Google TV готується до нових візуальних змін

Google TV, популярна платформа від технологічного гіганта з Маунтін-В’ю, постійно вдосконалюється завдяки постійним покращенням, які впроваджує компанія. Помітною зміною, яка привернула увагу завзятих користувачів, є редизайн іконок на головному екрані платформи, що свідчить про позитивні зрушення в досвіді перегляду телепередач

Google TV представив захопливі візуальні зміни для кращого користувацького досвіду

Копірайт зображення: Mishaal Rahman

Зміни стали відповіддю на значну критику на адресу Google TV – відсутність одноманітності у вигляді іконок додатків, коли вони згорнуті на головному екрані. Ця невідповідність була предметом суперечок серед користувачів. Здавалося, що іконки втрачають свою однорідність у порівнянні з іншими елементами на екрані.

Google оголосив про рішення, яке має на меті надати домашньому екрану більш гармонійного вигляду. Згідно з повідомленнями 9to5Google, технологічний гігант планує впровадити новий круговий формат для іконок найбільш часто використовуваних додатків. Цей стратегічний крок має на меті створити більш цілісний і стандартний зовнішній вигляд на всій платформі.

Оновлення не обмежується лише іконками додатків. Він поширюється на інші елементи на головному екрані, включаючи елементи керування платформою. Круговий формат буде застосовуватися повсюдно, забезпечуючи однаковий розмір для різних компонентів в інтерфейсі Google TV.

Копірайт зображення: Mishaal Rahman

Початкові ознаки цієї трансформаційної зміни з’явилися на початку тижня на ресурсі Medium. А тепер Google офіційно підтвердив редизайн. Круглий формат буде не лише для іконок додатків. Він також пошириться на всі елементи управління, присутні на головному екрані. Обіцяючи збалансовану та пропорційну візуальну привабливість.

У міру того, як розгортається ця візуальна трансформація, круговий дизайн поступово робить свою присутність відчутною на платформі управління мультимедійним контентом Google. Однак користувачі в Португалії все ще очікують на офіційну дату запуску цих захопливих оновлень.

Таким чином, прагнення Google покращити користувацький досвід очевидне через ці вдосконалення дизайну. Усуваючи візуальний дисбаланс на головному екрані, технологічний гігант демонструє свою відданість забезпеченню безшовного і візуально приємного інтерфейсу для користувачів Google TV по всьому світу.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google TV готовится к новым визуальным изменениям

Google TV, популярная платформа от технологического гиганта из Маунтин-Вью, постоянно совершенствуется благодаря постоянным улучшениям, которые внедряет компания. Заметным изменением, которое привлекло внимание заядлых пользователей, является редизайн иконок на главном экране платформы, что свидетельствует о положительных сдвигах в опыте просмотра телепередач

Google TV представил захватывающие визуальные изменения для лучшего пользовательского опыта

Копирайт изображения: Mishaal Rahman

Изменения стали ответом на значительную критику в адрес Google TV – отсутствие однообразия в виде иконок приложений, когда они свернуты на главном экране. Это несоответствие было предметом споров среди пользователей. Казалось, что иконки теряют свою однородность по сравнению с другими элементами на экране.

Google объявил о решении, которое имеет целью придать домашнему экрану более гармоничный вид. Согласно сообщениям 9to5Google, технологический гигант планирует внедрить новый круговой формат для иконок наиболее часто используемых приложений. Этот стратегический шаг имеет целью создать более целостный и стандартный внешний вид на всей платформе.

Обновление не ограничивается только иконками приложений. Он распространяется на другие элементы на главном экране, включая элементы управления платформой. Круговой формат будет применяться повсеместно, обеспечивая одинаковый размер для различных компонентов в интерфейсе Google TV.

Копирайт изображения: Mishaal Rahman

Начальные признаки этого трансформационного изменения появились в начале недели на ресурсе Medium. А теперь Google официально подтвердил редизайн. Круглый формат будет не только для иконок приложений. Он также распространится на все элементы управления, присутствующие на главном экране. Обещая сбалансированную и пропорциональную визуальную привлекательность.

По мере того как разворачивается эта визуальная трансформация, круговой дизайн постепенно делает свое присутствие ощутимым на платформе управления мультимедийным контентом Google. Однако пользователи в Португалии все еще ожидают официальной даты запуска этих захватывающих обновлений.

Таким образом, стремление Google улучшить пользовательский опыт очевидно через эти усовершенствования дизайна. Устраняя визуальный дисбаланс на главном экране, технологический гигант демонстрирует свою приверженность обеспечению бесшовного и визуально приятного интерфейса для пользователей Google TV по всему миру.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua