Google представив моніторинг пам’яті Chrome

У Google Chrome з’явилася нова функція, яка показує “Використання пам’яті” при наведенні на вкладку. Це спрощує моніторинг та управління використанням пам’яті, надаючи користувачам швидкий огляд того, які сторінки споживають більше системних ресурсів. Функція доступна в Chrome версії 119, пропонуючи зручний спосіб оптимізувати продуктивність комп’ютера

Наведіть вказівник миші, щоб побачити використання пам’яті в Google Chrome Image Credit: 9to5Google

Тепер, коли ви наводите курсор на вкладку в Chrome на своєму комп’ютері (наприклад, Mac, Windows або ChromeOS), ви побачите нову підсвітку – “Використання пам’яті” Він показує, скільки пам’яті використовує конкретна сторінка у вашій системі. Раніше, щоб дізнатися це, вам доводилося заходити в кілька різних меню. Ця нова функція простіша — просто наведіть курсор на вкладку.

Це допоможе вам швидко побачити, які сторінки можуть використовувати багато пам’яті вашого комп’ютера. У Chrome вже були способи економії пам’яті, наприклад, режими “Економія пам’яті” та “Енергоощадження”. Заощаджувач пам’яті звільняє пам’ять від вкладок, які ви не використовуєте, і вони перезавантажуються, коли ви повертаєтеся до них.

Як увімкнути функцію використання пам’яті в Google Chrome

Chrome Memory

Щоб скористатися цією функцією, наведіть курсор на вкладку, і ви побачите назву сторінки, домен і обсяг пам’яті, який вона використовує. Це простий спосіб краще керувати ресурсами комп’ютера. Ви також можете керувати налаштуваннями пам’яті та енергоспоживання в налаштуваннях Chrome у розділі “Продуктивність” Це свідчить про те, що Chrome прагне зробити життя користувачів простішим і дати їм більше контролю над тим, як браузер використовує їхній комп’ютер. Функція “Використання пам’яті” доступна в Chrome версії 119, і ви можете увімкнути її, перейшовши за адресою chrome://flags/#memory-saver-memory-usage-in-hovercards, якщо у вас її ще немає.

Висновок

Отже, нова функція “Використання пам’яті” в Google Chrome забезпечує зручний спосіб моніторингу та управління використанням пам’яті, покращуючи загальний досвід перегляду вебсторінок. За допомогою цього доповнення користувачі можуть легко виявляти ресурсомісткі сторінки та оптимізувати продуктивність системи. Ця функція є частиною постійних зусиль Chrome, спрямованих на оптимізацію функціональності та покращення доступності для користувачів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google представил мониторинг памяти Chrome

В Google Chrome появилась новая функция, которая показывает “Использование памяти” при наведении на вкладку. Это упрощает мониторинг и управление использованием памяти, предоставляя пользователям быстрый обзор того, какие страницы потребляют больше системных ресурсов. Функция доступна в Chrome версии 119, предлагая удобный способ оптимизировать производительность компьютера.

Наведите указатель мыши, чтобы увидеть использование памяти в Google Chrome

Image Credit: 9to5GoogleТеперь, когда вы наводите курсор на вкладку в Chrome на своем компьютере (например, Mac, Windows или ChromeOS), вы увидите новую подсветку – “Использование памяти” Он показывает, сколько памяти использует конкретная страница в вашей системе. Раньше, чтобы узнать это, вам приходилось заходить в несколько разных меню. Эта новая функция проще – просто наведите курсор на вкладку.

Это поможет вам быстро увидеть, какие страницы могут использовать много памяти вашего компьютера. В Chrome уже были способы экономии памяти, например, режимы “Экономия памяти” и “Энергосбережение”. Экономия памяти освобождает память от вкладок, которые вы не используете, и они перезагружаются, когда вы возвращаетесь к ним.

Как включить функцию использования памяти в Google Chrome

Chrome MemoryЧтобы воспользоваться этой функцией, наведите курсор на вкладку, и вы увидите название страницы, домен и объем памяти, который она использует. Это простой способ лучше управлять ресурсами компьютера. Вы также можете управлять настройками памяти и энергопотребления в настройках Chrome в разделе “Производительность” Это свидетельствует о том, что Chrome стремится сделать жизнь пользователей проще и дать им больше контроля над тем, как браузер использует их компьютер. Функция “Использование памяти” доступна в Chrome версии 119, и вы можете включить ее, перейдя по адресу chrome://flags/#memory-saver-memory-usage-in-hovercards, если у вас ее еще нет.

Вывод

Итак, новая функция “Использование памяти” в Google Chrome обеспечивает удобный способ мониторинга и управления использованием памяти, улучшая общий опыт просмотра веб-страниц. С помощью этого дополнения пользователи могут легко обнаруживать ресурсоёмкие страницы и оптимизировать производительность системы. Эта функция является частью постоянных усилий Chrome, направленных на оптимизацию функциональности и улучшение доступности для пользователей.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua