Найкращі водонепроникні навушники: Тримайте ритм

З найкращими водонепроникними навушниками ви зможете слухати улюблені треки, аудіокниги та подкасти навіть під час плавання. І якщо вам цікаво, що насправді робить навушники одними з найкращих водонепроникних навушників на ринку, то найважливішим фактором є ступінь захисту IP.

Щоб забезпечити захист від води, необхідний для того, щоб ви могли слухати улюблені треки під час плавання або під час дощу, бездротові навушники повинні мати клас захисту не нижче IPX7. Але окрім високого класу захисту, навушники також повинні відповідати й іншим критеріям.

Сюди входять якість звуку, можливості підключення, час автономної роботи та, найголовніше, зручність посадки. Не хочете витрачати час на пошуки найкращих водонепроникних навушників? Вам і не доведеться! Список нижче містить лише навушники, які перевершують всі згадані фактори.

JBL Reflect Aero – найкращі загальні водонепроникні навушники

JBL Reflect Aero TWS

JBL Reflect Aero – це, по суті, безсумнівний вибір, якщо ви шукаєте найкращі водонепроникні навушники. Вони не тільки мають надзвичайний захист від води, але й чудово протистоять піску та іншому сміттю. Якщо бути точним, пара навушників має рейтинг IP68.

Але не тільки якість збірки робить JBL Reflect Aero хорошим вибором. Ця пара Bluetooth-навушників також має надійне налаштування драйверів. Завдяки цьому вони можуть видавати чудовий звук. Однак, якщо ви плануєте плавати з ними, переконайтеся, що ви тримаєте телефон близько до басейну. Цікаво, чому?

Bluetooth не дуже добре працює під водою. І хоча деякі водонепроникні навушники пропонують рішення для цієї проблеми, JBL цього не зробила. Але річ у тім, що JBL не розробляла Reflect Aero тільки для плавців. Замість цього, це універсальна пара бездротових навушників, які ви також можете використовувати для плавання. Вони навіть пропонують пристойну продуктивність активного шумозаглушення (ANC).

Основні переваги JBL Reflect Aero

 • Відмінна якість звуку
 • Має клас захисту IP68
 • Має чудове сенсорне управління
 • До 24 годин автономної роботи з зарядним кейсом

Tribit FlyBuds 3 – найкращі дешеві водонепроникні навушники

Tribit FlyBuds 3

Хочете придбати пару найкращих водонепроникних навушників, але не хочете багато на них витрачати? Вам і не потрібно! Tribit FlyBuds 3 коштують менше, ніж більшість бездротових навушників на ринку. І найкраще те, що їхня нижча ціна не відображає їхню продуктивність.

Що стосується водонепроникності, то FlyBuds 3 мають клас захисту IPX8. Як згадувалося раніше, IPX7 – це мінімальний рівень захисту, який повинна мати пара бездротових навушників, щоб називатися водонепроникними навушниками. Отже, ви можете без проблем носити їх під дощем і під час плавання.

З точки зору комфорту, Tribit FlyBuds 3 мають ергономічний і легкий дизайн. Ви можете носити їх годинами, не відчуваючи жодних проблем з комфортом. А що стосується якості звуку, то ці водонепроникні навушники забезпечують потужний, деталізований, наповнений басами звук. Однак навушники не оснащені ANC, що можна не враховувати, враховуючи їх надзвичайно низьку ціну.

Основні особливості Tribit FlyBuds 3

 • До 110 годин автономної роботи з зарядним кейсом
 • Пропонує пристойну якість звуку
 • Зручні в носінні
 • Має просте управління

Anker Soundcore Sport X10 – найкращі доступні водонепроникні навушники

Soundcore Sport X10

Якщо у вас є трохи більше грошей, варто звернути увагу на Anker Soundcore Sport X10. Ці водонепроникні навушники трохи дорожчі за FlyBuds 3, але підвищена ціна того варта. Наприклад, на відміну від FlyBuds 3, Soundcore Sport X10 мають функцію шумозаглушення.

Завдяки цьому ви зможете відвернутися від сторонніх звуків у спортзалі, під час плавання чи активного відпочинку. І не тільки ANC робить ці навушники вартими уваги. Ці навушники також мають клас захисту IPX7, що робить їх дуже стійкими до води.

Крім того, ця пара водонепроникних навушників має надійні динаміки. Вони можуть видавати потужний і басовитий звук. А найприємніше те, що ви можете налаштувати вихідний звук відповідно до своїх уподобань. Вони йдуть у комплекті зі спеціальним додатком. Але, так, управління навушниками могло б бути трохи більш інтуїтивним.

Основні особливості Anker Soundcore Sport X10

 • Можуть відтворювати звук з просуванням басів вперед
 • До 32 годин автономної роботи з зарядним кейсом
 • Має функції АЧХ та прозорості
 • Поставляється з інтуїтивно зрозумілим додатком

Jabra Elite 10 – найкращі водонепроникні навушники преміумкласу

Jabra Elite 10 premium waterproof earbuds

Elite 10 – ще одна пара бездротових навушників від Jabra в цьому списку найкращих водонепроникних навушників. І якщо бути точним, це найбільш преміальний вибір. Ви отримаєте практично все, що можна очікувати від пари Bluetooth-навушників високого класу.

Почнемо з того, що Jabra Elite 10 має клас захисту IP57, що робить її ідеальною для складних погодних умов. А оскільки це одна з преміальних пропозицій від Jarba, ви отримуєте преміальну збірку. На мою думку, якість збірки не поступається Apple AirPods Pro і Sony WF-1000XM5.

Як і інші навушники високого класу, ця пара водонепроникних навушників пропонує найкращий у своєму класі звук. Ви зможете почути кожну найдрібнішу деталь відтворення. Що ще важливіше, так це те, що додаток-компаньйон постачається з настроюваним еквалайзером. Те ж саме стосується і комфорту. Ви можете легко носити ці навушники протягом дня.

Основні особливості Jabra Elite 10

 • До 27 годин автономної роботи від зарядного кейса
 • Високоякісна збірка
 • Вбудовані передові аудіотехнології
 • Забезпечує першокласну продуктивність ANC

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Самые лучшие водонепроницаемые наушники: Держите ритм

С лучшими водонепроницаемыми наушниками вы сможете слушать любимые треки, аудиокниги и подкасты даже во время плавания. И если вам интересно, что на самом деле делает наушники одними из лучших водонепроницаемых наушников на рынке, то самым важным фактором является степень защиты IP.

Чтобы обеспечить защиту от воды, необходимую для того, чтобы вы могли слушать любимые треки во время плавания или во время дождя, беспроводные наушники должны иметь класс защиты не ниже IPX7. Но кроме высокого класса защиты, наушники также должны соответствовать и другим критериям.

Сюда входят качество звука, возможности подключения, время автономной работы и, самое главное, удобство посадки. Не хотите тратить время на поиски лучших водонепроницаемых наушников? Вам и не придется! Список ниже содержит только наушники, которые превосходят все упомянутые факторы.

JBL Reflect Aero – лучшие общие водонепроницаемые наушники

JBL Reflect Aero TWS

JBL Reflect Aero – это, по сути, несомненный выбор, если вы ищете лучшие водонепроницаемые наушники. Они не только имеют чрезвычайную защиту от воды, но и прекрасно противостоят песку и другому мусору. Если быть точным, пара наушников имеет рейтинг IP68.

Но не только качество сборки делает JBL Reflect Aero хорошим выбором. Эта пара Bluetooth-наушников также имеет надежную настройку драйверов. Благодаря этому они могут выдавать превосходный звук. Однако, если вы планируете плавать с ними, убедитесь, что вы держите телефон близко к бассейну. Интересно, почему?

Bluetooth не очень хорошо работает под водой. И хотя некоторые водонепроницаемые наушники предлагают решение для этой проблемы, JBL этого не сделала. Но дело в том, что JBL не разрабатывала Reflect Aero только для пловцов. Вместо этого, это универсальная пара беспроводных наушников, которые вы также можете использовать для плавания. Они даже предлагают приличную производительность активного шумоподавления (ANC).

Основные преимущества JBL Reflect Aero

 • Отличное качество звука
 • Имеет класс защиты IP68
 • Имеет превосходное сенсорное управление
 • До 24 часов автономной работы с зарядным кейсом

Tribit FlyBuds 3 – лучшие дешевые водонепроницаемые наушники — лучшие дешевые водонепроницаемые наушники

Tribit FlyBuds 3

Хотите приобрести пару самых лучших водонепроницаемых наушников, но не хотите много на них тратить? Вам и не нужно! Tribit FlyBuds 3 стоят меньше, чем большинство беспроводных наушников на рынке. И лучше всего то, что их более низкая цена не отражает их производительность.

Что касается водонепроницаемости, то FlyBuds 3 имеют класс защиты IPX8. Как упоминалось ранее, IPX7 – это минимальный уровень защиты, который должна иметь пара беспроводных наушников, чтобы называться водонепроницаемыми наушниками. Следовательно, вы можете без проблем носить их под дождем и во время плавания.

С точки зрения комфорта, Tribit FlyBuds 3 имеют эргономичный и легкий дизайн. Вы можете носить их часами, не испытывая никаких проблем с комфортом. А что касается качества звука, то эти водонепроницаемые наушники обеспечивают мощный, детализированный, наполненный басами звук. Однако наушники не оснащены ANC, что можно не учитывать, учитывая их чрезвычайно низкую цену.

Основные особенности Tribit FlyBuds 3

 • До 110 часов автономной работы с зарядным кейсом
 • Предлагает приличное качество звука
 • Удобны в ношении
 • Имеет простое управление

Anker Soundcore Sport X10 – лучшие доступные водонепроницаемые наушники в мире

Soundcore Sport X10

Если у вас есть немного больше денег, стоит обратить внимание на Anker Soundcore Sport X10. Эти водонепроницаемые наушники немного дороже FlyBuds 3, но повышенная цена того стоит. Например, в отличие от FlyBuds 3, Soundcore Sport X10 имеют функцию шумоподавления.

Благодаря этому вы сможете отвернуться от посторонних звуков в спортзале, во время плавания или активного отдыха. И не только ANC делает эти наушники достойными внимания. Эти наушники также имеют класс защиты IPX7, что делает их очень устойчивыми к воде.

Кроме того, эта пара водонепроницаемых наушников имеет надежные динамики. Они могут выдавать мощный и басовитый звук. А самое приятное то, что вы можете настроить выходной звук в соответствии со своими предпочтениями. Они идут в комплекте со специальным приложением. Но, да, управление наушниками могло бы быть чуть более интуитивным.

Основные особенности Anker Soundcore Sport X10

 • Могут воспроизводить звук с продвижением басов вперед
 • До 32 часов автономной работы с зарядным кейсом
 • Имеет функции АЧХ и прозрачности
 • Поставляется с интуитивно понятным приложением

Jabra Elite 10 – лучшие водонепроницаемые наушники премиум-класса

Jabra Elite 10 premium waterproof earbuds

Elite 10 – еще одна пара беспроводных наушников от Jabra в этом списке лучших водонепроницаемых наушников. И если быть точным, это самый премиальный выбор. Вы получите практически все, что можно ожидать от пары Bluetooth-наушников высокого класса.

Начнем с того, что Jabra Elite 10 имеет класс защиты IP57, что делает ее идеальной для сложных погодных условий. А поскольку это одно из премиальных предложений от Jarba, вы получаете премиальную сборку. По моему мнению, качество сборки не уступает Apple AirPods Pro и Sony WF-1000XM5.

Как и другие наушники высокого класса, эта пара водонепроницаемых наушников предлагает лучший в своем классе звук. Вы сможете услышать каждую мельчайшую деталь воспроизведения. Что еще важнее, так это то, что приложение-компаньон поставляется с настраиваемым эквалайзером. То же самое касается и комфорта. Вы можете легко носить эти наушники в течение дня.

Основные особенности Jabra Elite 10

 • До 27 часов автономной работы от зарядного кейса
 • Высококачественная сборка
 • Встроенные передовые аудиотехнологии
 • Обеспечивает первоклассную производительность ANC
What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua