Просте сполучення пристроїв для Google Messages for Web

Google Messages наразі впроваджує “сполучення пристроїв” на основі облікових записів Google. Цей новий крок компанії замінить старий метод використання QR-кодів. Як вже згадувалося раніше, оновлення на messages.google.com/web містили підтримку облікових записів Google. На той час ця функція була недоступна для телефонів. Тепер компанія зробила її доступною, і ми збираємося поділитися з вами подробицями в цій статті.

Налаштування сполучення з пристроєм Google Messages

Google MessagesКоли ви отримуєте доступ до “Повідомлень” в Інтернеті (або аналогічно на планшетах Android), вам буде запропоновано підтвердити свій обліковий запис Google за допомогою адреси Gmail. Після натискання кнопки “Продовжити” ви отримаєте інструкції “Відкрийте програму “Повідомлення” на своєму телефоні” та “Зіставте емодзі, що відображається тут, з емодзі на вашому телефоні”. На сторінці “Спроба створити пару з іншим пристроєм?” вам буде запропоновано вибір з трьох символів. Після завершення цього кроку ви успішно ввійдете в систему.

Нові зміни в вебінтерфейсі Google Messages

Google Messages

Google внесла деякі незначні зміни до вебінтерфейсу користувача Повідомлення, додавши навігаційну панель. У ньому містяться опції для доступу до архівних повідомлень, керування спамом і заблокованими контактами, доступу до Налаштувань і від’єднання пристрою. Раніше ці опції були заховані у випадаючому меню. Примітно, що попередній користувацький інтерфейс все ще доступний при використанні входу за допомогою QR-коду, який продовжує повністю функціонувати.

Виходячи з поточного інтерфейсу, здається, що тільки один екземпляр браузера може бути активним в будь-який момент часу, як і в попередній системі на основі QR-коду. Однак варто зазначити, що ви можете одночасно створити пару з планшетом, і Google забезпечить чітку ідентифікацію пристрою Android, який використовується наразі. Ви можете визначити доступність нового досвіду роботи з обліковим записом Google в Повідомленнях через оновлену сторінку сполучення пристроїв. Наразі ми спостерігали цю функцію на одному пристрої з останньою бета-версією.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Простое сопряжение устройств для Google Messages for Web

Google Messages сейчас внедряет “сопряжение устройств” на основе учетных записей Google. Этот новый шаг компании заменит старый метод использования QR-кодов. Как уже упоминалось ранее, обновления на messages.google.com/web содержали поддержку учетных записей Google. В то время эта функция была недоступна для телефонов. Теперь компания сделала ее доступной, и мы собираемся поделиться с вами подробностями в этой статье.

Настройка сопряжения с устройством Google Messages

Google Messages

Когда вы получаете доступ к “Сообщениям” в Интернете (или аналогично на планшетах Android), вам будет предложено подтвердить свою учетную запись Google с помощью адреса Gmail. После нажатия кнопки “Продолжить” вы получите инструкции “Откройте приложение “Сообщения” на вашем телефоне” и “Сопоставьте эмодзи, отображаемый здесь, с эмодзи на вашем телефоне”. На странице “Попытка сопряжения с другим устройством?” Вам будет предложен выбор из трех символов. После завершения этого шага вы успешно войдете в систему.

Новые изменения в вебинтерфейсе Google Messages

Google Messages

Google внесла некоторые незначительные изменения в веб-интерфейс пользователя Сообщения, добавив навигационную панель. В ней содержатся опции для доступа к архивным сообщениям, управления спамом и заблокированными контактами, доступа к Настройкам и отсоединения устройства. Ранее эти опции были спрятаны в выпадающем меню. Примечательно, что предыдущий пользовательский интерфейс все еще доступен при использовании входа с помощью QR-кода, который продолжает полностью функционировать.

Исходя из текущего интерфейса, кажется, что только один экземпляр браузера может быть активным в любой момент времени, как и в предыдущей системе на основе QR-кода. Однако стоит отметить, что вы можете одновременно создать пару с планшетом, и Google обеспечит четкую идентификацию устройства Android, которое используется в настоящее время. Вы можете определить доступность нового опыта работы с учетной записью Google в Сообщениях через обновленную страницу сопряжения устройств. В настоящее время мы наблюдали эту функцию на одном устройстве с последней бета-версией.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua