NASA запустило додаток “Spot The Station”, який показує місцеперебування космічних станцій

Нещодавно NASA запустило новий мобільний додаток під назвою “Spot the Station”, який дозволяє людям відстежувати Міжнародну космічну станцію (МКС) з Землі. Додаток призначений для того, щоб допомогти користувачам знайти МКС у будь-який час і відобразити її місцеперебування на карті. Новий додаток “Spot The Station” можна безплатно завантажити на iOS та Android.

Spot The Station

Що таке додаток “Spot the Station”?

Spot the Station – це мобільний додаток, розроблений NASA, який дозволяє користувачам відстежувати місцеперебування Міжнародної космічної станції (МКС) з Землі. Додаток доступний безплатно на пристроях iOS та Android. Він допомагає користувачам знаходити МКС і відображати її місцеперебування на карті.

Як це працює?

Spot The Station використовує дані Центру управління польотами в Космічному центрі імені Джонсона НАСА в Х’юстоні, штат Техас, щоб розрахувати можливості спостереження за МКС для більш ніж 6700 точок по всьому світу. Додаток надає користувачам список найближчих можливостей спостереження космічних станцій для їхнього місцеперебування. Якщо потрібне користувачеві місто або населений пункт недоступний, він може вибрати той, що знаходиться досить близько до нього.

Додаток також містить карту відстеження космічної станції в реальному часі, яка показує, де МКС знаходиться зараз, а також її шлях 90 хвилин тому і 90 хвилин вперед. Темне накладання на карті вказує на те, що у світі зараз ніч. Трекер показує, де космічна станція знаходиться зараз, а також її шлях 90 хвилин тому (-1,5 години) і на 90 хвилин вперед (+1,5 години).

Spot The Station

Особливості Spot The Station

  1. Можливості спостереження: Додаток надає користувачам список найближчих можливостей спостереження за космічними станціями для їхнього місцеперебування.
  2. Карта відстеження в реальному часі: Додаток містить карту відстеження космічної станції в реальному часі, яка показує, де знаходиться МКС зараз, а також її шлях 90 хвилин тому і 90 хвилин вперед.
  3. Сповіщення: Користувачі можуть встановлювати будильники, щоб вчасно побачити МКС.
  4. Компас та інструменти: Вбудований компас та інструменти дозволяють користувачам легко знаходити МКС.
  5. Без реклами: Додаток не містить реклами та має 100% функціональність у безплатній версії.

Висновок

Spot the Station – це мобільний додаток, розроблений NASA. Він дозволяє користувачам відстежувати місцеперебування Міжнародної космічної станції (МКС) з Землі. Додаток надає користувачам список майбутніх можливостей спостереження за космічною станцією для їхнього місцеперебування. Він також містить карту відстеження космічної станції в реальному часі. Користувачі можуть встановлювати будильники, щоб вчасно побачити МКС. Крім того, вбудований компас та інструменти дозволяють користувачам легко визначити місцеперебування МКС. Додаток доступний безплатно на пристроях iOS та Android.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

NASA запустило приложение “Spot The Station”, которое показывает местонахождение космических станций

Недавно NASA запустило новое мобильное приложение под названием “Spot the Station”, которое позволяет людям отслеживать Международную космическую станцию (МКС) с Земли. Приложение предназначено для того, чтобы помочь пользователям найти МКС в любое время и отобразить ее местонахождение на карте. Новое приложение “Spot The Station” можно бесплатно скачать на iOS и Android.

Spot The Station

Что такое приложение “Spot the Station”?

Spot the Station – это мобильное приложение, разработанное NASA, которое позволяет пользователям отслеживать местонахождение Международной космической станции (МКС) с Земли. Приложение доступно бесплатно на устройствах iOS и Android. Оно помогает пользователям находить МКС и отображать ее местонахождение на карте.

Как это работает?

Spot The Station использует данные Центра управления полетами в Космическом центре имени Джонсона НАСА в Хьюстоне, штат Техас, чтобы рассчитать возможности наблюдения за МКС для более чем 6700 точек по всему миру. Приложение предоставляет пользователям список ближайших возможностей наблюдения космических станций для их местонахождения. Если нужный пользователю город или населенный пункт недоступен, он может выбрать тот, что находится достаточно близко к нему.

Приложение также содержит карту отслеживания космической станции в реальном времени, которая показывает, где МКС находится сейчас, а также ее путь 90 минут назад и 90 минут вперед. Темное наложение на карте указывает на то, что в мире сейчас ночь. Трекер показывает, где космическая станция находится сейчас, а также ее путь 90 минут назад (-1,5 часа) и на 90 минут вперед (+1,5 часа).

Spot The Station

Особенности Spot The Station

  1. Возможности наблюдения: Приложение предоставляет пользователям список ближайших возможностей наблюдения за космическими станциями для их местонахождения.
  2. Карта отслеживания в реальном времени: Приложение содержит карту отслеживания космической станции в реальном времени, которая показывает, где находится МКС сейчас, а также ее путь 90 минут назад и 90 минут вперед.
  3. Оповещения: Пользователи могут устанавливать будильники, чтобы вовремя увидеть МКС.
  4. Компас и инструменты: Встроенный компас и инструменты позволяют пользователям легко находить МКС.
  5. Без рекламы: Приложение не содержит рекламы и имеет 100% функциональность в бесплатной версии.

Вывод

Spot the Station – это мобильное приложение, разработанное NASA. Оно позволяет пользователям отслеживать местонахождение Международной космической станции (МКС) с Земли. Приложение предоставляет пользователям список будущих возможностей наблюдения за космической станцией для их местоположения. Оно также содержит карту отслеживания космической станции в реальном времени. Пользователи могут устанавливать будильники, чтобы вовремя увидеть МКС. Кроме того, встроенный компас и инструменты позволяют пользователям легко определить местонахождение МКС. Приложение доступно бесплатно на устройствах iOS и Android.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua