iQOO 12 зі Snapdragon 8 Gen 3 запускається 12 грудня

iQOO офіційно оголосила, що iQOO 12 дебютує в Індії 12 грудня, а довгоочікуваний запуск відбудеться вже незабаром. Компанія натякала на швидку появу пристрою ще до офіційного підтвердження, створюючи ажіотаж серед технічних ентузіастів.

Приготуйтеся до iQOO 12: незабаром з’явиться зі Snapdragon 8 Gen 3

iQOO 12

Що відрізняє iQOO 12, так це те, що він претендує на славу першого смартфона в Індії, оснащеного найсучаснішим процесором Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Це знаменує собою значний стрибок у продуктивності та створює основу для пристрою, який обіцяє переосмислити користувацький досвід.

На тизерних зображеннях представлена версія iQOO 12 від BMW. Він має елегантний білий дизайн з витонченою скляною задньою панеллю. Хоча очікується чорний варіант, є також припущення про яскраву червону версію з характерною шкіряною задньою панеллю. Додавання нотки розкоші на ринок смартфонів.

Тепер заглибмось у разючі технічні характеристики, які пропонує iQOO 12. Пристрій може похвалитися просторим 6,78-дюймовим 1,5K плоским LTPO AMOLED дисплеєм з кінематографічним співвідношенням сторін 20:9. Завдяки таким функціям, як HDR10, змінна частота оновлення 144 Гц та яскравість до 1400 ніт у режимі HBM, iQOO 12 забезпечує візуальне занурення.

Під капотом працює мобільна платформа Octa Core Snapdragon 8 Gen 3 4-нм, доповнена графічним процесором Adreno 750. Він поставляється у двох варіантах – 12 ГБ або 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X в парі з накопичувачем 256 ГБ або 512 ГБ (UFS 4.0). Це забезпечує достатньо місця для зберігання даних та плавну багатозадачність.

iQOO 12 Pro Camera

Не менш разючим є набір камер: 50-мегапіксельна основна камера з сенсором Omnivision OV50H та надширококутна камера з кутом огляду 150°. На додаток до 64-мегапіксельної 3-кратної телефотокамери з 100-кратним цифровим зумом. Фронтальна камера з роздільною здатністю 16 Мп забезпечує чудові селфі.

Крім того, з точки зору безпеки, iQOO 12 оснащений датчиком відбитків пальців на дисплеї та інфрачервоним датчиком. Пристрій також приділяє особливу увагу якості звуку, оснащений роз’ємом USB Type-C, стереодинаміками та можливостями Hi-Fi.

Крім того, надійні можливості підключення включають 5G SA/NSA, Dual 4G VoLTE, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 та NFC. Пристрій оснащений потужним акумулятором місткістю 5000 мАг, що підтримує надшвидку зарядку 120 Вт, бездротову зарядку 50 Вт та реверсивну бездротову зарядку.

З наближенням дати запуску, технічні ентузіасти з нетерпінням чекають більше подробиць про iQOO 12. Очікуючи на разюче поповнення на індійському ринку смартфонів. Слідкуйте за оновленнями, оскільки зворотний відлік до 12 грудня триває.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iQOO 12 со Snapdragon 8 Gen 3 запускается 12 декабря

iQOO официально объявила, что iQOO 12 дебютирует в Индии 12 декабря, а долгожданный запуск состоится уже вскоре. Компания намекала на скорое появление устройства еще до официального подтверждения, создавая ажиотаж среди технических энтузиастов.

Приготовьтесь к iQOO 12: Он вскоре появится со Snapdragon 8 Gen 3

iQOO 12

Что отличает iQOO 12, так это то, что он претендует на славу первого смартфона в Индии, оснащенного самым современным процессором Snapdragon 8 Gen 3 SoC. Это знаменует собой значительный скачок в производительности и создает основу для устройства, которое обещает переосмыслить пользовательский опыт.

На тизерных изображениях представлена версия iQOO 12 от BMW. Он имеет элегантный белый дизайн с изящной стеклянной задней панелью. Хотя ожидается черный вариант, есть также предположения о яркой красной версии с характерной кожаной задней панелью. Добавление нотки роскоши на рынок смартфонов.

Теперь углубимся в поразительные технические характеристики, которые предлагает iQOO 12. Устройство может похвастаться просторным 6,78-дюймовым 1,5K плоским LTPO AMOLED дисплеем с кинематографическим соотношением сторон 20:9. Благодаря таким функциям, как HDR10, переменная частота обновления 144 Гц и яркость до 1400 нит в режиме HBM, iQOO 12 обеспечивает визуальное погружение.

Под капотом работает мобильная платформа Octa Core Snapdragon 8 Gen 3 4-нм, дополненная графическим процессором Adreno 750. Он поставляется в двух вариантах – 12 ГБ или 16 ГБ оперативной памяти LPDDR5X в паре с накопителем 256 ГБ или 512 ГБ (UFS 4.0). Это обеспечивает достаточно места для хранения данных и плавную многозадачность.

iQOO 12 Pro Camera

Не менее впечатляющим является набор камер: 50-мегапиксельная основная камера с сенсором Omnivision OV50H и сверхширокоугольная камера с углом обзора 150°. В дополнение к 64-мегапиксельной 3-кратной телефотокамере со 100-кратным цифровым зумом. Фронтальная камера с разрешением 16 Мп обеспечивает превосходные селфи.

Кроме того, с точки зрения безопасности, iQOO 12 оснащен датчиком отпечатков пальцев на дисплее и инфракрасным датчиком. Устройство также уделяет особое внимание качеству звука, оснащен разъемом USB Type-C, стереодинамиками и возможностями Hi-Fi.

Кроме того, надежные возможности подключения включают 5G SA/NSA, Dual 4G VoLTE, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 и NFC. Устройство оснащено мощным аккумулятором емкостью 5000 мАч, который поддерживает сверхбыструю зарядку 120 Вт, беспроводную зарядку 50 Вт и реверсивную беспроводную зарядку.

С приближением даты запуска, технические энтузиасты с нетерпением ждут больше подробностей о iQOO 12. Ожидая поразительное пополнение на индийском рынке смартфонов. Следите за обновлениями, поскольку обратный отсчет до 12 декабря продолжается.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua