Nubia розкрила дизайн і деякі ключові характеристики Red Magic 9 Pro

Red Magic 9 Pro вже в дорозі. Він буде представлений 23 листопада, тобто всього за 8 днів. Напередодні офіційного запуску Nubia продемонструвала дизайн ігрового смартфона.

Як очікується, пристрій матиме пласку задню та передню панель. І, як повідомила сьогодні Nubia, товщина Red Magic 9 Pro становитиме лише 8,9 мм, що зробить його одним з найтонших ігрових смартфонів на ринку. Крім того, Nubia поділилася деякими ключовими характеристиками свого майбутнього пристрою у своєму акаунті Weibo.

Більше інформації про Nubia Red Magic 9 Pro

Позиціюється як наступник Red Magic 8 Pro, 9 Pro поставляється з новітнім флагманським чипсетом Snapdragon 8 Gen 3. Оскільки це один з ігрових телефонів Nubia, він має орієнтований на ігри дизайн. І як ви вже здогадалися, так, він поставляється з RGB-підсвічуванням.

Red Magic 9 Pro design

Хоча RGB-підсвічування дійсно виділяють 9 Pro, воно не псує загальний лаконічний вигляд пристрою. Також, як і попередники, ігровий смартфон має активне охолодження. Воно буде підтримувати пристрій у прохолодному стані, коли ви граєте протягом тривалого часу.

Red Magic 9 Pro

Крім того, 9 Pro поставляється з потрійною камерою на 50 Мп. Однак, Nubia ще не поділилася жодними подробицями щодо сенсорів у цій установці. Але підтверджено, що пристрій буде поставлятися з сенсорними плечовими тригерами. Це додаткові кнопки, які дають перевагу в конкурентних мобільних іграх. Nubia поділилася відео з першим оглядом, яке ви можете переглянути нижче.

Крім того, пристрій матиме камеру під дисплеєм на передній панелі. Це вже п’ятий ігровий смартфон Nubia з такою функцією. Але знову ж таки, ми ще не знаємо, що це буде за сенсор. Однак, телефон дуже близький до запуску. І незабаром Nubia повинна запропонувати більше подробиць про Red Magic 9 Pro. Ми будемо тримати вас в курсі подій.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Nubia раскрыла дизайн и некоторые ключевые характеристики Red Magic 9 Pro

Red Magic 9 Pro уже в пути. Он будет представлен 23 ноября, то есть всего за 8 дней. Накануне официального запуска Nubia продемонстрировала дизайн игрового смартфона.

Как ожидается, устройство будет иметь плоскую заднюю и переднюю панель. И, как сообщила сегодня Nubia, толщина Red Magic 9 Pro составит всего 8,9 мм, что сделает его одним из самых тонких игровых смартфонов на рынке. Кроме того, Nubia поделилась некоторыми ключевыми характеристиками своего будущего устройства в своем аккаунте Weibo.

Больше информации о Nubia Red Magic 9 Pro

Позиционируется как преемник Red Magic 8 Pro, 9 Pro поставляется с новейшим флагманским чипсетом Snapdragon 8 Gen 3. Поскольку это один из игровых телефонов Nubia, он имеет ориентированный на игры дизайн. И как вы уже догадались, да, он поставляется с RGB-подсветкой.

Red Magic 9 Pro design

Хотя RGB-подсветка действительно выделяют 9 Pro, она не портит общий лаконичный вид устройства. Также, как и предшественники, игровой смартфон имеет активное охлаждение. Оно будет поддерживать устройство в прохладном состоянии, когда вы играете в течение длительного времени.

Red Magic 9 Pro

Кроме того, 9 Pro поставляется с тройной камерой на 50 Мп. Однако Nubia еще не поделилась никакими подробностями относительно сенсоров в этой установке. Но подтверждено, что устройство будет поставляться с сенсорными плечевыми триггерами. Это дополнительные кнопки, которые дают преимущество в конкурентных мобильных играх. Nubia поделилась видео с первым обзором, которое вы можете посмотреть ниже.

Кроме того, устройство будет иметь камеру под дисплеем на передней панели. Это уже пятый игровой смартфон Nubia с такой функцией. Но опять же, мы еще не знаем, что это будет за сенсор. Однако телефон очень близок к запуску. И вскоре Nubia должна предложить больше подробностей о Red Magic 9 Pro. Мы будем держать вас в курсе событий.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua