Apple погоджується виплатити $1,8 млн для врегулювання колективного позову щодо подарункових карток

Apple погодилася виплатити 1,8 мільйона доларів для врегулювання колективного позову, в якому компанію звинувачували в тому, що вона вводила в оману покупців щодо безпеки та вартості своїх подарункових карток. У позові стверджується, що Apple вводила клієнтів в оману щодо безпеки своїх подарункових карток. Вони також заявили, що компанія не повідомила про те, що їх можна легко зламати. У цьому колективному позові стверджується, що Apple не змогла належним чином захистити безпеку своїх подарункових карток. Це призвело до того, що вартість подарункових карток анулювалася, коли користувачі викуповували їх неавторизованими третіми особами. Користувачі вважають, що Apple повинна була заздалегідь повідомити їх про можливі ризики крадіжки. Вони також стверджують, що компанія повинна була вжити додаткових заходів для захисту їхніх подарункових карток. У цій статті ми обговоримо деталі судового процесу та мирової угоди, а також те, що вона означає для клієнтів Apple.

Apple gift card settlementДжерело зображення: dtunes

Історія питання

Позов був поданий у 2021 році групою клієнтів, які стверджували, що Apple ввела в оману щодо безпеки та вартості своїх подарункових карток. Позивачі стверджували, що Apple не повідомила про те, що її подарункові картки можна легко зламати, і що компанія не вжила належних заходів для захисту своїх клієнтів від шахрайства. У позові також стверджувалося, що Apple ввела клієнтів в оману щодо вартості своїх подарункових карток. Компанія не повідомила про те, що їх не можна використовувати для придбання певних товарів, наприклад, продукції Apple.

Споживачі стверджували, що Apple неправдиво представила вартість і безпеку своїх подарункових карток. Вони стверджують, що компанія не попередила користувачів про те, що їхні подарункові картки можуть бути вкрадені. Мирова угода передбачає відшкодування втраченої вартості викрадених подарункових карток App Store та iTunes. Покупці, які мають на це право, можуть подати позов до 8 січня 2024 року.

Деталі позову

Позов був поданий як колективний, тобто він представляв групу покупців, які постраждали від однієї та тієї ж проблеми. Позивачі вимагали компенсації за гроші, які вони втратили в результаті ймовірного шахрайства, а також відшкодування шкоди, завданої неправдивими повідомленнями Apple. Позов було врегульовано у 2023 році, коли Apple погодилася виплатити позивачам 1,8 мільйона доларів.

Apple gift card settlementДжерело зображення: jiji

Позивач вважає, що подарункові картки Apple мають сріблясті скретч-коди, які можна стерти. Після придбання подарункової картки ці PIN-коди прирівнюються до “персональних даних” покупця. Якщо PIN-код буде розголошений, персональні дані будуть викрадені. Щоб отримати виплати за результатами врегулювання, позивачі повинні подати дійсну форму позову до 17 січня 2024 року. Мирова угода забезпечить компенсацію клієнтам, які придбали подарункові картки App Store або iTunes у період з 2019 по 2021 рік. Це також стосується користувачів з Каліфорнії, які придбали подарункові картки в період з травня 2017 року по лютий 2018 року. Ці користувачі також зіткнулися з несанкціонованим використанням подарункових карток, і їм було відмовлено у відшкодуванні або заміні.

Деталі врегулювання щодо подарункових карток Apple

Згідно з умовами врегулювання, клієнти, які придбали подарункові картки App Store або iTunes у період з 2019 по 2021 рік, матимуть право на отримання компенсації. Сума відшкодування, яку отримає кожен учасник групи, не може перевищувати суму, витрачену на подарункові картки протягом зазначеного періоду. Клієнти, які вважають, що мають право на компенсацію, можуть подати заяву на сайті врегулювання.

За словами адміністратора врегулювання, кожен, хто придбав подарункову картку Apple App Store та iTunes у США в період з березня 2018 року по липень 2020 року, і чия картка була викуплена “невідомою третьою стороною” до активації, має право на отримання компенсації. Люди, які придбали подарункові картки App Store та iTunes у Каліфорнії в період з травня 2017 року по лютий 2018 року, також можуть претендувати на відшкодування. Однак слід чітко розуміти, що це врегулювання не вимагає від Apple визнання будь-яких правопорушень.

Вплив на клієнтів Apple

Мирова угода є гарною новиною для клієнтів, які постраждали від ймовірного шахрайства. Вона передбачає компенсацію за втрачені гроші. Воно також є сигналом для Apple про те, що їй потрібно серйозніше ставитися до безпеки своїх подарункових карток. Однак, врегулювання також підкреслює необхідність для клієнтів бути пильними при купівлі подарункових карток. Клієнти повинні завжди купувати подарункові картки з надійних джерел. Вони також повинні остерігатися будь-яких пропозицій, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою.

Apple gift card settlementДжерело зображення: cardvest

Подарункові картки Apple можна використовувати для придбання продукції Apple, додатків, музики та інших продуктів у різних інтернет-магазинах Apple. Однак покупці Apple повинні пам’ятати про шахрайство з подарунковими картками. Шахраї іноді запитують коди від подарункових карток Apple, App Store та iTunes або подарункових карток Apple Store. Вони просять людей здійснити платежі телефоном за такі речі, як податки, лікарняні рахунки, гроші під заставу, стягнення боргів та комунальні платежі. Подарункові картки Apple, App Store та iTunes можна використовувати лише для придбання товарів та послуг від Apple. Якщо ви вважаєте, що стали жертвою шахрайства з використанням подарункових карток Apple, подарункових карток App Store та iTunes або подарункових карток Apple Store, ви можете зателефонувати до Apple за номером 800-275-2273 (у США) і сказати “подарункові картки”, коли вас попросять.

Висновок

Виплата Apple 1,8 мільйона доларів за колективним позовом щодо її подарункових карток є нагадуванням про те, що компаніям потрібно серйозно ставитися до безпеки своїх продуктів. Мирова угода передбачає компенсацію клієнтам, які постраждали від ймовірного шахрайства. Це також є сигналом для Apple про те, що вона повинна робити більше для захисту своїх клієнтів. Клієнти завжди повинні бути пильними при купівлі подарункових карток. Вони також повинні остерігатися будь-яких пропозицій, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою. Що ви думаєте про рішення Apple виплатити компенсацію користувачам, які потрапили в аферу з подарунковими картками? Повідомте нам про свої думки в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple соглашается выплатить $1,8 млн для урегулирования коллективного иска по подарочным картам

Apple согласилась выплатить 1,8 миллиона долларов для урегулирования коллективного иска, в котором компанию обвиняли в том, что она вводила в заблуждение покупателей относительно безопасности и стоимости своих подарочных карт. В иске утверждается, что Apple вводила клиентов в заблуждение относительно безопасности своих подарочных карт. Они также заявили, что компания не сообщила о том, что их можно легко взломать. В этом коллективном иске утверждается, что Apple не смогла должным образом защитить безопасность своих подарочных карт. Это привело к тому, что стоимость подарочных карт аннулировалась, когда пользователи выкупали их неавторизованными третьими лицами. Пользователи считают, что Apple должна была заранее уведомить их о возможных рисках кражи. Они также утверждают, что компания должна была принять дополнительные меры для защиты их подарочных карт. В этой статье мы обсудим детали судебного процесса и мирового соглашения, а также то, что оно означает для клиентов Apple.

Apple gift card settlementИсточник изображения: dtunes

История вопроса

Иск был подан в 2021 году группой клиентов, которые утверждали, что Apple ввела в заблуждение относительно безопасности и стоимости своих подарочных карт. Истцы утверждали, что Apple не сообщила о том, что ее подарочные карты можно легко взломать, и что компания не приняла надлежащих мер для защиты своих клиентов от мошенничества. В иске также утверждалось, что Apple ввела клиентов в заблуждение относительно стоимости своих подарочных карт. Компания не сообщила о том, что их нельзя использовать для приобретения определенных товаров, например, продукции Apple.

Потребители утверждали, что Apple ложно представила стоимость и безопасность своих подарочных карт. Они утверждают, что компания не предупредила пользователей о том, что их подарочные карты могут быть украдены. Мировое соглашение предусматривает возмещение утраченной стоимости похищенных подарочных карт App Store и iTunes. Покупатели, которые имеют на это право, могут подать иск до 8 января 2024 года.

Детали иска

Иск был подан как коллективный, то есть он представлял группу покупателей, пострадавших от одной и той же проблемы. Истцы требовали компенсации за деньги, которые они потеряли в результате предполагаемого мошенничества, а также возмещения ущерба, причиненного ложными сообщениями Apple. Иск был урегулирован в 2023 году, когда Apple согласилась выплатить истцам 1,8 миллиона долларов.

Apple gift card settlementИсточник изображения: jiji

Истец считает, что подарочные карты Apple имеют серебристые скретч-коды, которые можно стереть. После приобретения подарочной карты эти PIN-коды приравниваются к “персональным данным” покупателя. Если PIN-код будет разглашен, персональные данные будут похищены. Чтобы получить выплаты по результатам урегулирования, истцы должны подать действительную форму иска до 17 января 2024 года. Мировое соглашение обеспечит компенсацию клиентам, которые приобрели подарочные карты App Store или iTunes в период с 2019 по 2021 год. Это также касается пользователей из Калифорнии, которые приобрели подарочные карты в период с мая 2017 года по февраль 2018 года. Эти пользователи также столкнулись с несанкционированным использованием подарочных карт, и им было отказано в возмещении или замене.

Детали урегулирования в отношении подарочных карт Apple

Согласно условиям урегулирования, клиенты, которые приобрели подарочные карты App Store или iTunes в период с 2019 по 2021 год, будут иметь право на получение компенсации. Сумма возмещения, которую получит каждый участник группы, не может превышать сумму, потраченную на подарочные карты в течение указанного периода. Клиенты, которые считают, что имеют право на компенсацию, могут подать заявление на сайте урегулирования.

По словам администратора урегулирования, каждый, кто приобрел подарочную карту Apple App Store и iTunes в США в период с марта 2018 года по июль 2020 года, и чья карта была выкуплена “неизвестной третьей стороной” до активации, имеет право на получение компенсации. Люди, которые приобрели подарочные карты App Store и iTunes в Калифорнии в период с мая 2017 года по февраль 2018 года, также могут претендовать на возмещение. Однако следует четко понимать, что это урегулирование не требует от Apple признания каких-либо правонарушений.

Влияние на клиентов Apple

Мировое соглашение является хорошей новостью для клиентов, пострадавших от предполагаемого мошенничества. Оно предусматривает компенсацию за потерянные деньги. Оно также является сигналом для Apple о том, что ей нужно серьезнее относиться к безопасности своих подарочных карт. Однако, урегулирование также подчеркивает необходимость для клиентов быть бдительными при покупке подарочных карт. Клиенты должны всегда покупать подарочные карты из надежных источников. Они также должны остерегаться любых предложений, которые кажутся слишком хорошими, чтобы быть правдой.

Apple gift card settlementИсточник изображения: cardvest

Подарочные карты Apple можно использовать для приобретения продукции Apple, приложений, музыки и других продуктов в различных интернет-магазинах Apple. Однако покупатели Apple должны помнить о мошенничестве с подарочными картами. Мошенники иногда запрашивают коды от подарочных карт Apple, App Store и iTunes или подарочных карт Apple Store. Они просят людей совершить платежи по телефону за такие вещи, как налоги, больничные счета, деньги под залог, взыскание долгов и коммунальные платежи. Подарочные карты Apple, App Store и iTunes можно использовать только для покупки товаров и услуг от Apple. Если вы считаете, что стали жертвой мошенничества с использованием подарочных карт Apple, подарочных карт App Store и iTunes или подарочных карт Apple Store, вы можете позвонить в Apple по телефону 800-275-2273 (в США) и сказать “подарочные карты”, когда вас попросят.

Вывод

Выплата Apple 1,8 миллиона долларов по коллективному иску в отношении ее подарочных карт является напоминанием о том, что компаниям нужно серьезно относиться к безопасности своих продуктов. Мировое соглашение предусматривает компенсацию клиентам, пострадавшим от предполагаемого мошенничества. Это также является сигналом для Apple о том, что она должна делать больше для защиты своих клиентов. Клиенты всегда должны быть бдительными при покупке подарочных карт. Они также должны остерегаться любых предложений, которые кажутся слишком хорошими, чтобы быть правдой. Что вы думаете о решении Apple выплатить компенсацию пользователям, которые попали в аферу с подарочными картами? Сообщите нам о своих мыслях в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua