Смартфон POCO X6 Pro отримав сертифікат BIS

Навколо бренду смартфонів POCO ходять чутки про те, що вони готуються представити свою довгоочікувану серію F6. Останнім часом ця серія викликає чимало галасу, потрапляючи в заголовки направо і наліво. На додаток, POCO може приготувати для нас ще більше, оскільки вони готуються до випуску серії POCO X6. До неї входять POCO X6 та POCO X6 Pro.

POCO тизерить шанувальників майбутніми серіями F6 та POCO X6

Xiaomi Poco X5 Pro
Poco X5 Pro

Наразі компанія POCO не розголошує інформацію про запуск серії POCO X6. Однак останні події натякають на швидкий реліз. Нещодавно Tech Outlook виявив пристрій POCO з таємничим номером моделі 23122PCD1I, який вказано на сайті сертифікації BIS. Хоча конкретний псевдонім залишається оповитим таємницею, всі ознаки вказують на те, що це довгоочікуваний POCO X6 Pro. Інтриги додає те, що в базі даних IMEI з’явився пристрій POCO з вражаюче схожим номером моделі. Це ще раз підтверджує переконання, що це POCO X6 Pro. Список в базі даних BIS ще більше зміцнює уявлення про те, що цей смартфон готується до дебюту на індійському ринку

Згідно з попередніми повідомленнями, нещодавно випущений Redmi Note 13 Pro, за чутками, буде ребрендований як POCO X6 Pro на світових ринках. Крім того, POCO X6 5G буде модифікованою версією Redmi Note 13 5G. І Redmi Note 13, і Redmi Note 13 Pro вже встигли зарекомендувати себе на китайському ринку. Що підвищує очікування від майбутнього запуску серії POCO X6.

На закінчення, ентузіасти POCO і любителі техніки з нетерпінням чекають на появу серії F6 і лінійки POCO X6. З цими спокусливими натяками та припущеннями, це лише питання часу, коли наступні пропозиції POCO візьмуть світ смартфонів штурмом. Слідкуйте за подальшими новинами про ці захопливої розробки.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Смартфон POCO X6 Pro получил сертификат BIS

Вокруг бренда смартфонов POCO ходят слухи о том, что они готовятся представить свою долгожданную серию F6. В последнее время эта серия вызывает немало шума, попадая в заголовки направо и налево. В дополнение, POCO может приготовить для нас еще больше, поскольку они готовятся к выпуску серии POCO X6. В нее входят POCO X6 и POCO X6 Pro.

POCO тизерит поклонников будущими сериями F6 и POCO X6

Xiaomi Poco X5 Pro
Poco X5 Pro

На данный момент компания POCO не разглашает информацию о запуске серии POCO X6. Однако последние события намекают на скорый релиз. Недавно Tech Outlook обнаружил устройство POCO с таинственным номером модели 23122PCD1I, который указан на сайте сертификации BIS. Хотя конкретный псевдоним остается окутанным тайной, все признаки указывают на то, что это долгожданный POCO X6 Pro. Интриги добавляет то, что в базе данных IMEI появилось устройство POCO с поразительно похожим номером модели. Это еще раз подтверждает убеждение, что это POCO X6 Pro. Список в базе данных BIS еще больше укрепляет представление о том, что этот смартфон готовится к дебюту на индийском рынке

Согласно предварительным сообщениям, недавно выпущенный Redmi Note 13 Pro, по слухам, будет ребрендирован как POCO X6 Pro на мировых рынках. Кроме того, POCO X6 5G будет модифицированной версией Redmi Note 13 5G. И Redmi Note 13, и Redmi Note 13 Pro уже успели зарекомендовать себя на китайском рынке. Что повышает ожидания от предстоящего запуска серии POCO X6.

В заключение, энтузиасты POCO и любители техники с нетерпением ждут появления серии F6 и линейки POCO X6. С этими соблазнительными намеками и предположениями, это лишь вопрос времени, когда следующие предложения POCO возьмут мир смартфонов штурмом. Следите за дальнейшими новостями об этих захватывающих разработках.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua