Офіційні тизерні зображення демонструють Redmi 13C у чотирьох яскравих кольорах

Компанія Redmi збирається випустити на ринок абсолютно новий пристрій початкового рівня. Смартфон під назвою Redmi 13C стане прямим наступником Redmi 12C, який Xiaomi випустила на початку цього року.

Для тих, хто чекає, щоб побачити смартфон, Xiaomi офіційно опублікувала кілька тизерних фотографій на своєму нігерійському акаунті в Twitter (X). З цих фотографій ми дізналися про чотири різні кольори Redmi 13C.Крім того, тизерні фотографії дали нам уявлення про те, яким буде дисплей.

Ближчий погляд на тизерні фотографії Redmi 13C

Згідно з фотографіями, опублікованими Xiaomi, Redmi 13C буде доступний у чотирьох яскравих кольорах. Як зазначила Xiaomi у своєму твіті, телефон принесе “більше кольорів, свіжий стиль, сильнішу та стабільнішу роботу”Хоча Xiaomi не уточнила, що це за кольори, на фотографіях (прикріплених нижче) можна побачити салатовий, синій, чорний і відтінок блакитного.

Redmi 13C colors

Крім того, Xiaomi дражнила, що Redmi 13C запропонує “більший і більш гладкий екран” Як видно на тизерному зображенні, телефон поставляється з вирізом на дисплеї, що захищає від крапель води. А згідно з попередніми повідомленнями, він буде оснащений 6,59-дюймовим IPS-дисплеєм з підтримкою частоти оновлення 90 Гц. Це досить хороші характеристики дисплея для телефону початкового рівня.

Screen

Xiaomi також згадує, що Redmi 13C буде оснащений “камерами, які гарантують більшу точність і чіткість зображення” Згідно з попередніми повідомленнями, телефон матиме 50-мегапіксельний основний датчик з глибиною 2 Мп і 8-мегапіксельні надширококутні датчики. Знову ж таки, така конфігурація камери досить хороша для бюджетного пристрою.

Redmi 13C cameras

Щодо процесора, як згадувалося раніше, Xiaomi заявляє, що він забезпечить “сильнішу і стабільнішу роботу” Швидше за все, це буде процесор MediaTek Helio G85. Цей процесор початкового рівня відомий тим, що пропонує хорошу продуктивність за свої гроші.

CPU

Тепер, коли Xiaomi офіційно дражнила Redmi 13C, можна з упевненістю сказати, що запуск досить близький. Ми будемо тримати вас в курсі, коли з’явиться більше інформації про телефон.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Официальные тизерные изображения демонстрируют Redmi 13C в четырех ярких цветах

Компания Redmi собирается выпустить на рынок совершенно новое устройство начального уровня. Смартфон под названием Redmi 13C станет прямым преемником Redmi 12C, который Xiaomi выпустила в начале этого года.

Для тех, кто ждет, чтобы увидеть смартфон, Xiaomi официально опубликовала несколько тизерных фотографий на своем нигерийском аккаунте в Twitter (X). Из этих фотографий мы узнали о четырех различных цветах Redmi 13C. Кроме того, тизерные фотографии дали нам представление о том, каким будет дисплей.

Более близкий взгляд на тизерные фотографии Redmi 13C

Согласно фотографиям, опубликованным Xiaomi, Redmi 13C будет доступен в четырех ярких цветах. Как отметила Xiaomi в своем твите, телефон принесет “больше цветов, свежий стиль, более сильную и стабильную работу “Хотя Xiaomi не уточнила, что это за цвета, на фотографиях (прикрепленных ниже) можно увидеть салатовый, синий, черный и оттенок голубого.

Redmi 13C colors

Кроме того, Xiaomi дразнила, что Redmi 13C предложит “более крупный и более гладкий экран” Как видно на тизерном изображении, телефон поставляется с вырезом на дисплее, защищающим от капель воды. А согласно предварительным сообщениям, он будет оснащен 6,59-дюймовым IPS-дисплеем с поддержкой частоты обновления 90 Гц. Это довольно хорошие характеристики дисплея для телефона начального уровня.
Screen

Xiaomi также упоминает, что Redmi 13C будет оснащен “камерами, которые гарантируют большую точность и четкость изображения” Согласно предварительным сообщениям, телефон будет иметь 50-мегапиксельный основной датчик с глубиной 2 Мп и 8-мегапиксельные сверхширокоугольные датчики. Опять же, такая конфигурация камеры достаточно хороша для бюджетного устройства.

Redmi 13C cameras

Относительно процессора, как упоминалось ранее, Xiaomi заявляет, что он обеспечит “более сильную и стабильную работу” Скорее всего, это будет процессор MediaTek Helio G85. Этот процессор начального уровня известен тем, что предлагает хорошую производительность за свои деньги.
CPU

Теперь, когда Xiaomi официально дразнила Redmi 13C, можно с уверенностью сказать, что запуск достаточно близок. Мы будем держать вас в курсе, когда появится больше информации о телефоне.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua