Samsung займає 84% корейського ринку смартфонів

Згідно з даними, опублікованими в понеділок компанією Counterpoint Research, Samsung зберігає лідерство в Південній Кореї. Звіт показує, що в 3 кварталі 2023 року на Samsung припадає 84% корейського ринку. Це далека перша позиція. На далекій другій позиції – Apple, на яку припадає 15% південнокорейського ринку смартфонів. Це означає, що на південнокорейському ринку є фактично два бренди мобільних телефонів – Samsung і Apple. На обидва бренди припадає колосальні 99% частки ринку. Це означає, що кожен інший бренд на корейському ринку ділить між собою 1%.

Galaxy Z Flip 5G in the Korean smartphone market

Дослідження Counterpoint Research показує, що, попри зменшення ринкової частки Samsung, вона все ще займає понад 80% ринку смартфонів Південної Кореї. Зменшення частки в основному пов’язане з виходом на ринок iPhone 15, який тепер конкурує з її телефонами високого класу. Однією з причин низької частки ринку Apple в Південній Кореї є пізній запуск серії iPhone 15 на ринку. Серія iPhone 15 була запущена в Південній Кореї в жовтні. Таким чином, він був на ринку лише кілька тижнів. Однак за ці кілька тижнів ринкова частка Apple збільшилася на 2%, що дозволило компанії піднятися з 13% до 15%.

Samsung домінує на корейському ринку смартфонів

Згідно з останніми галузевими даними, Samsung Electronics захопила понад 80% частки ринку смартфонів (84%, якщо бути точним) на своїй батьківщині, в Південній Кореї, у 3 кварталі 2023 року. За даними Counterpoint Research, ці виняткові цифри відбуваються на тлі скорочення попиту на смартфони високого класу та інші гаджети. У звіті підкреслюється, що близько 3,4 мільйона смартфонів було продано Samsung у Південній Кореї протягом 3 кварталу, тобто з липня по вересень. Це на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Samsung Electronics вдалося завоювати більшу частку ринку завдяки популярності та ажіотажу навколо останніх розкладних і складних пристроїв – Galaxy Z Flip 5 і Galaxy Z Fold 5.

Частка ринку Apple в Кореї

На iPhone від Apple припадає 15 відсотків ринку, що на 2 відсоткових пункти більше, ніж у попередньому кварталі. Це дуже хороші показники для американського виробника смартфонів, попри затримку запуску серії Apple iPhone 15. Звіт Counterpoint Research (через інформаційне агентство Yonhap) показує, що інші бренди, такі як Motorola Inc. утримують решту 1% ринку.

iPhone 15 Series

Очікується, що протягом наступних двох-трьох місяців iPhone 15, швидше за все, матиме пристойні продажі в Кореї. Принаймні, він протримається до офіційного запуску серії Galaxy S24.

Причини ринкової частки Samsung

Є кілька причин, чому Samsung займає величезну частку ринку в Південній Кореї. Для тих, хто не знає, Південна Корея є батьківщиною компанії Samsung. Таким чином, існує певна лояльність до бренду в Південній Кореї. Розгляньмо фактори, які сприяли величезній частці ринку Samsung у Південній Кореї:

 1. Популярність складаних пристроїв: Останні складні пристрої Samsung, Galaxy Z Flip 5 і Galaxy Z Fold 5, були добре прийняті на корейському ринку, що сприяло збільшенню ринкової частки Samsung.
 2. Лояльність до бренду: Samsung – корейська компанія, і багато корейців вважають за краще купувати товари, вироблені корейськими компаніями. Samsung має сильний імідж бренду в Кореї, що допомагає їй утримувати свою частку ринку.
 3. Широкий асортимент продукції: Samsung пропонує широкий асортимент смартфонів за різними ціновими категоріями, що робить їх доступними для широкого кола споживачів.

Причини ринкової частки Apple

Так само, як і у випадку з Samsung, ринкова частка Apple у Південній Кореї також має певні причини. Ось деякі з них:

 1. Продуктивність: Згідно з опитуванням, проведеним Counterpoint Research, респонденти назвали “Продуктивність” (32%) першочерговим пріоритетом при переході з телефону Android на iPhone. Це означає, що в Кореї існує загальна симпатія до iPhone через його продуктивність.
 2. Імідж бренду: Респонденти в тому ж опитуванні назвали “імідж бренду” (31%) другим пріоритетом для переходу з Android на iPhone. Apple має дуже гарний імідж бренду в усьому світі. Таким чином, люди можуть купувати iPhone, не турбуючись про те, чи буде пристрій відповідати їхнім потребам. Здебільшого це відбувається завдяки гарному іміджу бренду, який має компанія.
 3. Камера: Задоволеність та очікування від камери мають найбільший вплив на рішення про покупку, згідно з тим же опитуванням.
 4. Запізнілий запуск: Попри затримку запуску серії Apple iPhone 15, Apple вдалося збільшити свою частку ринку на два відсоткові пункти до 15% за 3 квартал 2023 року. Затримка із запуском вплинула на продажі серії iPhone 15 в країні. Якби він вийшов на ринок на кілька тижнів раніше, результати були б іншими.

Samsung Galaxy Fold

Завершальні слова

Samsung домінує на корейському ринку смартфонів з часткою ринку 84%, тоді як на Apple припадає 15% ринку. Частку ринку Samsung можна пояснити такими факторами, як популярність складних пристроїв, лояльність до бренду та широкий асортимент продукції. Частку ринку Apple можна пояснити такими факторами, як продуктивність, імідж бренду та якість камери.

Дані показують, що з липня по вересень цього року в Південній Кореї було продано загалом близько 3,4 мільйона телефонів. Це на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед них мобільні телефони Samsung міцно домінують на ринку, на них припадає 84% від загального обсягу продажів. В основному це пов’язано з популярністю нових мобільних телефонів зі складним екраном, Galaxy Z Flip 5 і Fold 5. Що ви думаєте про частку ринку мобільних телефонів Південної Кореї? Поділіться з нами своїми думками в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung занимает 84% корейского рынка смартфонов

Согласно данным, опубликованным в понедельник компанией Counterpoint Research, Samsung сохраняет лидерство в Южной Корее. Отчет показывает, что в 3 квартале 2023 года на Samsung приходится 84% корейского рынка. Это далекая первая позиция. На далекой второй позиции – Apple, на которую приходится 15% южнокорейского рынка смартфонов. Это означает, что на южнокорейском рынке есть фактически два бренда мобильных телефонов – Samsung и Apple. На оба бренда приходится колоссальные 99% доли рынка. Это означает, что каждый другой бренд на корейском рынке делит между собой 1%.

Galaxy Z Flip 5G in the Korean smartphone market

Исследование Counterpoint Research показывает, что, несмотря на уменьшение рыночной доли Samsung, она все еще занимает более 80% рынка смартфонов Южной Кореи. Уменьшение доли в основном связано с выходом на рынок iPhone 15, который теперь конкурирует с ее телефонами высокого класса. Одной из причин низкой доли рынка Apple в Южной Корее является поздний запуск серии iPhone 15 на рынке. Серия iPhone 15 была запущена в Южной Корее в октябре. Таким образом, он был на рынке всего несколько недель. Однако за эти несколько недель рыночная доля Apple увеличилась на 2%, что позволило компании подняться с 13% до 15%.

Samsung доминирует на корейском рынке смартфонов

Согласно последним отраслевым данным, Samsung Electronics захватила более 80% доли рынка смартфонов (84%, если быть точным) на своей родине, в Южной Корее, в 3 квартале 2023 года. По данным Counterpoint Research, эти исключительные цифры происходят на фоне сокращения спроса на смартфоны высокого класса и другие гаджеты. В отчете подчеркивается, что около 3,4 миллиона смартфонов было продано Samsung в Южной Корее в течение 3 квартала, то есть с июля по сентябрь. Это на 10% меньше, чем за аналогичный период прошлого года. Samsung Electronics удалось завоевать большую долю рынка благодаря популярности и ажиотажу вокруг последних раскладных и складных устройств – Galaxy Z Flip 5 и Galaxy Z Fold 5.

Доля рынка Apple в Корее

На iPhone от Apple приходится 15 процентов рынка, что на 2 процентных пункта больше, чем в предыдущем квартале. Это очень хорошие показатели для американского производителя смартфонов, несмотря на задержку запуска серии Apple iPhone 15. Отчет Counterpoint Research (через информационное агентство Yonhap) показывает, что другие бренды, такие как Motorola Inc. удерживают оставшийся 1% рынка.

iPhone 15 Series

Ожидается, что в течение следующих двух-трех месяцев iPhone 15, скорее всего, будет иметь приличные продажи в Корее. По крайней мере, он продержится до официального запуска серии Galaxy S24.

Причины рыночной доли Samsung

Есть несколько причин, почему Samsung занимает огромную долю рынка в Южной Корее. Для тех, кто не знает, Южная Корея является родиной компании Samsung. Таким образом, существует определенная лояльность к бренду в Южной Корее. Давайте рассмотрим факторы, которые способствовали огромной доле рынка Samsung в Южной Корее:

 1. Популярность складных устройств: Последние складные устройства Samsung, Galaxy Z Flip 5 и Galaxy Z Fold 5, были хорошо приняты на корейском рынке, что способствовало увеличению рыночной доли Samsung.
 2. Лояльность к бренду: Samsung – корейская компания, и многие корейцы предпочитают покупать товары, произведенные корейскими компаниями. Samsung имеет сильный имидж бренда в Корее, что помогает ей удерживать свою долю рынка.
 3. Широкий ассортимент продукции: Samsung предлагает широкий ассортимент смартфонов по разным ценовым категориям, что делает их доступными для широкого круга потребителей.

Причины рыночной доли Apple

Так же, как и в случае с Samsung, рыночная доля Apple в Южной Корее также имеет определенные причины. Вот некоторые из них:

 1. Производительность: Согласно опросу, проведенному Counterpoint Research, респонденты назвали “Производительность” (32%) первоочередным приоритетом при переходе с телефона Android на iPhone. Это означает, что в Корее существует общая симпатия к iPhone из-за его производительности.
 2. Имидж бренда: Респонденты в том же опросе назвали “имидж бренда” (31%) вторым приоритетом для перехода с Android на iPhone. У Apple очень хороший имидж бренда во всем мире. Таким образом, люди могут покупать iPhone, не беспокоясь о том, будет ли устройство соответствовать их потребностям. В основном это происходит благодаря хорошему имиджу бренда, который имеет компания.
 3. Камера: Удовлетворенность и ожидания от камеры имеют наибольшее влияние на решение о покупке, согласно тому же опросу.
 4. Запоздалый запуск: Несмотря на задержку запуска серии Apple iPhone 15, Apple удалось увеличить свою долю рынка на два процентных пункта до 15% за 3 квартал 2023 года. Задержка с запуском повлияла на продажи серии iPhone 15 в стране. Если бы он вышел на рынок на несколько недель раньше, результаты были бы другими.

Samsung Galaxy Fold

Заключительные слова

Samsung доминирует на корейском рынке смартфонов с долей рынка 84%, в то время как на Apple приходится 15% рынка. Доля рынка Samsung может быть объяснена такими факторами, как популярность сложных устройств, лояльность к бренду и широкий ассортимент продукции. Долю рынка Apple можно объяснить такими факторами, как производительность, имидж бренда и качество камеры.

Данные показывают, что с июля по сентябрь этого года в Южной Корее было продано всего около 3,4 миллиона телефонов. Это на 10% меньше, чем за аналогичный период прошлого года. Среди них мобильные телефоны Samsung прочно доминируют на рынке, на них приходится 84% от общего объема продаж. В основном это связано с популярностью новых мобильных телефонов со складным экраном, Galaxy Z Flip 5 и Fold 5. Что вы думаете о доле рынка мобильных телефонов Южной Кореи? Поделитесь с нами своими мыслями в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua