Складаний смартфон Samsung середнього класу з’явиться у 2024 році за привабливою ціною

Samsung готується розширити свій асортимент складаних смартфонів, націлившись на середній ціновий сегмент. Згідно з нещодавнім звітом TrendForce, компанія має намір представити складаний пристрій середнього цінового сегмента в наступному році. Хоча попередні припущення натякали на цей крок, залишається невизначеним, чи буде майбутній пристрій Samsung мати складаний дизайн у вигляді книжки, чи він матиме конфігурацію “розкладачки”.

Складані пристрої Samsung: Експансія в середній ціновий діапазон і далі

Best Foldable smartphones
Image source: Stuff

Переважають очікування щодо останньої можливості, що свідчить про потенційний випуск Galaxy Z Flip6 FE, оснащеного дещо зменшеними технічними характеристиками. Водночас звіт вказує на наміри Huawei представити складаний пристрій з більш конкурентоспроможною ціною в найближчому майбутньому.

Користувач Twitter Revegnus розкрив передбачувану цінову стратегію для складаного пристрою Samsung середнього класу, орієнтовану на діапазон від $400 до $500. Навіть з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ) європейські споживачі можуть розраховувати на ціну в 650 євро. Примітно, що ця ціна позиціює розкладачку в привабливому діапазоні. Особливо в порівнянні зі стартовою ціною Galaxy Z Flip5, яка коливається трохи нижче 800 євро.

Аналізуючи прогнози TrendForce, ринок складних смартфонів готовий до значного зростання. До 2023 року постачання мають зрости на 43% у порівнянні з попереднім роком, досягнувши разючих 18,3 млн одиниць. Однак це становитиме лише скромну частку в 1,6% від загального ринку смартфонів у цьому році. Забігаючи наперед до 2024 року, вони очікують зростання на 38%. Це означає 25,2 мільйона одиниць і збільшення частки ринку до 2,2%.

Довгостроковий прогноз TrendForce передбачає неминуче розширення ринку складних смартфонів. До 2027 року постачання можуть злетіти до виняткових 70 мільйонів одиниць, захопивши приблизно 5% світового ринку смартфонів.

Водночас виробники складаних телефонів розширюють межі інновацій, досліджуючи нові форми продуктів і вдосконалюючи додатки для кінцевих користувачів. Хоча існують певні обмеження щодо розміру телефонів з подвійним екраном, деякі компанії вже розпочали розробку продуктів з потрійним екраном, що свідчить про динамічне майбутнє складних смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Складной смартфон Samsung среднего класса появится в 2024 году по привлекательной цене

Samsung готовится расширить свой ассортимент складных смартфонов, нацелившись на средний ценовой сегмент. Согласно недавнему отчету TrendForce, компания намерена представить складное устройство среднего ценового сегмента в следующем году. Хотя предыдущие предположения намекали на этот шаг, остается неопределенным, будет ли будущее устройство Samsung иметь складной дизайн в виде книжки или оно будет иметь конфигурацию “раскладушки”.

Складные устройства Samsung: Экспансия в средний ценовой диапазон и далее

Best Foldable smartphones
Image source: Stuff

Преобладают ожидания относительно последней возможности, что свидетельствует о потенциальном выпуске Galaxy Z Flip6 FE, оснащенного несколько уменьшенными техническими характеристиками. В то же время отчет указывает на намерения Huawei представить складное устройство с более конкурентоспособной ценой в ближайшем будущем.

Пользователь Twitter Revegnus раскрыл предполагаемую ценовую стратегию для складного устройства Samsung среднего класса, ориентированную на диапазон от $400 до $500. Даже с учетом налога на добавленную стоимость (НДС) европейские потребители могут рассчитывать на цену в 650 евро. Примечательно, что эта цена позиционирует раскладушку в привлекательном диапазоне. Особенно в сравнении со стартовой ценой Galaxy Z Flip5, которая колеблется чуть ниже 800 евро.

Анализируя прогнозы TrendForce, рынок складных смартфонов готов к значительному росту. К 2023 году поставки должны вырасти на 43% по сравнению с предыдущим годом, достигнув впечатляющих 18,3 млн единиц. Однако это составит лишь скромную долю в 1,6% от общего рынка смартфонов в этом году. Забегая вперед до 2024 года, они ожидают роста на 38%. Это означает 25,2 миллиона единиц и увеличение доли рынка до 2,2%.

Долгосрочный прогноз TrendForce предполагает неизбежное расширение рынка складных смартфонов. К 2027 году поставки могут взлететь до исключительных 70 миллионов единиц, захватив примерно 5% мирового рынка смартфонов.

В то же время производители складных телефонов расширяют границы инноваций, исследуя новые формы продуктов и совершенствуя приложения для конечных пользователей. Хотя существуют определенные ограничения по размеру телефонов с двойным экраном, некоторые компании уже начали разработку продуктов с тройным экраном, что свидетельствует о динамичном будущем складных смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua