Xiaomi HyperOS: представлений план глобального впровадження

Трохи більше як тиждень тому компанія Xiaomi представила свою нову операційну систему Android. Хоча смартфони Xiaomi серії 14 оснащені цією новою ОС прямо з коробки, ентузіасти Xiaomi готові до того, що компанія готується представити це оновлення для ширшого спектра телефонів у найближчі тижні. Спочатку запущена в Китаї, нещодавно з’явився план глобального розгортання Xiaomi HyperOS.

Нова HyperOS від Xiaomi: оприлюднені плани глобального розгортання

Xiaomi HyperOS

Ентузіастів Xiaomi схвилювало те, що компанія вже тестує це свіже оновлення на певній кількості пристроїв по всьому світу. Інтригує те, що ці телефони наразі проходять випробування HyperOS. І родзинка полягає в тому, що вона базується на Android 14. Це може означати, що та Android 14, і HyperOS будуть випущені одночасно. Але ось у чому заковика: ті, хто вже користується бета-версією Android 14 з MIUI 14, повинні очікувати отримання стабільного оновлення Android 14 з MIUI перед переходом на HyperOS.

За даними Gsmchina, дев’ять пристроїв Xiaomi беруть участь у цьому глобальному тестуванні HyperOS, і вони, ймовірно, будуть одними з перших, хто зможе насолодитися оновленням. Варто зазначити, що в списку немає телефонів Redmi або POCO, але не втрачайте надії — ці пристрої все ще можуть отримати свою частку.

Хоча останній план глобального розгортання Xiaomi HyperOS, схоже, зосереджений на телефонах Xiaomi, залишається лише здогадуватися, чи з’являться окремі плани для моделей Redmi та POCO. Однак, враховуючи, що багато телефонів POCO і Redmi є, по суті, оновленими телефонами Xiaomi, є велика ймовірність, що оновлення з часом пошириться на всі ці моделі.

Ось погляньте на поточний план глобального розгортання Xiaomi HyperOS:

 • Xiaomi 13
 • Xiaomi 13 Pro
 • Xiaomi 13 Ultra
 • Xiaomi 13T
 • Xiaomi 13T Pro
 • Xiaomi 12T Pro
 • Xiaomi 12T
 • Xiaomi 11T
 • Xiaomi Pad 6

Поки ми говоримо, ці вибрані пристрої проходять внутрішнє тестування оновлення. Це означає, що публічний реліз ще не зовсім готовий до прайм-тайму. Xiaomi надала пріоритет цим пристроям, тому вони мають отримати оновлення першими. Хоча офіційний графік вказує на реліз у першому кварталі 2024 року, є надія, що ми побачимо його раніше, можливо, навіть до кінця цього року. Ентузіасти Xiaomi, залишайтеся з нами!

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi HyperOS: Представлен план глобального внедрения

Чуть больше недели назад компания Xiaomi представила свою новую операционную систему Android. Хотя смартфоны Xiaomi серии 14 оснащены этой новой ОС прямо из коробки, энтузиасты Xiaomi готовы к тому, что компания готовится представить это обновление для более широкого спектра телефонов в ближайшие недели. Первоначально запущенная в Китае, недавно появился план глобального развертывания Xiaomi HyperOS.

Новая HyperOS от Xiaomi: обнародованы планы глобального развертывания

Xiaomi HyperOS

Энтузиастов Xiaomi взволновало то, что компания уже тестирует это свежее обновление на определенном количестве устройств по всему миру. Интригует то, что эти телефоны сейчас проходят испытания HyperOS. И изюминка заключается в том, что она базируется на Android 14. Это может означать, что и Android 14, и HyperOS будут выпущены одновременно. Но вот в чем загвоздка: те, кто уже пользуется бета-версией Android 14 с MIUI 14, должны ожидать получения стабильного обновления Android 14 с MIUI перед переходом на HyperOS.

По данным Gsmchina, девять устройств Xiaomi участвуют в этом глобальном тестировании HyperOS, и они, вероятно, будут одними из первых, кто сможет насладиться обновлением. Стоит отметить, что в списке нет телефонов Redmi или POCO, но не теряйте надежды – эти устройства все еще могут получить свою долю.

Хотя последний план глобального развертывания Xiaomi HyperOS, похоже, сосредоточен на телефонах Xiaomi, остается только догадываться, появятся ли отдельные планы для моделей Redmi и POCO. Однако, учитывая, что многие телефоны POCO и Redmi являются, по сути, обновленными телефонами Xiaomi, есть большая вероятность, что обновление со временем распространится на все эти модели.

Вот взгляните на текущий план глобального развертывания Xiaomi HyperOS:

 • Xiaomi 13
 • Xiaomi 13 Pro
 • Xiaomi 13 Ultra
 • Xiaomi 13T
 • Xiaomi 13T Pro
 • Xiaomi 12T Pro
 • Xiaomi 12T
 • Xiaomi 11T
 • Xiaomi Pad 6

Пока мы говорим, эти выбранные устройства проходят внутреннее тестирование обновления. Это означает, что публичный релиз еще не совсем готов к прайм-тайму. Xiaomi предоставила приоритет этим устройствам, поэтому они должны получить обновление первыми. Хотя официальный график указывает на релиз в первом квартале 2024 года, есть надежда, что мы увидим его раньше, возможно, даже до конца этого года. Энтузиасты Xiaomi, оставайтесь с нами!

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua