Gboard для Android представляє функцію, яка замінить Google Lens

Клавіатура Gboard від Google зробила значний крок у покращенні інтеграції з різними сервісами, зробивши роботу користувачів Android ще зручнішою. Це останнє оновлення представляє оптичне розпізнавання символів (OCR) – інструмент, який спрощує розпізнавання тексту на зображеннях безпосередньо через клавіатуру.

Покращення розпізнавання тексту на Android завдяки інтеграції OCR з Gboard

Копірайт зображення: Telegram-канал Google News

Користувачам Android більше не потрібно буде переходити до програми Google Lens, щоб витягти текст із зображень. Натомість Gboard пропонує прямий шлях для виконання цього завдання, усуваючи потребу в додаткових додатках і спрощуючи процес.

OCR, як випливає з назви, дозволяє витягувати текст із зображень, знятих камерою вашого смартфона. Ця функція раніше була доступна в Google Lens, але з її інтеграцією в Gboard весь процес стає більш ефективним і зручним.

Ця цікава функція була вперше помічена у версії 13.06.04 бета-версії Gboard для Android. Поки що вона доступна не всім бета-тестерам, але ті, хто її отримає, знайдуть спеціальну кнопку для сканування тексту. Щоб скористатися цією функцією, користувачам потрібно буде надати Gboard дозвіл на доступ до камери.

Після увімкнення, додаток камери виділить розпізнаний текст на зображенні. Потім користувачі можуть вибрати потрібні фрази або слова і без зусиль перенести їх у поле введення тексту Gboard. Цей оптимізований процес значно спрощує вилучення та обмін текстом із зображень, пропонуючи більш ефективне та раціональне рішення.

Примітно, що виділення тексту можна виконувати багаторазово, що дозволяє користувачам надсилати кілька порцій одного і того ж тексту послідовно. Це підвищує продуктивність і багатозадачність, полегшуючи збір і поширення тексту з зображень.

Нова функція сканування тексту доступна разом з такими опціями, як переклад і коректура. Це цінне доповнення до Gboard, яке задовольняє потреби користувачів Android, забезпечуючи більш плавний та інтегрований мобільний досвід. З функцією розпізнавання тексту в Gboard працювати з текстом всередині зображень стало ще простіше.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Gboard для Android представляет функцию, которая заменит Google Lens

Клавиатура Gboard от Google сделала значительный шаг в улучшении интеграции с различными сервисами, сделав работу пользователей Android еще более удобной. Это последнее обновление представляет оптическое распознавание символов (OCR) – инструмент, который упрощает распознавание текста на изображениях непосредственно через клавиатуру.

Улучшение распознавания текста на Android благодаря интеграции OCR с Gboard

Копирайт изображения: Telegram-канал Google News

Пользователям Android больше не нужно будет переходить к программе Google Lens, чтобы извлечь текст из изображений. Вместо этого Gboard предлагает прямой путь для выполнения этой задачи, устраняя потребность в дополнительных приложениях и упрощая процесс.

OCR, как следует из названия, позволяет извлекать текст из изображений, снятых камерой вашего смартфона. Эта функция ранее была доступна в Google Lens, но с ее интеграцией в Gboard весь процесс становится более эффективным и удобным.

Эта интересная функция была впервые замечена в версии 13.06.04 бета-версии Gboard для Android. Пока что она доступна не всем бета-тестерам, но те, кто ее получит, найдут специальную кнопку для сканирования текста. Чтобы воспользоваться этой функцией, пользователям нужно будет предоставить Gboard разрешение на доступ к камере.

После включения, приложение камеры выделит распознанный текст на изображении. Затем пользователи могут выбрать нужные фразы или слова и без труда перенести их в поле ввода текста Gboard. Этот оптимизированный процесс значительно упрощает извлечение и обмен текстом из изображений, предлагая более эффективное и рациональное решение.

Примечательно, что выделение текста можно выполнять многократно, что позволяет пользователям отправлять несколько порций одного и того же текста последовательно. Это повышает производительность и многозадачность, облегчая сбор и распространение текста из изображений.

Новая функция сканирования текста доступна вместе с такими опциями, как перевод и корректура. Это ценное дополнение к Gboard, которое удовлетворяет потребности пользователей Android, обеспечивая более плавный и интегрированный мобильный опыт. С функцией распознавания текста в Gboard работать с текстом внутри изображений стало еще проще.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua