Microsoft заявляє, що 30 листопада вимкне розширення для браузера Outlook

Корпорація Майкрософт оголосила, що вимкне розширення для браузера Outlook 30 листопада 2023 року. Ця зміна торкнеться передплатників Microsoft 365 Персональний або Microsoft 365 Сімейний, які використовують поштову службу Outlook.com з власним доменом. Про це повідомляється на сайті Інформаційного центру Microsoft 365. Компанія заявила, що працюватиме над бічною панеллю Outlook на Edge, щоб забезпечити користувачам більш безперебійну роботу. З цієї причини вона закриє розширення для браузера Outlook 30 листопада.

Microsoft Outlook

Компанія заявила, що після 30 листопада користувачі більше не зможуть отримувати доступ, завантажувати і використовувати розширення Outlook в браузерах Edge і Chrome. Компанія також повідомила, що розпочне розсилку повідомлень користувачам наприкінці листопада і планує завершити її наприкінці грудня. Microsoft офіційно заявила, що користувачі не зможуть використовувати розширення для браузера Outlook після грудня. Користувачі браузерів Edge або Chrome можуть перейти на використання бічної панелі Outlook на Edge, програми Outlook або Outlook Web.

Що таке розширення для браузера Outlook?

Розширення для браузера Outlook – це інструмент, який дозволяє користувачам отримувати доступ до свого облікового запису електронної пошти Outlook безпосередньо з веббраузера. Воно забезпечує швидкий доступ до електронної пошти, календаря та контактів, а також дозволяє користувачам керувати своєю поштовою скринькою без необхідності перемикатися між різними програмами.

Розширення для браузера Microsoft Outlook використовує іконки з Microsoft Edge, щоб забезпечити функціональність пошти, календаря, контактів і завдань. Швидко отримуйте доступ до робочого облікового запису Outlook або облікового запису гарячої пошти Outlook.com, не перемикаючись на інші вкладки або програми.

Функції

 • Доступ до робочих або особистих облікових записів
 • Читання, надсилання та керування електронною поштою, а також отримання сповіщень про нові повідомлення
 • Створюйте події, переглядайте майбутні заходи та приєднуйтесь до онлайн-нарад
 • Створюйте, відстежуйте та керуйте завданнями
 • Керування контактами

Microsoft Outlook

Все це можна робити без необхідності перемикання вкладок чи додатків:

 • Читати важливі електронні листи
 • Перевіряти календар
 • Додавайте завдання на основі прочитаного в Інтернеті
 • Швидко знаходити номер телефону контакту
 • Цитування інформації з вебсторінок при створенні листів

Які наслідки матимуть ці зміни?

Основним наслідком цієї зміни є те, що користувачі більше не зможуть отримати доступ до свого поштового акаунта Outlook безпосередньо з веббраузера. Замість цього їм потрібно буде використовувати окрему програму або вебсторінку для доступу до своєї електронної пошти. Це може бути незручно для деяких користувачів, особливо для тих, хто звик користуватися розширенням для браузера Outlook.

Що користувачі можуть зробити, щоб підготуватися?

Користувачам, які наразі використовують розширення для браузера Outlook, слід підготуватися до цієї зміни, знайшовши альтернативний спосіб доступу до своєї електронної пошти. Одним із варіантів є використання десктопної програми Outlook, яка надає більш потужний набір функцій, ніж розширення для браузера. Інший варіант — скористатися вебпрограмою Outlook, доступ до якої можна отримати з будь-якого веббраузера.

Висновок

Рішення Microsoft відключити розширення для браузера Outlook може бути незручним для деяких користувачів, але важливо пам’ятати, що існують альтернативні способи доступу до електронної пошти. Підготувавшись до цієї зміни та знайшовши альтернативний спосіб доступу до своєї електронної пошти, ви зможете гарантувати, що ваш робочий процес не буде порушено.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Microsoft заявляет, что 30 ноября отключит расширение для браузера Outlook

Корпорация Майкрософт объявила, что отключит расширение для браузера Outlook 30 ноября 2023 года. Это изменение коснется подписчиков Microsoft 365 Персональный или Microsoft 365 Семейный, которые используют почтовую службу Outlook.com с собственным доменом. Об этом сообщается на сайте Информационного центра Microsoft 365. Компания заявила, что будет работать над боковой панелью Outlook на Edge, чтобы обеспечить пользователям более бесперебойную работу. По этой причине она закроет расширение для браузера Outlook 30 ноября.

Microsoft Outlook

Компания заявила, что после 30 ноября пользователи больше не смогут получать доступ, загружать и использовать расширения Outlook в браузерах Edge и Chrome. Компания также сообщила, что начнет рассылку уведомлений пользователям в конце ноября и планирует завершить ее в конце декабря. Microsoft официально заявила, что пользователи не смогут использовать расширения для браузера Outlook после декабря. Пользователи браузеров Edge или Chrome могут перейти к использованию боковой панели Outlook на Edge, приложения Outlook или Outlook Web.

Что такое расширение для браузера Outlook?

Расширение для браузера Outlook – это инструмент, который позволяет пользователям получать доступ к своей учетной записи электронной почты Outlook непосредственно из веб-браузера. Оно обеспечивает быстрый доступ к электронной почте, календарю и контактам, а также позволяет пользователям управлять своим почтовым ящиком без необходимости переключаться между различными приложениями.

Расширение для браузера Microsoft Outlook использует иконки из Microsoft Edge, чтобы обеспечить функциональность почты, календаря, контактов и задач. Быстро получайте доступ к рабочей учетной записи Outlook или учетной записи горячей почты Outlook.com, не переключаясь на другие вкладки или приложения.

Функции

 • Доступ к рабочим или личным учетным записям или учетным записям
 • Чтение, отправка и управление электронной почтой, а также получение уведомлений о новых сообщениях
 • Создавайте события, просматривайте предстоящие мероприятия и присоединяйтесь к онлайн-совещаниям
 • Создавайте, отслеживайте и управляйте задачами
 • Управление контактами

Microsoft Outlook

Все это можно делать без необходимости переключения вкладок или приложений:

 • Читать важные электронные письма
 • Проверять календарь
 • Добавляйте задачи на основе прочитанного в Интернете
 • Быстро находить номер телефона контакта
 • Цитирование информации с веб-страниц при создании писем
 • Какие последствия будут иметь эти изменения?

Основным следствием этого изменения является то, что пользователи больше не смогут получить доступ к своему почтовому аккаунту Outlook непосредственно из веб-браузера. Вместо этого им нужно будет использовать отдельное приложение или веб-страницу для доступа к своей электронной почте. Это может быть неудобно для некоторых пользователей, особенно для тех, кто привык использовать расширение для браузера Outlook.

Что пользователи могут сделать, чтобы подготовиться?

Пользователям, которые в настоящее время используют расширение для браузера Outlook, следует подготовиться к этому изменению, найдя альтернативный способ доступа к своей электронной почте. Одним из вариантов является использование десктопной программы Outlook, которая предоставляет более мощный набор функций, чем расширение для браузера. Другой вариант — воспользоваться веб-приложением Outlook, доступ к которому можно получить из любого веб-браузера.

Вывод

Решение Microsoft отключить расширение для браузера Outlook может быть неудобным для некоторых пользователей, но важно помнить, что существуют альтернативные способы доступа к электронной почте. Подготовившись к этому изменению и найдя альтернативный способ доступа к своей электронной почте, вы сможете гарантировать, что ваш рабочий процесс не будет нарушен.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua