Найкращі розумні каблучки: Стильне і непомітне відстеження фітнесу та самопочуття

Хоча за останні кілька років смартгодинники значно еволюціонували, вони підходять не всім. Багато хто вважає зайвим ще один екран, який відволікає увагу. З іншого боку, багатьом людям важко підібрати смартгодинник, який би природно сидів на руці.Що ж, саме тут і з’являються найкращі розумні каблучки (розумні персні).

По суті, розумний перстень пропонує невеликий фітнес-трекер, який може носити будь-хто. Цей безекранний трекер здоров’я і гарного самопочуття використовує датчики для надання даних, які ви можете отримати з більшості смартгодинників. І що більш важливо, фітнес-персні ідеально підходять для тих, хто шукає пристрій для фітнес-трекінгу, який одночасно відповідає сучасним тенденціям моди і є непомітним

Крім того, деякі з найкращих фітнес-кілець також мають функції, не пов’язані зі здоров’ям. Наприклад, ви можете знайти розумні каблучки з NFC, що дозволяють здійснювати безконтактні платежі так само, як і смартгодинники

Але не всі доступні варіанти є гарним вибором. Деякі з них занадто ненадійні, коли справа доходить до відстеження даних про фітнес і стан здоров’я. Отже, на які моделі варто звернути увагу, щоб вони виправдали свої гроші?Що ж, саме тут у гру вступає наведений нижче список

Oura Ring Gen3 – найкращий розумний перстень

Oura Ring Gen3

Oura Ring Gen3 (або Oura Ring 3) – один з найпростіших розумних перснів, який можна порекомендувати. Якщо вам цікаво, чому, то це тому, наскільки він чудовий і що він робить.Якщо говорити про особливості, то порівняно з попередніми поколіннями, розумний перстень Oura Gen3 має набагато більше функцій

Це містить кращі функції відстеження стану здоров’я. За допомогою цього розумного кільця ви можете точно відстежувати свій пульс і контролювати рівень SpO2. Oura Ring 3 також полегшує досягнення ваших цілей у сфері здоров’я та фітнесу, пропонуючи функції відстеження активності

Крім того, розумний перстень легко інтегрується з основним програмним забезпеченням для відстеження фітнесу та здоров’я. До них відносяться Apple Health та Google Fit. Завдяки цьому ви можете легко отримати детальну інформацію про своє здоров’я. Але Oura Ring Gen3 не ідеальний. Він вимагає щомісячної підписки, щоб отримати доступ до деяких з його вражаючих функцій.

Основні особливості Oura Ring Gen3

 • Легкий і забезпечує природну посадку
 • Забезпечує до 7 днів автономної роботи
 • Має функцію швидкої зарядки
 • Має точні функції відстеження стану здоров’я
 • Легко інтегрується з основними програмами для здоров’я та фітнесу

Ultrahuman Ring Air – найкраща легка розумна каблучка

Ultrahuman Ring Air

Шукаєте найкращі розумні кільця, які надають перевагу комфорту та гнучкості, а не іншим факторам? Вам варто звернути увагу на Ultrahuman Ring Air. Як випливає з назви, фітнес-кільце має надзвичайно легку вагу. Це в кінцевому підсумку призведе до кращого досвіду носіння.

Але не тільки легка вага робить це розумне кільце гарним вибором. Якість збірки Ring Air є першокласною. Він має водонепроникність до 330 футів. І хоча фітнес-перстень легкий, він оснащений надійним акумулятором. Він може працювати до шести днів без підзарядки.

На додаток, розумний перстень має всі функції відстеження здоров’я та фітнесу, які ви зазвичай знаходите в інших пристроях. Але, знову ж таки, цей фітнес-перстень не ідеальний. Він не пропонує багато можливостей для кастомізації.Крім того, існує обмежена кількість варіантів кольорів, доступних для каблучки.

Основні моменти Ultrahuman Ring Air

 • Забезпечує шість днів автономної роботи
 • Водонепроникний на глибині до 330 футів
 • Легкий і надзвичайно зручний у носінні
 • Відстежує температуру, пульс, рівень кисню в крові та сон

Arcx – найдоступніший розумний перстень

ArcX smart ring

Враховуючи той факт, що розумні каблучки все ще перебувають у ранньому віці, досить важко знайти щось бюджетне. Але Arcx – хороший вибір в цьому відношенні. Хоча він і не належить до категорії дешевих, він більш доступний, ніж інші варіанти на ринку.

Але насправді це не фітнес-каблучка. У неї немає датчиків для відстеження вашого пульсу, SpO2 та інших біометричних показників. Натомість він має лише розумні функції. Наприклад, за допомогою каблучки Arcx можна легко взаємодіяти з телефоном. Він дозволяє швидко керувати відтворенням музики, приймати та відхиляти дзвінки тощо.

Так, ви можете заперечити, що пара бездротових навушників дозволить вам робити те ж саме. Але цей розумний перстень дозволяє взаємодіяти з телефоном, коли ви не носите навушників. Крім того, він має елегантний дизайн, орієнтований на комфорт.

Основні переваги Arcx

 • Працює в рукавичках
 • Можна прикріпити до спортивного спорядження
 • Має витончений дизайн
 • Поставляється з декількома силіконовими насадками для найкращого прилягання

Circular Ring – найкраща спрощена розумна каблучка

Circular Ring

Хоча розумні каблучки мають бути простими у використанні, багато брендів зробили свої пропозиції дещо заплутаними. Але якщо ви хочете отримати максимально спрощений досвід користування розумною каблучкою, Circular Ring – найкращий вибір для вас.

Як і інші найкращі розумні каблучки на ринку, Circular Ring може відстежувати вашу активність, пульс та інші біометричні показники. Однак, на відміну від інших фітнес-каблучок, Circular Ring поставляється зі спрощеним додатком.У ньому легко орієнтуватися та підключатися до мережі.

Попри те, що функції розумного персня прості у використанні, Circular Ring має елегантний зовнішній вигляд. Він також має ергономічний дизайн, що дозволяє насолоджуватися комфортом протягом усього дня. Однак пристрій не пропонує багато можливостей для кастомізації, коли справа доходить до відстеження фітнесу та здоров’я.

Основні особливості Circular Ring

 • Може точно відстежувати активність
 • Пропонує функції відстеження здоров’я
 • Має зручний та витончений дизайн
 • Простий і зручний у використанні

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Лучшие умные кольца: Стильное и незаметное отслеживание фитнеса и самочувствия

Хотя за последние несколько лет смарт-часы значительно эволюционировали, они подходят не всем. Многие считают лишним еще один экран, который отвлекает внимание. С другой стороны, многим людям трудно подобрать смарт-часы, которые бы естественно сидели на руке. Что ж, именно здесь и появляются умные кольца (смарт-кольца, фитнес-кольца).

По сути, умное кольцо предлагает небольшой фитнес-трекер, который может носить любой желающий. Этот безэкранный трекер здоровья и хорошего самочувствия использует датчики для предоставления данных, которые вы можете получить из большинства смарт-часов. И что более важно, фитнес-кольца идеально подходят для тех, кто ищет устройство для фитнес-трекинга, которое одновременно соответствует современным тенденциям моды и является незаметным

Кроме того, некоторые из лучших фитнес-колец также имеют функции, не связанные со здоровьем. Например, вы можете найти умные кольца с NFC, позволяющие совершать бесконтактные платежи так же, как и смарт-часы

Но не все доступные варианты являются хорошим выбором. Некоторые из них слишком ненадежны, когда дело доходит до отслеживания данных о фитнесе и состоянии здоровья. Итак, на какие модели стоит обратить внимание, чтобы они оправдали свои деньги? Что ж, именно здесь в игру вступает приведенный ниже список

Oura Ring Gen3 – лучшее умное кольцо

Oura Ring Gen3

Oura Ring Gen3 (или Oura Ring 3) – одно из самых простых умных колец, которое можно порекомендовать. Если вам интересно, почему, то это потому, насколько он великолепен и что он делает. Если говорить об особенностях, то по сравнению с предыдущими поколениями, умное кольцо Oura Gen3 имеет гораздо больше функций.

Это содержит лучшие функции отслеживания состояния здоровья. С помощью этого умного кольца вы можете точно отслеживать свой пульс и контролировать уровень SpO2. Oura Ring 3 также облегчает достижение ваших целей в области здоровья и фитнеса, предлагая функции отслеживания активности.

Кроме того, умное кольцо легко интегрируется с основным программным обеспечением для отслеживания фитнеса и здоровья. К ним относятся Apple Health и Google Fit. Благодаря этому вы можете легко получить подробную информацию о своем здоровье. Но Oura Ring Gen3 не идеально. Оно требует ежемесячной подписки, чтобы получить доступ к некоторым из его впечатляющих функций.

Основные особенности Oura Ring Gen3

 • Легкое и обеспечивает естественную посадку
 • Обеспечивает до 7 дней автономной работы
 • Имеет функцию быстрой зарядки
 • Имеет точные функции отслеживания состояния здоровья
 • Легко интегрируется с основными приложениями для здоровья и фитнеса

Ultrahuman Ring Air – лучшее легкое умное кольцо

Ultrahuman Ring Air

Ищете лучшие умные кольца, которые предпочитают комфорт и гибкость, а не другие факторы? Вам стоит обратить внимание на Ultrahuman Ring Air. Как следует из названия, фитнес-кольцо имеет чрезвычайно легкий вес. Это в конечном итоге приведет к лучшему опыту ношения.

Но не только легкий вес делает это умное кольцо хорошим выбором. Качество сборки Ring Air является первоклассным. Оно имеет водонепроницаемость до 330 футов. И хотя фитнес-трекер легкий, он оснащен надежным аккумулятором. Он может работать до шести дней без подзарядки.

В дополнение, умное кольцо имеет все функции отслеживания здоровья и фитнеса, которые вы обычно находите в других устройствах. Но, опять же, это фитнес-кольцо не идеально. Оно не предлагает много возможностей для кастомизации. Кроме того, существует ограниченное количество вариантов цветов, доступных для кольца.

Основные моменты Ultrahuman Ring Air

 • Обеспечивает шесть дней автономной работы
 • Водонепроницаемое на глубине до 330 футов
 • Легкое и чрезвычайно удобное в ношении
 • Отслеживает температуру, пульс, уровень кислорода в крови и сон

Arcx – самое доступное умное кольцо

ArcX smart ring

Учитывая тот факт, что умные кольца все еще находятся в раннем возрасте, довольно трудно найти что-то бюджетное. Но Arcx – хороший выбор в этом отношении. Хотя он и не относится к категории дешевых, он более доступен, чем другие варианты на рынке.

Но на самом деле это не фитнес-кольцо. У него нет датчиков для отслеживания вашего пульса, SpO2 и других биометрических показателей. Вместо этого он имеет только умные функции. Например, с помощью кольца Arcx можно легко взаимодействовать с телефоном. Он позволяет быстро управлять воспроизведением музыки, принимать и отклонять звонки и тому подобное.

Да, вы можете возразить, что пара беспроводных наушников позволит вам делать то же самое. Но это умное кольцо позволяет взаимодействовать с телефоном, когда вы не носите наушники. Кроме того, он имеет элегантный дизайн, ориентированный на комфорт.

Основные преимущества Arcx

 • Работает в перчатках
 • Можно прикрепить к спортивному снаряжению
 • Имеет изящный дизайн
 • Поставляется с несколькими силиконовыми насадками для наилучшего прилегания

Circular Ring – лучшее простое разумное кольцо

Circular Ring

Хотя умные кольца должны быть простыми в использовании, многие бренды сделали свои предложения несколько запутанными. Но если вы хотите получить максимально упрощенный опыт пользования умным кольцом, Circular Ring – лучший выбор для вас.

Как и другие лучшие умные кольца на рынке, Circular Ring может отслеживать вашу активность, пульс и другие биометрические показатели. Однако в отличие от других фитнес-колец, Circular Ring поставляется с упрощенным приложением, в котором легко ориентироваться и подключаться к сети.

Несмотря на то, что функции умного кольца просты в использовании, Circular Ring имеет элегантный внешний вид. Оно также имеет эргономичный дизайн, что позволяет наслаждаться комфортом в течение всего дня. Однако устройство не предлагает много возможностей для кастомизации, когда дело доходит до отслеживания фитнеса и здоровья.

Основные особенности Circular Ring

 • Может точно отслеживать активность
 • Предлагает функции отслеживания здоровья
 • Имеет удобный и изящный дизайн
 • Простое и удобное в использовании

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua