Погляньте на вдосконалену функцію фотографування Power Armor 18T Ultra

Нещодавно компанія Ulefone оголосила про запуск нового флагманського захищеного смартфона з підтримкою 5G, спеціально розробленого для ентузіастів фотографії. Цей смартфон пропонує широкий спектр фотографічних функцій і оснащений найсучаснішими датчиками камери. Забезпечуючи винятковий досвід фотографування навіть для найвибагливіших клієнтів, які захоплюються створенням приголомшливих фотографій. Що ж це за таємничий телефон? Привітайтеся з новим захищеним Power Armor 18T Ultra.

Багатофункціональна камера.

Телефон оснащений 108-мегапіксельною камерою нового покоління на базі технології ISOCELL HM2 від Samsung. Масивний сенсор 1/1.52″, оснащений технологіями ISOCELL Plus та Smart-ISO, забезпечує достатню кількість світла та зменшує рівень шуму. Крім того, завдяки технології розбиття пікселів 9 в 1, датчик збільшує розмір пікселів з 0,7 мкм до 2,1 мкм. Це дозволяє робити неймовірно чіткі знімки вдень і вночі. Надширококутна 8-мегапіксельна камера дає змогу знімати ще більше красивих сцен. Наприклад, архітектурні, ландшафтні та міські пейзажі. Крім того, Power Armor 18T Ultra оснащена 60-кратним збільшенням, що дозволяє розглядати об’єкти в найдрібніших деталях як на вулиці, так і в приміщенні. Наприклад, його можна використовувати для перевірки тріщин на даху, огляду обладнання або друкованих плат. Зрештою, можна розглядати мініатюрні об’єкти, такі як дрібні комахи та каміння.

Крім того, абсолютно нова 32-мегапіксельна фронтальна HD-камера з сенсором Samsung S5KGD1 забезпечує дивовижну чіткість і допомагає робити гарні селфі навіть в умовах поганого освітлення. Завдяки функціям покращення портретних знімків кожен може бути впевненим у тому, що він буде виглядати блискуче на кожному знімку.

Оновлені технічні характеристики

Що стосується основних технічних характеристик, Power Armor 18T Ultra оснащений надійним процесором MediaTek Dimensity 7050 з восьмиядерною продуктивністю і тактовою частотою 2,6 ГГц. 6-нм техпроцес значно подовжує час автономної роботи навіть для вимогливих користувачів. Інтегрований модуль 5G забезпечує швидке, стабільне з’єднання з широким діапазоном. Крім того, Power Armor 18T Ultra оснащений 12 ГБ оперативної пам’яті для безперебійної роботи в багатозадачному режимі та щедрою внутрішньою пам’яттю об’ємом 512 ГБ.

Примітно, що цей пристрій також підтримує розширення віртуальної пам’яті на 12 ГБ і можливість збільшення місткості сховища до 2 ТБ. Він також оснащений оновленим Android 13, який забезпечує значний прогрес у сфері конфіденційності та безпеки. Розроблений з особливою увагою, він захищає особисті дані та цифрове життя, запобігаючи непотрібному доступу.

Щоб залишатися на зв’язку та заряджатися протягом дня, пристрій оснащений потужним акумулятором місткістю 9600 мАг. Надшвидка зарядка потужністю 66 Вт забезпечує мінімальний час простою. З точки зору надійної сертифікації, Power Armor 18T Ultra Version відповідає специфікації MIL-STD-810H і може похвалитися рейтингами IP68 та IP96K. Це робить його надзвичайно стійким до падінь, пилу та води, а також здатним витримувати занурення на глибину до 1,5 метрів.

З моменту свого нещодавнього дебюту Power Armor 18T Ultra Version користується великим успіхом на ринку, завдяки привабливому поєднанню міцності, функціональності та продуктивності. Для отримання більш детальної інформації ви завжди можете відвідати офіційний сайт Ulefone або слідкувати за його каналом на YouTube.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Взгляните на усовершенствованную функцию фотографирования Power Armor 18T Ultra

Недавно компания Ulefone объявила о запуске нового флагманского защищенного смартфона с поддержкой 5G, специально разработанного для энтузиастов фотографии. Этот смартфон предлагает широкий спектр фотографических функций и оснащен самыми современными датчиками камеры. Обеспечивая исключительный опыт фотографирования даже для самых требовательных клиентов, которые увлекаются созданием потрясающих фотографий. Что же это за таинственный телефон? Поприветствуйте новый защищенный Power Armor 18T Ultra.

Многофункциональная камера

Телефон оснащен 108-мегапиксельной камерой нового поколения на базе технологии ISOCELL HM2 от Samsung. Массивный сенсор 1/1.52″, оснащенный технологиями ISOCELL Plus и Smart-ISO, обеспечивает достаточное количество света и уменьшает уровень шума. Кроме того, благодаря технологии разбиения пикселей 9 в 1, датчик увеличивает размер пикселей с 0,7 мкм до 2,1 мкм. Это позволяет делать невероятно четкие снимки днем и ночью. Сверхширокоугольная 8-мегапиксельная камера позволяет снимать еще больше красивых сцен. Например, архитектурные, ландшафтные и городские пейзажи. Кроме того, Power Armor 18T Ultra оснащена 60-кратным увеличением, что позволяет рассматривать объекты в мельчайших деталях как на улице, так и в помещении. Например, его можно использовать для проверки трещин на крыше, осмотра оборудования или печатных плат. В конце концов, можно рассматривать миниатюрные объекты, такие как мелкие насекомые и камни.

Кроме того, совершенно новая 32-мегапиксельная фронтальная HD-камера с сенсором Samsung S5KGD1 обеспечивает удивительную четкость и помогает делать красивые селфи даже в условиях плохого освещения. Благодаря функциям улучшения портретных снимков каждый может быть уверенным в том, что он будет выглядеть блестяще на каждом снимке.

Обновленные технические характеристики

Что касается основных технических характеристик, Power Armor 18T Ultra оснащен надежным процессором MediaTek Dimensity 7050 с восьмиядерной производительностью и тактовой частотой 2,6 ГГц. 6-нм техпроцесс значительно продлевает время автономной работы даже для требовательных пользователей. Интегрированный модуль 5G обеспечивает быстрое, стабильное соединение с широким диапазоном. Кроме того, Power Armor 18T Ultra оснащен 12 ГБ оперативной памяти для бесперебойной работы в многозадачном режиме и щедрой внутренней памятью объемом 512 ГБ.

Примечательно, что это устройство также поддерживает расширение виртуальной памяти на 12 ГБ и возможность увеличения емкости хранилища до 2 ТБ. Он также оснащен обновленным Android 13, который обеспечивает значительный прогресс в сфере конфиденциальности и безопасности. Разработанный с особым вниманием, он защищает личные данные и цифровую жизнь, предотвращая ненужный доступ.

Чтобы оставаться на связи и заряжаться в течение дня, устройство оснащено мощным аккумулятором емкостью 9600 мАч. Сверхбыстрая зарядка мощностью 66 Вт обеспечивает минимальное время простоя. С точки зрения надежной сертификации, Power Armor 18T Ultra Version соответствует спецификации MIL-STD-810H и может похвастаться рейтингами IP68 и IP96K. Это делает его чрезвычайно устойчивым к падениям, пыли и воды, а также способным выдерживать погружение на глубину до 1,5 метров.

С момента своего недавнего дебюта Power Armor 18T Ultra Version пользуется большим успехом на рынке, благодаря привлекательному сочетанию прочности, функциональности и производительности. Для получения более подробной информации вы всегда можете посетить официальный сайт Ulefone или следить за его каналом на YouTube.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua