Nintendo заперечує, що Switch 2 отримає двоекранний дизайн

Нещодавно з’явилися повідомлення про те, що Nintendo запатентувала дизайн двоекранного пристрою, який можна розділити навпіл, подібно до більш сучасної 3DS. Однак Nintendo спростувала ці чутки та заявила, що “не розкривала конкретних параметрів ігрової консолі Activision Blizzard”. Президент Nintendo Шунтаро Фурукава спростував інформацію про те, що ігрова консоль Nintendo Switch 2 матиме двоекранний дизайн. Він сказав, що патент на “інтерактивний пристрій з багатоекранним дизайном”, який нещодавно подала компанія Nintendo, “може бути не застосовний до будь-яких майбутніх пристроїв”.

Nintendo Switch 2

Nintendo патентує двоекранний ігровий пристрій

Згідно з нещодавніми повідомленнями, компанія Nintendo подала патент на пристрій з двома екранами, які можна розділити навпіл, подібно до більш сучасної 3DS. Патент показує пристрій, який можна використовувати в різних конфігураціях. Це включає пристрій з одним екраном, пристрій з двома екранами та пристрій з екранами, які можна розділити навпіл і використовувати окремо. У патенті також зображено пристрій зі знімними контролерами, схожий на сучасну консоль Nintendo Switch.

Nintendo заперечує, що Switch 2 матиме двоекранний дизайн. Позов до ФТК між Microsoft та Activision Blizzard розкрив деяку інформацію щодо Switch 2. З нього випливає, що Activision минулого року повідомили, що Nintendo Switch 2 матиме продуктивність, подібну до PS4. Однак Nintendo стверджує, що не розкривала жодних конкретних деталей про Switch 2 ні Activision, ні будь-якій іншій компанії.

Висновок

Nintendo запатентувала дизайн пристрою з двома екранами, який можна розділити навпіл. Однак Nintendo спростувала чутки про те, що цей патент стосується Switch 2. Компанія стверджує, що “не розкривала конкретних параметрів ігрової консолі Activision Blizzard“. Activision була проінформована про Switch 2 від Nintendo минулого року. Однак Nintendo не розкрила жодних конкретних деталей про дизайн консолі. Наразі залишається незрозумілим, як виглядатиме Switch 2 та які функції вона матиме.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Nintendo отрицает, что Switch 2 получит двухэкранный дизайн

Недавно появились сообщения о том, что Nintendo запатентовала дизайн двухэкранного устройства, которое можно разделить пополам, подобно более современной 3DS. Однако Nintendo опровергла эти слухи и заявила, что “не раскрывала конкретных параметров игровой консоли Activision Blizzard”. Президент Nintendo Шунтаро Фурукава опроверг информацию о том, что игровая консоль Nintendo Switch 2 будет иметь двухэкранный дизайн. Он сказал, что патент на “интерактивное устройство с многоэкранным дизайном”, который недавно подала компания Nintendo, “может быть не применим к любым будущим устройствам”.

Nintendo Switch 2

Nintendo патентует двухэкранное игровое устройство

Согласно недавним сообщениям, компания Nintendo подала патент на устройство с двумя экранами, которые можно разделить пополам, подобно более современной 3DS. Патент показывает устройство, которое можно использовать в различных конфигурациях. Это включает устройство с одним экраном, устройство с двумя экранами и устройство с экранами, которые можно разделить пополам и использовать по отдельности. В патенте также изображено устройство со съемными контроллерами, похожее на современную консоль Nintendo Switch.

Nintendo отрицает, что Switch 2 будет иметь двухэкранный дизайн. Иск в ФТК между Microsoft и Activision Blizzard раскрыл некоторую информацию о Switch 2. Из него следует, что Activision в прошлом году сообщила, что Nintendo Switch 2 будет иметь производительность, аналогичную PS4. Однако Nintendo утверждает, что не раскрывала никаких конкретных деталей о Switch 2 ни Activision, ни какой-либо другой компании.

Вывод

Nintendo запатентовала дизайн устройства с двумя экранами, которое можно разделить пополам. Однако Nintendo опровергла слухи о том, что этот патент касается Switch 2. Компания утверждает, что “не раскрывала конкретных параметров игровой консоли Activision Blizzard“. Activision была проинформирована о Switch 2 от Nintendo в прошлом году. Однако Nintendo не раскрыла никаких конкретных деталей о дизайне консоли. Пока остается непонятным, как будет выглядеть Switch 2 и какие функции она будет иметь.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua