства Android к рабочим процессам на ПК с Windows. С развитием технологий корпорация Майкрософт остается непоколебимой в своем стремлении преодолеть разрыв между мобильными и настольными средами, гарантируя, что пользователи смогут полностью использовать потенциал подключенных устройств.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua