Microsoft скасувала тимчасове обмеження доступу співробітників до ChatGPT

У четвер, 9 листопада 2023 року, Microsoft, один з найбільших інвесторів OpenAI, тимчасово обмежив доступ співробітників до ChatGPT OpenAI, посилаючись на “проблеми з безпекою та даними”. Обмеження було швидко скасовано, і доступ до ChatGPT було відновлено після того, як компанія виявила свою помилку.

ChatGPT performance

Історія питання

ChatGPT – популярний чат-бот зі штучним інтелектом, створений компанією OpenAI, який складає людські відповіді на повідомлення користувачів у чаті. Сервіс має понад 100 мільйонів користувачів і був навчений на великих обсягах інтернет-даних. Microsoft інвестувала в OpenAI понад 13 мільярдів доларів. Однак, за повідомленням CNBC, співробітникам Microsoft тимчасово заборонили доступ до ChatGPT. На момент заборони існували твердження, що Microsoft обмежила доступ до ChatGPT для деяких співробітників з міркувань безпеки та конфіденційності.

Реакція Microsoft

Представник Microsoft повідомив, що тимчасова заборона доступу сталася, коли компанія тестувала велику мовну модель (Large Language Model, LLM). Він сказав, що під час тестування системи управління терміналом LLM сталася помилка. Однак він рекомендував співробітникам використовувати Bing Chat Enterprise і ChatGPT Enterprise. Співробітники стверджують, що ці продукти мають кращий рівень безпеки та конфіденційності. Прессекретар дав зрозуміти, що заборона була помилковою і не була навмисною. Він сказав:

Ми тестували систему управління терміналами LLM і ненавмисно увімкнули цю опцію для всіх користувачів, і незабаром після виявлення помилки ми відновили обслуговування..

Microsoft Surface

Реакція та наслідки

Тимчасове блокування доступу до ChatGPT співробітниками Microsoft викликало занепокоєння щодо використання сервісів штучного інтелекту, таких як ChatGPT. Багато великих брендів обмежили доступ до ChatGPT, часто для запобігання обміну конфіденційними даними. Цей інцидент підкреслює необхідність для компаній бути обережними при використанні сторонніх сервісів штучного інтелекту.

Microsoft тимчасово обмежила доступ співробітників до ChatGPT від OpenAI через проблеми з безпекою та збереженням даних. Однак обмеження було швидко скасовано після того, як компанія виявила свою помилку. Цей інцидент підкреслює необхідність для компаній бути обережними при використанні сторонніх сервісів штучного інтелекту. Бренди також повинні гарантувати, що дані користувачів залишаються в безпеці.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Microsoft отменила временное ограничение доступа сотрудников к ChatGPT

В четверг, 9 ноября 2023 года, Microsoft, один из крупнейших инвесторов OpenAI, временно ограничил доступ сотрудников к ChatGPT OpenAI, ссылаясь на “проблемы с безопасностью и данными”. Ограничение было быстро отменено, и доступ к ChatGPT был восстановлен после того, как компания обнаружила свою ошибку.

ChatGPT performance

История вопроса

ChatGPT – популярный чат-бот с искусственным интеллектом, созданный компанией OpenAI, который составляет человеческие ответы на сообщения пользователей в чате. Сервис имеет более 100 миллионов пользователей и был обучен на больших объемах интернет-данных. Microsoft инвестировала в OpenAI более 13 миллиардов долларов. Однако, по сообщению CNBC, сотрудникам Microsoft временно запретили доступ к ChatGPT. На момент запрета существовали утверждения, что Microsoft ограничила доступ к ChatGPT для некоторых сотрудников из соображений безопасности и конфиденциальности.

Реакция Microsoft

Представитель Microsoft сообщил, что временный запрет доступа произошел, когда компания тестировала большую языковую модель (Large Language Model, LLM). Он сказал, что во время тестирования системы управления терминалом LLM произошла ошибка. Однако он рекомендовал сотрудникам использовать Bing Chat Enterprise и ChatGPT Enterprise. Сотрудники утверждают, что эти продукты имеют лучший уровень безопасности и конфиденциальности. Пресс-секретарь дал понять, что запрет был ошибочным и не был преднамеренным. Он сказал:

Мы тестировали систему управления терминалами LLM и непреднамеренно включили эту опцию для всех пользователей, и вскоре после обнаружения ошибки мы возобновили обслуживание.

Microsoft Surface

Реакция и последствия

Временная блокировка доступа к ChatGPT сотрудниками Microsoft вызвала беспокойство относительно использования сервисов искусственного интеллекта, таких как ChatGPT. Многие крупные бренды ограничили доступ к ChatGPT, часто для предотвращения обмена конфиденциальными данными. Этот инцидент подчеркивает необходимость для компаний быть осторожными при использовании сторонних сервисов искусственного интеллекта.

Microsoft временно ограничила доступ сотрудников к ChatGPT от OpenAI из-за проблем с безопасностью и сохранением данных. Однако ограничение было быстро отменено после того, как компания обнаружила свою ошибку. Этот инцидент подчеркивает необходимость для компаний быть осторожными при использовании сторонних сервисов искусственного интеллекта. Бренды также должны гарантировать, что данные пользователей остаются в безопасности.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua