Poco C65 оснащений 50MP камерою, дисплеєм з частотою 90 Гц і багатьма іншими перевагами

Після того, як кілька днів тому з’явилися перші натяки на Poco C65, сьогодні він був офіційно представлений. Як наступник Poco C55, смартфон спирається на свого попередника і пропонує деякі покращення в деяких важливих аспектах.

Серед цих покращень — кращий дисплей, швидша зарядка та, що найважливіше, краща система камер Poco C65. Але це не зовсім новий пристрій, оскільки деякі характеристики телефону збігаються з його попередником.

Основні особливості Poco C65

Спереду Poco C65 має 6,74-дюймовий IPS LCD екран з роздільною здатністю 1600×720 пікселів. Він трохи більший і містить більше пікселів, ніж попередник. Але що дійсно важливо в екрані — це те, що він підтримує частоту оновлення 90 Гц. Модель C55 поставлялася з частотою оновлення 60 Гц. Завдяки цьому рухи на новому смартфоні будуть більш плавними.

На передній панелі також знаходиться 8-мегапіксельна селфі-камера, що є кроком вперед у порівнянні з 5-мегапіксельною камерою, яка була в Poco C55. Poco також інтегрував кільце м’якого підсвічування в селфі-камеру C65. Завдяки цьому телефон пропонує кращу якість селфі навіть в умовах низької освітленості.

POCO C65 main highlights

На задній панелі Poco C65 має основний датчик на 50 Мп. Він має діафрагму f/1.8 і працює в парі з 2-мегапіксельним макросенсором f/2.4. Включення макрокамери — це добре, оскільки попередник був оснащений 0,08-мегапіксельною глибинною камерою. Що стосується акумулятора, то смартфон оснащений елементом на 5000 мАг, який може заряджатися при потужності 18 Вт.

Для порівняння, Poco C55 міг заряджатися лише при 10 Вт. Що ще важливіше, Poco C65 оснащений портом USB Type-C, в той час, як C55 має застарілий порт micro-USB. Ці два вдосконалення забезпечать кращий досвід заряджання на новому смартфоні.

Poco C65 colors

Решта специфікацій досить стандартна. У новому телефоні Poco використав той самий MediaTek Helio G85, що і в Poco C55. Що стосується пам’яті та оперативної пам’яті, є два варіанти: 6/128 та 8/256. C65 доступний у фіолетовому, синьому та чорному кольорах. Poco незабаром запропонує ціни та інформацію про доступність пристрою.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Poco C65 оснащен 50MP камерой, дисплеем с частотой 90 Гц и многими другими преимуществами

После того, как несколько дней назад появились первые намеки на Poco C65, сегодня он был официально представлен. Как преемник Poco C55, смартфон опирается на своего предшественника и предлагает некоторые улучшения в некоторых важных аспектах.

Среди этих улучшений — лучший дисплей, более быстрая зарядка и, что самое важное, лучшая система камер Poco C65. Но это не совсем новое устройство, поскольку некоторые характеристики телефона совпадают с его предшественником.

Основные особенности Poco C65

Спереди Poco C65 имеет 6,74-дюймовый IPS LCD экран с разрешением 1600×720 пикселей. Он немного больше и содержит больше пикселей, чем предшественник. Но что действительно важно в экране — это то, что он поддерживает частоту обновления 90 Гц. Модель C55 поставлялась с частотой обновления 60 Гц. Благодаря этому движения на новом смартфоне будут более плавными.

На передней панели также находится 8-мегапиксельная селфи-камера, что является шагом вперед по сравнению с 5-мегапиксельной камерой, которая была в Poco C55. Poco также интегрировал кольцо мягкой подсветки в селфи-камеру C65. Благодаря этому телефон предлагает лучшее качество селфи даже в условиях низкой освещенности.

POCO C65 main highlights

На задней панели Poco C65 имеет основной датчик на 50 Мп. Он имеет диафрагму f/1.8 и работает в паре с 2-мегапиксельным макросенсором f/2.4. Включение макрокамеры – это хорошо, поскольку предшественник был оснащен 0,08-мегапиксельной глубинной камерой. Что касается аккумулятора, то смартфон оснащен элементом на 5000 мАч, который может заряжаться при мощности 18 Вт.

Для сравнения, Poco C55 мог заряжаться лишь при 10 Вт. Что еще важнее, Poco C65 оснащен портом USB Type-C, в то время, как C55 имеет устаревший порт micro-USB. Эти два усовершенствования обеспечат лучший опыт зарядки на новом смартфоне.

Poco C65 colors

Остальные спецификации достаточно стандартные. В новом телефоне Poco использовал тот же MediaTek Helio G85, что и в Poco C55. Что касается памяти и оперативной памяти, есть два варианта: 6/128 и 8/256. C65 доступен в фиолетовом, синем и черном цветах. Poco скоро предложит цены и информацию о доступности устройства.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua