Oppo Find X7 з Dimensity 9300 отримав разючий результат у бенчмарку AnTuTu

MediaTek анонсувала Dimensity 9300 лише кілька днів тому. Позиціонуючись як конкурент Snapdragon 8 Gen 3, він приносить багато покращень у порівнянні зі своїм попередником. І майбутній Oppo Find X7 буде одним з перших пристроїв, який дебютує з цим чипсетом.

Поки пристрої з Dimensity 9300 ще не з’явилися на ринку, AnTuTu офіційно оприлюднив результати тестування Oppo Find X7 в бенчмарках. Пристрій з флагманським чипсетом MediaTek набрав 2 270 677 балів у цьому бенчмарку. Для порівняння, Snapdragon 8 Gen 3 отримав 2 139 281 бал в тому ж інструменті.

Розбивка балів Oppo Find X7 в AnTuTu

В AnTuTu Oppo Find X7 з роздільною здатністю 9300 отримав загальний бал 2 270 677. Якщо говорити про конкретні показники, то пристрій отримав 521 690 балів у тесті CPU, а в тесті GPU – 911 683 бали.Крім того, він набрав 471 340 балів у тесті пам’яті та 365 964 балів у тесті UX.

Oppo Find X7 Antutu

Таким чином, Dimensity 9300 стає поточним чемпіоном в інструменті бенчмаркінгу AnTuTu. І як показують результати, чипсет MediaTek має кращі показники, ніж Snapdragon 8 Gen 3. Це повинно призвести до того, що Oppo Find X7 запропонує трохи кращу необроблену продуктивність, ніж пристрої на Snapdragon 8 Gen 3.

MediaTek Dimensity 9300

Що стосується того, як Dimensity 9300 отримав кращі результати, ніж Snapdragon 8 Gen 3, я вважаю, що це, швидше за все, пов’язано з конфігурацією процесора. Як я вже писав раніше, Dimensity 9300 має чотири ядра Cortex-X4 і чотири ядра Cortex-A720. На відміну від Snapdragon 8 Gen 3, він не має ядер з низьким енергоспоживанням

Це, природно, може викликати питання щодо того, чи залежить час автономної роботи Oppo Find X7 та інших пристроїв від чипсета. Але, як пояснила MediaTek, ядра A720 всередині Dimensity 9300 є більш ефективними, ніж малопотужні ядра Cortex-A520. Буде цікаво подивитися, як пристрій покаже себе в тесті на автономність

Ключові характеристики пристрою, виявлені AnTuTu

Окрім того, що AnTuTu дає уявлення про продуктивність Oppo Find X7, він також розкрив деякі ключові характеристики пристрою. Пристрій матиме дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Він працює на базі флагманського чипсета Dimensity з 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5T, що, ймовірно, і стало причиною таких разючих результатів у тесті пам’яті.

Крім того, Oppo Find X7, який пройшов тестування, має 1 ТБ пам’яті. Оскільки це UFS 4.0, ви можете очікувати надшвидкої швидкості передачі даних. Що стосується камери, то нещодавно Oppo оголосила, що пристрій буде оснащений абсолютно новою оптимізацією камери HyperTone. Це означає, що він забезпечить кращу загальну продуктивність, ніж його попередник.

Oppo HyperTone

У зв’язку з цим, Pro-модель пристрою, швидше за все, буде оснащена новим 1-дюймовим сенсором Sony LYT-900.Серед інших особливостей Oppo Find X7 – супутниковий зв’язок, який забезпечить кращий зв’язок у складних умовах.

Що стосується програмного забезпечення, то Find X7 працює під управлінням Android 14, яка, ймовірно, буде доповнена нещодавно представленою ColorOS 14.

Окрім Oppo Find X7, Oppo також готується до дебюту Pad Air 2, Reno 11 та Reno 11 Pro. Всі вони будуть представлені 23 листопада. Серед них Oppo Reno 11 буде оснащений чипсетом Dimensity 8200, в той час, як модель Pro буде оснащена Snapdragon 8 Gen 1. А Oppo Pad Air 2 буде ребрендингом OnePlus Pad Go. Ми будемо тримати вас в курсі, коли з’явиться більше інформації про ці пристрої.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo Find X7 с Dimensity 9300 получил впечатляющий результат в бенчмарке AnTuTu

MediaTek анонсировала Dimensity 9300 всего несколько дней назад. Позиционируясь как конкурент Snapdragon 8 Gen 3, он приносит много улучшений по сравнению со своим предшественником. И будущий Oppo Find X7 будет одним из первых устройств, который дебютирует с этим чипсетом.

Пока устройства с Dimensity 9300 еще не появились на рынке, AnTuTu официально обнародовал результаты тестирования Oppo Find X7 в бенчмарках. Устройство с флагманским чипсетом MediaTek набрало 2 270 677 баллов в этом бенчмарке. Для сравнения, Snapdragon 8 Gen 3 получил 2 139 281 балл в том же инструменте.

Разбивка баллов Oppo Find X7 в AnTuTu

В AnTuTu Oppo Find X7 с разрешением 9300 получил общий балл 2 270 677. Если говорить о конкретных показателях, то устройство получило 521 690 баллов в тесте CPU, а в тесте GPU – 911 683 балла. Кроме того, он набрал 471 340 баллов в тесте памяти и 365 964 баллов в тесте UX.

Oppo Find X7 Antutu

Таким образом, Dimensity 9300 становится текущим чемпионом в инструменте бенчмаркинга AnTuTu. И как показывают результаты, чипсет MediaTek имеет лучшие показатели, чем Snapdragon 8 Gen 3. Это должно привести к тому, что Oppo Find X7 предложит немного лучшую необработанную производительность, чем устройства на Snapdragon 8 Gen 3.

MediaTek Dimensity 9300

Что касается того, как Dimensity 9300 получил лучшие результаты, чем Snapdragon 8 Gen 3, я считаю, что это, скорее всего, связано с конфигурацией процессора. Как я уже писал ранее, Dimensity 9300 имеет четыре ядра Cortex-X4 и четыре ядра Cortex-A720. В отличие от Snapdragon 8 Gen 3, он не имеет ядер с низким энергопотреблением

Это, естественно, может вызвать вопросы относительно того, зависит ли время автономной работы Oppo Find X7 и других устройств от чипсета. Но, как объяснила MediaTek, ядра A720 внутри Dimensity 9300 являются более эффективными, чем маломощные ядра Cortex-A520. Будет интересно посмотреть, как устройство покажет себя в тесте на автономность

Ключевые характеристики устройства, обнаруженные AnTuTu

Кроме того, что AnTuTu дает представление о производительности Oppo Find X7, он также раскрыл некоторые ключевые характеристики устройства. Устройство будет иметь дисплей с частотой обновления 120 Гц. Оно работает на базе флагманского чипсета Dimensity с 16 ГБ оперативной памяти LPDDR5T, что, вероятно, и стало причиной таких впечатляющих результатов в тесте памяти.

Кроме того, Oppo Find X7, который прошел тестирование, имеет 1 ТБ памяти. Поскольку это UFS 4.0, вы можете ожидать сверхбыстрой скорости передачи данных. Что касается камеры, то недавно Oppo объявила, что устройство будет оснащено совершенно новой оптимизацией камеры HyperTone. Это означает, что он обеспечит лучшую общую производительность, чем его предшественник.

Oppo HyperTone

В связи с этим, Pro-модель устройства, скорее всего, будет оснащена новым 1-дюймовым сенсором Sony LYT-900. Среди других особенностей Oppo Find X7 – спутниковая связь, которая обеспечит лучшую связь в сложных условиях.

Что касается программного обеспечения, то Find X7 работает под управлением Android 14, которая, вероятно, будет дополнена недавно представленной ColorOS 14.

Кроме Oppo Find X7, Oppo также готовится к дебюту Pad Air 2, Reno 11 и Reno 11 Pro. Все они будут представлены 23 ноября. Среди них Oppo Reno 11 будет оснащен чипсетом Dimensity 8200, в то время, как модель Pro будет оснащена Snapdragon 8 Gen 1. А Oppo Pad Air 2 будет ребрендингом OnePlus Pad Go. Мы будем держать вас в курсе, когда появится больше информации об этих устройствах.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua