DOOGEE оголошує про свій останній запуск: Смартпланшети T30 Ultra, T20 Ultra та T20mini Pro

Бренд DOOGEE щойно представив свою останню лінійку планшетів – T30 Ultra, T20 Ultra та T20mini Pro. Кожен планшет розроблений для задоволення потреб різних користувачів. Незалежно від того, чи ви бізнес-професіонал, чи любитель розваг, чи людина, яка цінує зручність та портативність.

DOOGEE T30 Ultra: Потужна продуктивність у тонкому корпусі

DOOGEE T30 Ultra може похвалитися чудовим 11-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2,5K, що забезпечує кришталево чисте зображення та яскраві кольори. Ваші очі в безпеці завдяки сертифікації синього світла TÜV SÜD. Захист від перенапруження очей під час тривалої роботи. Крім того, підтримка Widevine L1 дозволяє з легкістю насолоджуватися контентом високої чіткості. Це робить його ідеальним для презентацій або розслаблення після продуктивного дня. Пориньте у світ звуку з чотирма динаміками smart-PA, що мають сертифікат Hi-Res для виняткових звукових вражень.

DOOGEE T30 Ultra працює на базі восьмиядерного процесора Helio G99, який забезпечує плавну багатозадачність і блискавичну продуктивність. Працюючи під управлінням Android 13, DOOGEE T30 Ultra пропонує найновіші функції та вдосконалення безпеки, щоб зберегти ваші дані в безпеці та підвищити продуктивність. Відчуйте зручність двох SIM-карт і дводіапазонного Wi-Fi. Завжди залишайтеся на зв’язку, будь то дзвінки, повідомлення або онлайн-зустрічі.

DOOGEE

Фіксуйте моменти життя за допомогою 16-мегапіксельної основної камери та 8-мегапіксельної фронтальної камери, отримуючи чіткі фотографії та відеодзвінки, які залишають незабутні враження. DOOGEE T30 Ultra – це джерело енергії у ваших руках, він оснащений великим акумулятором на 8580 мАг і підтримує швидку зарядку за допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 18 Вт. Тож ви можете працювати та грати, не турбуючись про те, що він розрядиться.

Завдяки точній навігаційній системі ви завжди будете в курсі справ, не відстаючи від графіка. Залишайтеся продуктивними завдяки вбудованому офісу WPS, розділеному екрану та можливості підключення декількох пристроїв. Дозволяє ефективно та безперешкодно працювати з різними програмами та пристроями.

DOOGEE

DOOGEE T20 Ultra: пориньте у захопливу аудіовізуальну подорож

Завдяки своїм винятковим можливостям і технічним характеристикам, DOOGEE T20 Ultra – ідеальний пристрій для тих, хто вимагає найкращого. T20 Ultra може похвалитися приголомшливим 12-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2K, сертифікованим TÜV SÜD за рівнем синього світла. А також підтримує Widevine L1 для високоякісного перегляду. Стереодинаміки Smart-PA з сертифікатом Hi-Res також забезпечують ефект занурення у звук.

DOOGEE

Працюючи на восьмиядерному процесорі Helio G99, T20 Ultra забезпечує стабільну продуктивність і з легкістю справляється навіть з найвимогливішими програмами. Завдяки потужному акумулятору на 10 800 мАг та швидкому зарядному пристрою потужністю 18 Вт ви можете насолоджуватися безперервними розвагами годинами. Крім того, T20 Ultra навіть підтримує зворотну зарядку, тож ви можете використовувати його для заряджання інших пристроїв на ходу.

Працюючи на новітній операційній системі Android 13, T20 Ultra забезпечує плавне та інтуїтивно зрозуміле керування. З двома SIM-картами та дводіапазонним Wi-Fi ви можете залишатися на зв’язку, де б ви не були. Основна камера на 16 Мп та фронтальна камера на 8 Мп дозволяють знімати чудові фото та відео, а функція розблокування обличчям забезпечує додаткову безпеку та зручність.

DOOGEE

Серед інших особливостей T20 Ultra – 3,5-мм роз’єм для навушників, точна навігаційна система, вбудоване офісне програмне забезпечення WPS, функція розділеного екрана та можливість підключення декількох пристроїв. Незалежно від того, чи переглядаєте ви потокове відео, граєте в ігри або працюєте, DOOGEE T20 Ultra – ідеальний пристрій для всіх ваших розваг та мультимедійних потреб.

DOOGEE T20mini Pro: де маленьке поєднується з великим

DOOGEE T20mini Pro створений для того, щоб забезпечити вам захопливе та приємне користування. Завдяки своїм винятковим функціям і технічним характеристикам, T20mini Pro є ідеальним пристроєм для тих, хто бажає отримати найкраще в меншому розмірі. T20mini Pro може похвалитися приголомшливим 8,4-дюймовим дисплеєм FHD+, який знову сертифікований TÜV SÜD на синє світло і підтримує Widevine L1. Подвійні динаміки smart-PA знову забезпечують захватний стереозвук.

Завдяки потужному восьмиядерному процесору з тактовою частотою 1,6 ГГц, T20mini Pro забезпечує високу продуктивність і може впоратися практично з усім. Завдяки 256 ГБ ПЗП і розширеній ПЗП до 1 ТБ ви можете зберігати всі свої улюблені фільми, музику та ігри. Не турбуючись про те, що вам не вистачить місця. T20mini Pro також працює на новітній операційній системі Android 13. А ще ви отримуєте дві SIM-карти та дводіапазонний Wi-Fi.

Задня камера SONY® з роздільною здатністю 13 Мп і фронтальна камера з роздільною здатністю 5 Мп призначені для знімання фотографій. А функція розблокування обличчям забезпечує додаткову безпеку та зручність. Серед інших особливостей T20mini Pro – великий акумулятор місткістю 5060 мАг з підтримкою зворотної зарядки, вбудований офісний пакет WPS, функція розділеного екрана та можливість підключення декількох пристроїв. Компактний розмір і точна система навігації є великою перевагою, тому ви можете взяти його з собою, куди б ви не пішли.

Доступність нових планшетів

DOOGEE випустила три виняткові моделі планшетів, які задовольняють різні потреби та вподобання. Незалежно від того, чи потрібен вам планшет для роботи, розваг або для обох цих цілей, у DOOGEE знайдеться планшет, який задовольнить ваші потреби. Всі три моделі DOOGEE T30 Ultra, T20 Ultra та T20mini Pro можна буде придбати в рамках акції з 11 листопада по 5 грудня. Для отримання додаткової інформації про продукти та знижки ви можете відвідати їх офіційний сайт. Або слідкуйте за ними на Facebook, Youtube та Tiktok.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

DOOGEE объявляет о своем последнем запуске: Смарт-планшеты T30 Ultra, T20 Ultra и T20mini Pro

Бренд DOOGEE только что представил свою последнюю линейку планшетов – T30 Ultra, T20 Ultra и T20mini Pro. Каждый планшет разработан для удовлетворения потребностей различных пользователей. Независимо от того, вы бизнес-профессионал, или любитель развлечений, или человек, который ценит удобство и портативность.

DOOGEE T30 Ultra: Мощная производительность в тонком корпусе

DOOGEE T30 Ultra может похвастаться великолепным 11-дюймовым дисплеем с разрешением 2,5K, что обеспечивает кристально чистое изображение и яркие цвета. Ваши глаза в безопасности благодаря сертификации синего света TÜV SÜD. Защита от перенапряжения глаз во время длительной работы. Кроме того, поддержка Widevine L1 позволяет с легкостью наслаждаться контентом высокой четкости. Это делает его идеальным для презентаций или расслабления после продуктивного дня. Погрузитесь в мир звука с четырьмя динамиками smart-PA, имеющими сертификат Hi-Res для исключительных звуковых впечатлений.

DOOGEE T30 Ultra работает на базе восьмиядерного процессора Helio G99, который обеспечивает плавную многозадачность и молниеносную производительность. Работая под управлением Android 13, DOOGEE T30 Ultra предлагает новейшие функции и усовершенствования безопасности, чтобы сохранить ваши данные в безопасности и повысить производительность. Почувствуйте удобство двух SIM-карт и двухдиапазонного Wi-Fi. Всегда оставайтесь на связи, будь то звонки, сообщения или онлайн-встречи.

DOOGEE

Фиксируйте моменты жизни с помощью 16-мегапиксельной основной камеры и 8-мегапиксельной фронтальной камеры, получая четкие фотографии и видеозвонки, которые оставляют незабываемые впечатления. DOOGEE T30 Ultra – это источник энергии в ваших руках, он оснащен большим аккумулятором на 8580 мАч и поддерживает быструю зарядку с помощью быстрого зарядного устройства мощностью 18 Вт. Поэтому вы можете работать и играть, не беспокоясь о том, что он разрядится.

Благодаря точной навигационной системе вы всегда будете в курсе дел, не отставая от графика. Оставайтесь продуктивными благодаря встроенному офису WPS, разделенному экрану и возможности подключения нескольких устройств. Позволяет эффективно и беспрепятственно работать с различными программами и устройствами.

DOOGEE

DOOGEE T20 Ultra: погрузитесь в увлекательное аудиовизуальное путешествие

Благодаря своим исключительным возможностям и техническим характеристикам, DOOGEE T20 Ultra – идеальное устройство для тех, кто требует самого лучшего. T20 Ultra может похвастаться потрясающим 12-дюймовым дисплеем с разрешением 2K, сертифицированным TÜV SÜD по уровню синего света. А также поддерживает Widevine L1 для высококачественного просмотра. Стереодинамики Smart-PA с сертификатом Hi-Res также обеспечивают эффект погружения в звук.

DOOGEE

Работая на восьмиядерном процессоре Helio G99, T20 Ultra обеспечивает стабильную производительность и с легкостью справляется даже с самыми требовательными программами. Благодаря мощному аккумулятору на 10 800 мАч и быстрому зарядному устройству мощностью 18 Вт вы можете наслаждаться непрерывными развлечениями часами. Кроме того, T20 Ultra даже поддерживает обратную зарядку, поэтому вы можете использовать его для зарядки других устройств на ходу.

Работая на новейшей операционной системе Android 13, T20 Ultra обеспечивает плавное и интуитивно понятное управление. С двумя SIM-картами и двухдиапазонным Wi-Fi вы можете оставаться на связи, где бы вы ни были. Основная камера на 16 Мп и фронтальная камера на 8 Мп позволяют снимать отличные фото и видео, а функция разблокировки лицом обеспечивает дополнительную безопасность и удобство.

DOOGEE

Среди других особенностей T20 Ultra – 3,5-мм разъем для наушников, точная навигационная система, встроенное офисное программное обеспечение WPS, функция разделенного экрана и возможность подключения нескольких устройств. Независимо от того, просматриваете ли вы потоковое видео, играете в игры или работаете, DOOGEE T20 Ultra – идеальное устройство для всех ваших развлечений и мультимедийных потребностей.

DOOGEE T20mini Pro: где маленькое сочетается с большим

DOOGEE T20mini Pro создан для того, чтобы обеспечить вам увлекательное и приятное пользование. Благодаря своим исключительным функциям и техническим характеристикам, T20mini Pro является идеальным устройством для тех, кто желает получить лучшее в меньшем размере. T20mini Pro может похвастаться потрясающим 8,4-дюймовым дисплеем FHD+, который снова сертифицирован TÜV SÜD на синий свет и поддерживает Widevine L1. Двойные динамики smart-PA снова обеспечивают захватывающий стереозвук.

Благодаря мощному восьмиядерному процессору с тактовой частотой 1,6 ГГц, T20mini Pro обеспечивает высокую производительность и может справиться практически со всем. Благодаря 256 ГБ ПЗУ и расширенной ПЗУ до 1 ТБ вы можете хранить все свои любимые фильмы, музыку и игры. Не беспокоясь о том, что вам не хватит места. T20mini Pro также работает на новейшей операционной системе Android 13. А еще вы получаете две SIM-карты и двухдиапазонный Wi-Fi.

Задняя камера SONY® с разрешением 13 Мп и фронтальная камера с разрешением 5 Мп предназначены для съемки фотографий. А функция разблокировки лицом обеспечивает дополнительную безопасность и удобство. Среди других особенностей T20mini Pro – большой аккумулятор емкостью 5060 мАч с поддержкой обратной зарядки, встроенный офисный пакет WPS, функция разделенного экрана и возможность подключения нескольких устройств. Компактный размер и точная система навигации является большим преимуществом, поэтому вы можете взять его с собой, куда бы вы ни пошли.

Доступность новых планшетов

DOOGEE выпустила три исключительные модели планшетов, которые удовлетворяют различные потребности и предпочтения. Независимо от того, нужен ли вам планшет для работы, развлечений или для обеих этих целей, у DOOGEE найдется планшет, который удовлетворит ваши потребности. Все три модели DOOGEE T30 Ultra, T20 Ultra и T20mini Pro можно будет приобрести в рамках акции с 11 ноября по 5 декабря. Для получения дополнительной информации о продуктах и скидках вы можете посетить их официальный сайт. Или следите за ними на Facebook, Youtube и Tiktok.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua