Apple офіційно підтвердила: 27″ iMac з технологією Apple Silicon не випускається

Нещодавній запуск 24-дюймового iMac від Apple, оснащеного чипом M3, розпалив припущення про те, що більший 27-дюймовий побратим отримає той самий чип. Однак технологічний гігант порушив своє мовчання і виступив з несподіваним спростуванням. У рідкісному випадку представник Apple зі зв’язків з громадськістю Старлейн Меза категорично заявила, що 27-дюймовий iMac з чипом серії M не з’явиться на горизонті.

Apple заперечує 27-дюймовий iMac з чипом серії M3, але натякає на майбутні можливості

Для тих, кому потрібен більш просторий екран, Apple пропонує рішення — під’єднати 27-дюймовий дисплей Studio Display до Mac Studio або Mac Mini. Однак при цьому доводиться жертвувати зручністю універсального комп’ютера iMac.

Але навіть 24-дюймовий iMac, попри свою чарівність, має свої обмеження. Він базується на базовому чіпі M3, і йому дещо бракує портів. Він пропонує максимум лише чотири порти USB-C.

Однак, якщо читати між рядків анонсу Apple, можна помітити проблиск надії на більший iMac. Хоча компанія прямо заперечила наявність 27-дюймової версії. Деякі оптимісти можуть стверджувати, що це заперечення залишає місце для спекуляцій про ще більший, більш захопливий дисплей у розробці. Хоча це й малоймовірно, але теоретично це залишається правдоподібним.

На завершення, остання заява Apple розвіює безпосередні сподівання на 27-дюймовий iMac з чіпом серії M. Ті, хто шукає більший екран, повинні вдатися до окремих дисплеїв. Але спокуслива перспектива отримати ще більший досвід роботи з iMac залишається в тіні, зберігаючи мрію для ентузіастів Apple. І хоча це не зовсім певна річ, ідея створення більшого iMac все ще залишається можливою. Підживлюючи очікування того, що технологічний гігант може представити в майбутньому.

Тож, хоча ми ще не маємо офіційного оголошення, ми можемо передбачити, що Apple готує захопливі розробки для своїх відданих прихильників. Прихильність компанії до інновацій, досконалості дизайну та користувацького досвіду залишає місце для оптимізму щодо майбутнього лінійки iMac, і ми з нетерпінням чекаємо, що ж вони припасли у своїх рукавах.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Apple офіційно підтвердила: 27″ iMac з технологією Apple Silicon не випускається

Недавний запуск 24-дюймового iMac от Apple, оснащенного чипом M3, разжег предположения о том, что более крупный 27-дюймовый собрат получит тот же чип. Однако технологический гигант нарушил свое молчание и выступил с неожиданным опровержением. В редком случае представитель Apple по связям с общественностью Старлейн Меза категорично заявила, что 27-дюймовый iMac с чипом серии M не появится на горизонте.

Apple отрицает 27-дюймовый iMac с чипом серии M3, но намекает на будущие возможности

Для тех, кому нужен более просторный экран, Apple предлагает решение – подключить 27-дюймовый дисплей Studio Display к Mac Studio или Mac Mini. Однако при этом приходится жертвовать удобством универсального компьютера iMac.

Но даже 24-дюймовый iMac, несмотря на своё очарование, имеет свои ограничения. Он основан на базовом чипе M3, и ему немного не хватает портов. Он предлагает максимум только четыре порта USB-C.

Однако, если читать между строк анонса Apple, можно заметить проблеск надежды на больший iMac. Хотя компания прямо отрицала наличие 27-дюймовой версии. Некоторые оптимисты могут утверждать, что это отрицание оставляет место для спекуляций о еще большем, более захватывающем дисплее в разработке. Хотя это и маловероятно, но теоретически это остается правдоподобным.

В заключение, последнее заявление Apple развеивает непосредственные надежды на 27-дюймовый iMac с чипом серии M. Те, кто ищет больший экран, должны прибегнуть к отдельным дисплеям. Но соблазнительная перспектива получить еще больший опыт работы с iMac остается в тени, сохраняя мечту для энтузиастов Apple. И хотя это не совсем определенная вещь, идея создания большего iMac все еще остается возможной. Подпитывая ожидания того, что технологический гигант может представить в будущем.

Поэтому, хотя мы еще не имеем официального объявления, мы можем предсказать, что Apple готовит захватывающие разработки для своих преданных сторонников. Приверженность компании к инновациям, совершенству дизайна и пользовательского опыта оставляет место для оптимизма относительно будущего линейки iMac, и мы с нетерпением ждем, что же они припасли в своих рукавах.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua