Oppo A2: Dimensity 6020 та камера на 50 Мп

Новий смартфон Oppo серії A був анонсований на китайському ринку. Новинка, що отримала назву Oppo A2, з’явилася всього через два тижні після дебюту Oppo A2X. А для тих, хто пропустив це, Oppo також представила A79 минулого тижня в Індії.

Як і слід було очікувати від пристроїв з таким близьким терміном запуску, Oppo A2 поділяє більшість ключових специфікацій з Oppo A79 2023. Це стосується SoC, камери, дисплея та інших особливостей.

Основні особливості Oppo A2

Спереду Oppo A2 має 6,72-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD. Він підтримує частоту оновлення 90 Гц і має виріз для камери у верхній частині.У цьому вирізі розміщена покращена 8-мегапіксельна фронтальна камера, яка може запропонувати чіткі та деталізовані селфі.

Oppo A2 main highlights

На задній панелі Oppo A2 має конфігурацію з двома камерами. Серед них є основний датчик на 50 Мп та надширококутний об’єктив на 8 Мп. Під капотом смартфона встановлений чипсет MediaTek Dimensity 6020. Це пристойна SoC середнього класу, яка пропонує хорошу загальну продуктивність за свої гроші.

Що стосується пам’яті та оперативної пам’яті, Oppo A2 доступний з 12 ГБ оперативної пам’яті та двома варіантами зберігання: 256 ГБ і 512 ГБ. Таким чином, він може з легкістю впоратися з більшістю вимогливих до пам’яті додатків. З точки зору програмного забезпечення, смартфон працює під управлінням ColorOS 13.1, яка базується на Android 13. Що стосується акумулятора, то в пристрої встановлена батарея місткістю 5000 мАг, яка підтримує 33-ватну швидку зарядку. Він також має клас захисту IP54.

Oppo A2 colors

Oppo A2 доступний у зеленому, фіолетовому та чорному кольорах. Щодо цінової інформації, то модель з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам’яті коштує 1699 китайських юанів, що становить близько 232 доларів США. Варіант з 512 ГБ пам’яті коштує 1799 китайських юанів, що становить близько 246 доларів США. Відкриті продажі пристрою на китайському ринку заплановані на 6 листопада.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo A2: MediaTek Dimensity 6020 и камера 50Мп

Новый смартфон Oppo серии A был анонсирован на китайском рынке. Новинка, получившая название Oppo A2, появилась всего через две недели после дебюта Oppo A2X. А для тех, кто пропустил это, Oppo также представила A79 на прошлой неделе в Индии.

Как и следовало ожидать от устройств с таким близким сроком запуска, Oppo A2 разделяет большинство ключевых спецификаций с Oppo A79 2023. Это касается SoC, камеры, дисплея и других особенностей.

Основные особенности Oppo A2

Спереди Oppo A2 имеет 6,72-дюймовый IPS-дисплей с разрешением FHD. Он поддерживает частоту обновления 90 Гц и имеет вырез для камеры в верхней части. В этом вырезе размещена улучшенная 8-мегапиксельная фронтальная камера, которая может предложить четкие и детализированные селфи.

Oppo A2 main highlights

На задней панели Oppo A2 имеет конфигурацию с двумя камерами. Среди них есть основной датчик на 50 Мп и сверхширокоугольный объектив на 8 Мп. Под капотом смартфона установлен чипсет MediaTek Dimensity 6020. Это приличная SoC среднего класса, которая предлагает хорошую общую производительность за свои деньги.

Что касается памяти и оперативной памяти, Oppo A2 доступен с 12 ГБ оперативной памяти и двумя вариантами хранения: 256 ГБ и 512 ГБ. Таким образом, он может с легкостью справиться с большинством требовательных к памяти приложений. С точки зрения программного обеспечения, смартфон работает под управлением ColorOS 13.1, которая базируется на Android 13. Что касается аккумулятора, то в устройстве установлена батарея емкостью 5000 мАч, которая поддерживает 33-ваттную быструю зарядку. Он также имеет класс защиты IP54.

Oppo A2 colors

Oppo A2 доступен в зеленом, фиолетовом и черном цветах. Относительно ценовой информации, то модель с 12 ГБ оперативной и 256 ГБ постоянной памяти стоит 1699 китайских юаней, что составляет около 232 долларов США. Вариант с 512 ГБ памяти стоит 1799 китайских юаней, что составляет около 246 долларов США. Открытые продажи устройства на китайском рынке запланированы на 6 ноября.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua