Тім Кук каже, що Apple Vision Pro буде продаватися “тільки в наших магазинах”

Нещодавно компанія Apple оголосила про випуск свого першого просторового комп’ютера – Apple Vision Pro. Пристрій є революційним просторовим комп’ютером, який плавно поєднує цифровий контент з фізичним світом. Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що Apple Vision Pro буде продаватися тільки в “наших магазинах”. Кук зробив цю заяву під час вчорашнього телефонного дзвінка, присвяченого результатам діяльності Apple за четвертий квартал.

Apple Vision Pro

Коли консалтингова компанія з інвестиційного банкінгу запитала, чи буде Vision Pro випущений, як Apple Watch або AirPods, Кук відповів: “Ні: Я б сказав, що ні. Vision Pro – це перший у своєму роді продукт. Тому ми навмисно запускаємо його тільки в наших магазинах, щоб ми могли зосередитися на останній милі. Ми будемо в магазинах, пропонуючи демоверсії, і це буде зовсім інший процес, ніж звичайний процес “візьми і йди””.

Apple Vision Pro буде продаватися “тільки в наших магазинах”

Генеральний директор Apple Тім Кук оголосив, що Apple Vision Pro буде продаватися “тільки в наших магазинах”. За словами експерта з Apple Марка Гурмана з Bloomberg, компанія виділить у своїх магазинах спеціальну секцію для сидячих місць. Це місце призначене для однієї або кількох людей, які зможуть приміряти гарнітуру. Компанія також має спеціальну команду співробітників, які допомагатимуть клієнтам з покупками. Щоб придбати гарнітуру Vision Pro, Apple вимагатиме попереднього запису в магазині.

Ця заява Тіма Кука може означати кілька речей. Це може означати, що Vision Pro буде доступна лише у фізичних магазинах Apple. Це також може означати, що цей пристрій не буде доступний у сторонніх магазинах, таких як Best Buy. Чи зможуть користувачі купити цей пристрій онлайн в офіційному магазині Apple, поки що невідомо.

Зараз на сторінці офіційного сайту Apple Vision Pro вказано “продається в США на початку наступного року”. Однак до цього часу статус був “доступний на Apple.com і в роздрібних магазинах Apple в США на початку наступного року”. Схоже, що Apple передумала продавати цей пристрій онлайн. Ймовірно, вона хоче зосередитися на офлайн/фізичних продажах, враховуючи складність цього пристрою.

Apple Vision Pro

У червні Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що Apple планує дозволити людям випробувати Vision Pro і підібрати наголов’я, яке найкраще підходить до їхньої форми голови, в роздрібних магазинах Apple. Apple навіть розглядає можливість попереднього запису на покупку, як це було з оригінальним Apple Watch у 2015 році.

Vision Pro є “найскладнішим” пристроєм, який коли-небудь розробляла Apple. Також повідомляється, що Sony може виробляти менше півмільйона microOLED-дисплеїв на рік. Кук нещодавно підтвердив, що гарнітуру все ще планують випустити “на початку 2024 року”.

Особливості Apple Vision Pro

Apple Vision Pro має вражаючу кількість технологій у компактному дизайні. Окремий шматок 3D-скла відполірований для створення оптичної поверхні. Ця поверхня діє як об’єктив для широкого спектра камер і датчиків, необхідних для поєднання фізичного світу з цифровим контентом. Скло вливається в спеціальну рамку з алюмінієвого сплаву, яка м’яко вигинається навколо обличчя користувача.

Пристрій відкриває новий вимір потужних персональних комп’ютерів, змінюючи спосіб взаємодії користувачів з улюбленими програмами. Користувачі також можуть зберігати та переживати спогади, насолоджуватися приголомшливими телепередачами та фільмами, а також спілкуватися з іншими за допомогою FaceTime. Пристрій має абсолютно новий App Store, де користувачі можуть знаходити програми та контент від розробників. Він може отримати доступ до сотень тисяч знайомих додатків для iPhone та iPad, які чудово працюють. Пристрій також автоматично працює з новою системою введення для Vision Pro. Крім того, модульна система дозволяє пристосувати пристрій до потреб широкого кола людей.

Apple Vision Pro: Нішевий продукт?

Дехто вважає, що Apple Vision Pro ніколи не стане чимось більшим, ніж нішевим продуктом. Вартість створення гарнітури становить $1500. Відповідно до цінової політики Apple на все інше, вони подвоїли цю суму і додали ще трохи до роздрібної ціни. Однак Apple назвала свій продукт, передбачаючи, що за ним з’явиться дешевший непрофесійний Vision. На ринку з’являться конкуренти, і ми врешті-решт задовольнимося Vision з усіма функціями сьогоднішнього Vision Pro, але вартістю $1000-$1500. Таким був життєвий цикл кожного успішного продукту Apple.

Apple Vision Pro

Доступність і ціна

Apple Vision Pro стартує від $3 499 (США) і буде доступний на початку наступного року в магазинах Apple Store у США. Хоча ми впевнені в його доступності у фізичному магазині Apple, щодо онлайн-продажів поки що немає впевненості. Компанія заявила, що цей пристрій буде продаватися в більшій кількості регіонів пізніше наступного року. Клієнти зможуть дізнатися про Vision, випробувати його та персоналізувати свою придатність до нього.

Висновок

Apple Vision Pro – це революційний просторовий комп’ютер, який бездоганно поєднує цифровий контент з фізичним світом. Пристрій відкриває новий вимір потужних персональних комп’ютерів, змінюючи способи взаємодії користувачів з улюбленими програмами, збереження та переживання спогадів, перегляду приголомшливих телепередач і фільмів, а також спілкування з іншими людьми за допомогою FaceTime. Пристрій має абсолютно новий App Store, де користувачі можуть знайти програми та контент від розробників, а також отримати доступ до сотень тисяч знайомих додатків для iPhone та iPad, які чудово працюють і автоматично працюють з новою системою введення для Vision Pro. Пристрій продаватиметься “тільки в наших магазинах” і буде доступний на початку наступного року на сайті apple.com та в магазинах Apple Store у США, а в інших країнах з’явиться пізніше наступного року.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Тим Кук говорит, что Apple Vision Pro будет продаваться “только в наших магазинах”

Недавно компания Apple объявила о выпуске своего первого пространственного компьютера – Apple Vision Pro. Устройство является революционным пространственным компьютером, который плавно сочетает цифровой контент с физическим миром. Генеральный директор Apple Тим Кук заявил, что Apple Vision Pro будет продаваться только в “наших магазинах”. Кук сделал это заявление во время вчерашнего телефонного звонка, посвященного результатам деятельности Apple за четвертый квартал.

Apple Vision Pro

Когда консалтинговая компания по инвестиционному банкингу спросила, будет ли Vision Pro выпущен, как Apple Watch или AirPods, Кук ответил: “Нет: Я бы сказал, что нет. Vision Pro – это первый в своем роде продукт. Поэтому мы намеренно запускаем его только в наших магазинах, чтобы мы могли сосредоточиться на последней миле. Мы будем в магазинах, предлагая демоверсии, и это будет совсем другой процесс, чем обычный процесс “возьми и иди””.

Apple Vision Pro будет продаваться “только в наших магазинах”

Генеральный директор Apple Тим Кук объявил, что Apple Vision Pro будет продаваться “только в наших магазинах”. По словам эксперта по Apple Марка Гурмана из Bloomberg, компания выделит в своих магазинах специальную секцию для сидячих мест. Это место предназначено для одного или нескольких человек, которые смогут примерить гарнитуру. Компания также имеет специальную команду сотрудников, которые будут помогать клиентам с покупками. Чтобы приобрести гарнитуру Vision Pro, Apple потребует предварительной записи в магазине.

Это заявление Тима Кука может означать несколько вещей. Это может означать, что Vision Pro будет доступна только в физических магазинах Apple. Это также может означать, что это устройство не будет доступно в сторонних магазинах, таких как Best Buy. Смогут ли пользователи купить это устройство онлайн в официальном магазине Apple, пока неизвестно.

Сейчас на странице официального сайта Apple Vision Pro указано “продается в США в начале следующего года”. Однако до этого времени статус был “доступен на Apple.com и в розничных магазинах Apple в США в начале следующего года”. Похоже, что Apple передумала продавать это устройство онлайн. Вероятно, она хочет сосредоточиться на офлайн/физических продажах, учитывая сложность этого устройства.

Apple Vision Pro

В июне Марк Гурман из Bloomberg сообщил, что Apple планирует позволить людям опробовать Vision Pro и подобрать оголовье, которое лучше всего подходит к их форме головы, в розничных магазинах Apple. Apple даже рассматривает возможность предварительной записи на покупку, как это было с оригинальным Apple Watch в 2015 году.

Vision Pro является “самым сложным” устройством, которое когда-либо разрабатывала Apple. Также сообщается, что Sony может производить менее полумиллиона microOLED-дисплеев в год. Кук недавно подтвердил, что гарнитуру все еще планируют выпустить “в начале 2024 года”.

Особенности Apple Vision Pro

Apple Vision Pro имеет впечатляющее количество технологий в компактном дизайне. Отдельный кусок 3D-стекла отполирован для создания оптической поверхности. Эта поверхность действует как объектив для широкого спектра камер и датчиков, необходимых для совмещения физического мира с цифровым контентом. Стекло вливается в специальную рамку из алюминиевого сплава, которая мягко изгибается вокруг лица пользователя.

Устройство открывает новое измерение мощных персональных компьютеров, меняя способ взаимодействия пользователей с любимыми приложениями. Пользователи также могут сохранять и переживать воспоминания, наслаждаться потрясающими телепередачами и фильмами, а также общаться с другими с помощью FaceTime. Устройство имеет совершенно новый App Store, где пользователи могут находить приложения и контент от разработчиков. Он может получить доступ к сотням тысяч знакомых приложений для iPhone и iPad, которые отлично работают. Устройство также автоматически работает с новой системой ввода для Vision Pro. Кроме того, модульная система позволяет приспособить устройство к потребностям широкого круга людей.

Apple Vision Pro: Нишевый продукт?

Некоторые считают, что Apple Vision Pro никогда не станет чем-то большим, чем нишевым продуктом. Стоимость создания гарнитуры составляет $1500. В соответствии с ценовой политикой Apple на все остальное, они удвоили эту сумму и добавили еще немного к розничной цене. Однако Apple назвала свой продукт, предвидя, что за ним появится более дешевый непрофессиональный Vision. На рынке появятся конкуренты, и мы в конце концов удовлетворимся Vision со всеми функциями сегодняшнего Vision Pro, но стоимостью $1000-$1500. Таким был жизненный цикл каждого успешного продукта Apple.

Apple Vision Pro

Доступность и цена

Apple Vision Pro стартует от $3 499 (США) и будет доступен в начале следующего года в магазинах Apple Store в США. Хотя мы уверены в его доступности в физическом магазине Apple, относительно онлайн-продаж пока нет уверенности. Компания заявила, что это устройство будет продаваться в большем количестве регионов позже в следующем году. Клиенты смогут узнать о Vision, испытать его и персонализировать свою пригодность к нему.

Вывод

Apple Vision Pro – это революционный пространственный компьютер, который безупречно сочетает цифровой контент с физическим миром. Устройство открывает новое измерение мощных персональных компьютеров, меняя способы взаимодействия пользователей с любимыми приложениями, сохранения и переживания воспоминаний, просмотра потрясающих телепередач и фильмов, а также общения с другими людьми с помощью FaceTime. Устройство имеет совершенно новый App Store, где пользователи могут найти приложения и контент от разработчиков, а также получить доступ к сотням тысяч знакомых приложений для iPhone и iPad, которые прекрасно работают и автоматически работают с новой системой ввода для Vision Pro. Устройство будет продаваться “только в наших магазинах” и будет доступно в начале следующего года на сайте apple.com и в магазинах Apple Store в США, а в других странах появится позже в следующем году.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua