Представлено асортимент аксесуарів для захищених смартфонів Ulefone Power Armor 18 Ultra та 18T Ultra

Флагмани Ulefone із захистом для фотографування 5G, Power Armor 18 Ultra та 18T Ultra, вже доступні на ринку і збирають досить позитивні відгуки. Компанія також представила низку аксесуарів для цих телефонів, які можна придбати окремо. Давайте детальніше розглянемо, що це за аксесуари та як вони працюють.

uSmart Expansion Series

Цей ексклюзивний роз’єм розширення створює екосистему аксесуарів uSmart. До якої входять такі ендоскопи, як uSmart E01, E02 та E03, а також мікроскоп uSmart C01. Ці аксесуари можна легко прикріпити до одного боку певних захищених телефонів серії Armor, надійно затягнувши з’єднувальний кабель. Забезпечення стабільної передачі сигналу. Ці аксесуари мають різноманітне застосування, включаючи перевірку зливної каналізації, огляд труб, перевірку систем кондиціонування, огляд невеликих отворів, виявлення настінних контурів, перевірку побутової техніки та надання допомоги як наочних посібників.

Ендоскоп з камерою uSmart E01 HD

accessories

USmart E01 – це ендоскоп, оснащений водонепроникним зондом з HD-камерою і шістьма світлодіодними лампами з можливістю регулювання яскравості. Крім того, він поставляється зі знімними багатофункціональними аксесуарами, які розширюють його можливості. Цей інструмент особливо корисний для пошуку та вилучення дрібних предметів, таких як кільця та гвинти, які могли випадково потрапити у вузькі або тісні місця.

 • Діаметр лінзи: 5,5 мм
 • Довжина зонда: 45 мм
 • Роздільна здатність: 1280*720/640*480
 • Довжина кабелю: 2 м

Ендоскоп з подвійною камерою uSmart E02

accessories

Ендоскоп uSmart E02 оснащений двома водонепроникними камерами, світлодіодним підсвічуванням з різних сторін і напівжорстким кабелем. У порівнянні з E01, він пропонує ширше поле зору, дозволяючи перемикатися на перспективу іншої камери. Ця функція виявляється дуже практичною при використанні камери в обмежених і тьмяно освітлених місцях, наприклад, у печерах

 • Діаметр об’єктива: 5,5 мм
 • Довжина зонда: 48 мм
 • Resolution:720*1280/480*720
 • Довжина кабелю: 2 м

uSmart E03 Двосторонній поворотний ендоскоп на 180°

USmart E03 оснащений водонепроникною камерою і зондом, який може обертатися на 180 градусів, що спрощує навігацію і дослідження обмеженого простору під різними кутами. Крім того, він містить тримач для телефону та операційну ручку. Ця продумана конструкція не тільки забезпечує майже 360° поле зору, але й дозволяє користувачам легко керувати пристроєм під час виконання завдань з інспекції. Такі аксесуари завжди стануть у пригоді.

 • Діаметр об’єктива: 6,5 мм
 • Довжина зонда: 40 мм
 • Роздільна здатність: 1280*720/640*480
 • Довжина кабелю: 1 м

Цифровий мікроскоп uSmart C01 1000x

USmart C01 оснащений HD-камерою з діапазоном збільшення від 50x до 1000x, а також підставкою для стабільного позиціювання. Хоча його основне використання — це перевірка текстилю та спостереження за предметами, такими як листя і квіти, він також досить універсальний, щоб застосовуватися для таких завдань, як друк, дослідження друкованих плат, перевірка електронних компонентів, аналіз волосся і шкіри, колекціонування ювелірних виробів і в освітніх цілях.

 • Розміри: φ33*110 мм
 • Вага: 69 г
 • Роздільна здатність: 720*1280, 480*720
 • Довжина кабелю: 0,8 м

Броньований чохол

Чохол-броня для серії Power Armor 18 виготовлений з міцного пластику, що забезпечує додатковий захист задньої панелі та кутів пристрою. Він оснащений міцним карабіном і затискачем для ременя, що дозволяє надійно прикріпити телефон до рюкзака або ременя, а також забезпечує легкий доступ до нього під час подорожей на свіжому повітрі.Крім того, цей чохол дозволяє без зусиль налаштовувати телефон під різними кутами та покращує якість перегляду для різних цілей.

Armor Mount та Armor Mount Pro

Armor Mount та Armor Mount Pro слугують тримачами для смартфонів. Armor Mount оснащений міцним присоском, яка дозволяє закріпити телефон на плоскій поверхні. Наприклад, на лобовому склі, дзеркалах, столах тощо.Крім того, розсувна штанга дозволяє регулювати положення телефону відповідно до різних уподобань та вимог.

Крім того, для клієнтів, які віддають перевагу подорожам на велосипедах, мотоциклах, скутерах та електромотоциклах, Armor Mount Pro пропонує стабільне та надійне кріплення для телефонів на кермі цих транспортних засобів. Підходить для більшості розмірів телефонів, доступних на ринку. Його надійна конструкція гарантує, що телефон залишатиметься міцно на місці, навіть коли користувачі перетинають перетнуту або швидкісну місцевість.

Ці універсальні аксесуари наразі мають попит і можуть стати цінним доповненням до різних професійних завдань. Більш детальну інформацію та список сумісних моделей можна знайти на офіційному сайті Ulefone.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Представлен ассортимент аксессуаров для защищенных смартфонов Ulefone Power Armor 18 Ultra и 18T Ultra

Флагманы Ulefone с защитой для фотографирования 5G, Power Armor 18 Ultra и 18T Ultra, уже доступны на рынке и собирают достаточно положительные отзывы. Компания также представила ряд аксессуаров для этих телефонов, которые можно приобрести отдельно. Давайте подробнее рассмотрим, что это за аксессуары и как они работают.

uSmart Expansion Series

Этот эксклюзивный разъем расширения создает экосистему аксессуаров uSmart. В которую входят такие эндоскопы, как uSmart E01, E02 и E03, а также микроскоп uSmart C01. Эти аксессуары можно легко прикрепить к одной стороне определенных защищенных телефонов серии Armor, надежно затянув соединительный кабель. Обеспечение стабильной передачи сигнала. Эти аксессуары имеют разнообразное применение, включая проверку сливной канализации, осмотр труб, проверку систем кондиционирования, осмотр небольших отверстий, обнаружение настенных контуров, проверку бытовой техники и оказание помощи в качестве наглядных пособий.

Эндоскоп с камерой uSmart E01 HD

accessories

USmart E01 – это эндоскоп, оснащенный водонепроницаемым зондом с HD-камерой и шестью светодиодными лампами с возможностью регулировки яркости. Кроме того, он поставляется со съемными многофункциональными аксессуарами, которые расширяют его возможности. Этот инструмент особенно полезен для поиска и извлечения мелких предметов, таких как кольца и винты, которые могли случайно попасть в узкие или тесные места.

 • Диаметр линзы: 5,5 мм
 • Длина зонда: 45 мм
 • Разрешающая способность: 1280*720/640*480
 • Длина кабеля: 2 м

Эндоскоп с двойной камерой uSmart E02

accessoriesЭндоскоп uSmart E02 оснащен двумя водонепроницаемыми камерами, светодиодной подсветкой с разных сторон и полужестким кабелем. По сравнению с E01, он предлагает более широкое поле зрения, позволяя переключаться на перспективу другой камеры. Эта функция оказывается очень практичной при использовании камеры в ограниченных и тускло освещенных местах, например, в пещерах.

 • Диаметр объектива: 5,5 мм
 • Длина зонда: 48 мм
 • Resolution:720*1280/480*720
 • Длина кабеля: 2 м

uSmart E03 Двусторонний поворотный эндоскоп на 180°

USmart E03 оснащен водонепроницаемой камерой и зондом, который может вращаться на 180 градусов, что упрощает навигацию и исследование ограниченного пространства под разными углами. Кроме того, он содержит держатель для телефона и операционную ручку. Эта продуманная конструкция не только обеспечивает почти 360° поле зрения, но и позволяет пользователям легко управлять устройством во время выполнения задач по инспекции. Такие аксессуары всегда пригодятся.

 • Диаметр объектива: 6,5 мм
 • Длина зонда: 40 мм
 • Разрешающая способность: 1280*720/640*480
 • Длина кабеля: 1 м

Цифровой микроскоп uSmart C01 1000x цифровой микроскоп uSmart C01 1000x

USmart C01 оснащен HD-камерой с диапазоном увеличения от 50x до 1000x, а также подставкой для стабильного позиционирования. Хотя его основное использование — это проверка текстиля и наблюдение за предметами, такими как листья и цветы, он также достаточно универсален, чтобы применяться для таких задач, как печать, исследование печатных плат, проверка электронных компонентов, анализ волос и кожи, коллекционирование ювелирных изделий и в образовательных целях.

 • Размеры: φ33*110 мм
 • Вес: 69 г
 • Разрешающая способность: 720*1280, 480*720
 • Длина кабеля: 0,8 м
 • Бронированный чехол

Бронечехол для серии Power Armor 18 изготовлен из прочного пластика, что обеспечивает дополнительную защиту задней панели и углов устройства. Он оснащен прочным карабином и зажимом для ремня, что позволяет надежно прикрепить телефон к рюкзаку или ремню, а также обеспечивает легкий доступ к нему во время путешествий на свежем воздухе. Кроме того, этот чехол позволяет без труда настраивать телефон под разными углами и улучшает качество просмотра для различных целей.

Armor Mount и Armor Mount Pro

Armor Mount и Armor Mount Pro служат держателями для смартфонов. Armor Mount оснащен прочной присоской, которая позволяет закрепить телефон на плоской поверхности. Например, на лобовом стекле, зеркалах, столах и т.д. Кроме того, раздвижная штанга позволяет регулировать положение телефона в соответствии с различными предпочтениями и требованиями.

Кроме того, для клиентов, которые предпочитают путешествия на велосипедах, мотоциклах, скутерах и электромотоциклах, Armor Mount Pro предлагает стабильное и надежное крепление для телефонов на руле этих транспортных средств. Подходит для большинства размеров телефонов, доступных на рынке. Его надежная конструкция гарантирует, что телефон будет оставаться прочно на месте, даже когда пользователи пересекают пересеченную или скоростную местность.

Эти универсальные аксессуары сейчас пользуются спросом и могут стать ценным дополнением к различным профессиональным задачам. Более подробную информацию и список совместимых моделей можно найти на официальном сайте Ulefone.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua