WhatsApp запровадив секретний код для заблокованих чатів

Нещодавно WhatsApp зробив значний крок вперед у зміцненні конфіденційності користувачів, запровадивши нову функцію безпеки під назвою “Блокування чату”. Не зупиняючись на досягнутому, гігант месенджерів зараз тестує додатковий рівень захисту, відомий як “Секретний код” для заблокованих чатів. Ця новітня функція наразі перебуває на стадії бета-тестування і доступна лише обраній групі користувачів.

Останнє посилення безпеки WhatsApp: представлення секретного коду для заблокованих чатів

WhatsApp Secret Code

Для тих, кому пощастило оновитися до останньої бета-версії WhatsApp для Android 2.23.24.20. На них чекає помітне доповнення — розділ налаштувань секретного коду в списку заблокованих чатів. Цей розділ надає користувачам можливість приховати точку входу для доступу до заблокованих чатів. Налаштувавши секретний код, користувачі можуть приховати точку входу в списку чатів. Замість цього вони можуть зручно ввести секретний код безпосередньо в рядок пошуку на вкладці “Чати”, щоб отримати доступ до своїх заблокованих розмов.

Реалізація функції секретного коду не тільки додає новий вимір конфіденційності користувачів. Вона також гарантує, що точка входу залишається прихованою від сторонніх очей, якщо не буде введено правильний код. Цей непомітний рівень безпеки має на меті забезпечити користувачам душевний спокій, захищаючи їхні приватні розмови.

Для тих, хто боїться забути свій секретний код, у додатку також передбачено такий сценарій. Деякі бета-тестери тепер мають можливість швидко очистити список заблокованих чатів у налаштуваннях конфіденційності. Забезпечення надійного захисту для тих, хто може опинитися заблокованим у своїх захищених розмовах.

Наразі функція секретного коду доступна лише обмеженому колу бета-тестерів, які оновили свою бета-версію WhatsApp для Android через Google Play Store. Однак, хороша новина полягає в тому, що ця функція буде доступна ширшій аудиторії протягом найближчих тижнів. WhatsApp готується зробити її доступною для більшої кількості користувачів. Цей останній крок підтверджує прагнення WhatsApp залишатися в авангарді захисту конфіденційності та безпеки користувачів у постійно мінливому ландшафті додатків для обміну повідомленнями

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

WhatsApp ввел секретный код для заблокированных чатов

Недавно WhatsApp сделал значительный шаг вперед в укреплении конфиденциальности пользователей, внедрив новую функцию безопасности под названием “Блокировка чата”. Не останавливаясь на достигнутом, гигант мессенджеров сейчас тестирует дополнительный уровень защиты, известный как “Секретный код” для заблокированных чатов. Эта новейшая функция пока находится на стадии бета-тестирования и доступна только избранной группе пользователей.

Последнее усиление безопасности WhatsApp: представление секретного кода для заблокированных чатов

WhatsApp Secret Code

Для тех, кому посчастливилось обновиться до последней бета-версии WhatsApp для Android 2.23.24.20. Их ждет заметное дополнение – раздел настроек секретного кода в списке заблокированных чатов. Этот раздел предоставляет пользователям возможность скрыть точку входа для доступа к заблокированным чатам. Настроив секретный код, пользователи могут скрыть точку входа в списке чатов. Вместо этого они могут удобно ввести секретный код непосредственно в строку поиска на вкладке “Чаты”, чтобы получить доступ к своим заблокированным разговорам.

Реализация функции секретного кода не только добавляет новое измерение конфиденциальности пользователей. Она также гарантирует, что точка входа остается скрытой от посторонних глаз, если не будет введен правильный код. Этот незаметный уровень безопасности имеет целью обеспечить пользователям душевное спокойствие, защищая их частные разговоры.

Для тех, кто боится забыть свой секретный код, в приложении также предусмотрен такой сценарий. Некоторые бета-тестеры теперь имеют возможность быстро очистить список заблокированных чатов в настройках конфиденциальности. Обеспечение надежной защиты для тех, кто может оказаться заблокированным в своих защищенных разговорах.

Сейчас функция секретного кода доступна только ограниченному кругу бета-тестеров, которые обновили свою бета-версию WhatsApp для Android через Google Play Store. Однако хорошая новость заключается в том, что эта функция будет доступна широкой аудитории в течение ближайших недель. WhatsApp готовится сделать ее доступной для большего количества пользователей. Этот последний шаг подтверждает стремление WhatsApp оставаться в авангарде защиты конфиденциальности и безопасности пользователей в постоянно меняющемся ландшафте приложений для обмена сообщениями.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua