Samsung представляє Galaxy AI для лінійки Galaxy S24

Майже всі виробники телефонів хваляться можливостями штучного інтелекту в своїх телефонах. А з виходом Snapdragon 8 Gen 3 штучний інтелект на пристрої став гарячою темою в індустрії. Але Samsung довгий час зберігала мовчання щодо ШІ. Представляючи Galaxy AI для серії Galaxy S24, Samsung нарешті порушила свою мовчанку.

Samsung заявляє, що майбутні телефони Galaxy S24 будуть оснащені новими функціями штучного інтелекту. Південнокорейський гігант підтвердив, що всі ці нові функції ШІ стануть можливими завдяки новому “універсальному інтелекту для телефонів”, який Samsung називає Galaxy AI.

Galaxy AI в серії Galaxy S24 – це не Bixby

Перш за все, ви повинні знати, що Galaxy AI в майбутній лінійці Galaxy S24 – це не Bixby. Натомість Samsung заявляє, що він буде розумнішим і пропонуватиме більше функцій, ніж розумний асистент. Якщо бути точним, він запропонує “безбар’єрне спілкування, спрощену продуктивність і необмежену творчість”.

Ми вже отримували подібні повідомлення раніше. Як підказав Ice Universe, Samsung працює над глибокою інтеграцією своїх нових функцій штучного інтелекту з One UI замість того, щоб надавати своєму розумному асистенту нові можливості штучного інтелекту. Але Samsung не буде повністю заглиблюватися в ШІ на пристроях серії Galaxy S24.

On-device AI

Натомість Samsung підтвердила, що Galaxy AI буде сумішшю вбудованого ШІ, розробленого Samsung, і хмарного ШІ. Останню частину забезпечують партнери Samsung.

Ще одна річ, на яку варто звернути увагу — вчора Samsung анонсувала новий генеративний ШІ. Він називається Samsung Gauss. Це модель, яка стане основою штучного інтелекту Galaxy. Поки ми не знаємо, наскільки добре він працюватиме на пристроях Galaxy S24, але Samsung запевнила, що користувачі можуть на нього розраховувати.

Samsung Galaxy AI

Samsung також заявила, що підтримуватиме найвищі стандарти безпеки та конфіденційності. Samsung також запропонував приклад того, як Galaxy AI може покращити користувацький досвід на пристроях Galaxy S24. Це аудіо- та текстові переклади в режимі реального часу. Ми повідомимо вам, коли дізнаємося більше про ці функції.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung представляет Galaxy AI для линейки Galaxy S24

Почти все производители телефонов хвастаются возможностями искусственного интеллекта в своих телефонах. А с выходом Snapdragon 8 Gen 3 искусственный интеллект на устройствах стал горячей темой в индустрии. Но Samsung долгое время хранила молчание относительно ИИ. Представляя Galaxy AI для серии Galaxy S24, Samsung наконец-то нарушила свое молчание.

Samsung заявляет, что будущие телефоны Galaxy S24 будут оснащены новыми функциями искусственного интеллекта. Южнокорейский гигант подтвердил, что все эти новые функции ИИ станут возможными благодаря новому “универсальному интеллекту для телефонов”, который Samsung называет Galaxy AI.

Galaxy AI в серии Galaxy S24 – это не Bixby

Прежде всего, вы должны знать, что Galaxy AI в будущей линейке Galaxy S24 – это не Bixby. Вместо этого Samsung заявляет, что он будет умнее и будет предлагать больше функций, чем умный ассистент. Если быть точным, он предложит “безбарьерное общение, упрощенную производительность и неограниченное творчество”.

Мы уже получали подобные сообщения ранее. Как подсказал Ice Universe, Samsung работает над глубокой интеграцией своих новых функций искусственного интеллекта с One UI вместо того, чтобы предоставлять своему умному ассистенту новые возможности искусственного интеллекта. Но Samsung не будет полностью углубляться в ИИ на устройствах серии Galaxy S24.

On-device AI

Зато Samsung подтвердила, что Galaxy AI будет смесью встроенного ИИ, разработанного Samsung, и облачного ИИ. Последнюю часть обеспечивают партнеры Samsung.

Еще одна вещь, на которую стоит обратить внимание – вчера Samsung анонсировала новый генеративный ИИ. Он называется Samsung Gauss. Это модель, которая станет основой искусственного интеллекта Galaxy. Пока мы не знаем, насколько хорошо он будет работать на устройствах Galaxy S24, но Samsung заверила, что пользователи могут на него рассчитывать.

Samsung Galaxy AI

Samsung также заявила, что будет поддерживать высокие стандарты безопасности и конфиденциальности. Samsung также предложил пример того, как Galaxy AI может улучшить пользовательский опыт на устройствах Galaxy S24. Это аудио- и текстовые переводы в режиме реального времени. Мы сообщим вам, когда узнаем больше об этих функциях.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua