vivo TWS Air2 – це покращений звук і режим низької затримки

vivo відкрила завісу над своєю останньою парою навушників True Wireless Stereo (TWS) – vivo TWS Air2. Як наступник TWS Air, нова модель має низку вдосконалень.

Ці покращення варіюються від часу автономної роботи до якості звуку та можливостей підключення. TWS Air2 наразі доступна для покупки в Китаї за ціною 150 юанів, що становить близько 20 доларів США. Ви можете придбати його в чорному та білому кольорах.

Основні особливості vivo TWS Air2

Під капотом vivo TWS Air2 встановлені 14,2-мм динаміки. Завдяки стереозвуку DeepX 3.0 та просторовому 3D-звуку ці динаміки забезпечують виняткову чистоту звуку. І не забуваймо згадати, що навушники чудово відтворюють 3D-звук з ефектом занурення.

vivo TWS Air2 colors

Бездротові навушники оснащені модулем Bluetooth 5.3. Це нинішній провідний стандарт Bluetooth на ринку бездротових пристроїв. Завдяки йому TWS Air2 підтримують аудіокодеки SBC, AAC та LC3. Покращено режим низької затримки, який зменшено до 55 мс

Як і попередня модель, vivo TWS Air2 має напіввкладишну конструкцію. Така конструкція підвищує комфорт, але не може запропонувати ніякого активного шумозаглушення (ANC). Також немає силіконових насадок. Це означає, що ви не отримаєте ніякого пасивного шумозаглушення. Цей дизайн в основному підходить тим, хто не може знайти хорошу посадку з вкладишами.

vivo TWS Air2 Main Highlights

Крім того, TWS Air2 забезпечують чудовий час автономної роботи. З чохлом для перенесення ви можете отримати до 30 годин ігрового часу. А оскільки навушники захищені від пилу та води за стандартом IP54, ви можете сміливо брати їх із собою на активний відпочинок.

Waterproof rating vivo TWS Air2

Загалом, навушники vivo TWS Air2 пропонують багато за свої гроші. Однак, vivo поки що нічого не повідомила про їхню глобальну доступність. Але ми будемо тримати вас в курсі, коли бренд скаже що-небудь про міжнародну доступність.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

vivo TWS Air2 – это улучшенный звук и режим низкой задержки

vivo приоткрыла завесу над своей последней парой наушников True Wireless Stereo (TWS) – vivo TWS Air2. Как преемник TWS Air, новая модель имеет ряд усовершенствований.

Эти улучшения варьируются от времени автономной работы до качества звука и возможностей подключения. TWS Air2 пока доступна для покупки в Китае по цене 150 юаней, что составляет около 20 долларов США. Вы можете приобрести его в черном и белом цветах.

Основные особенности vivo TWS Air2

Под капотом vivo TWS Air2 установлены 14,2-мм динамики. Благодаря стереозвуку DeepX 3.0 и пространственному 3D-звуку эти динамики обеспечивают исключительную чистоту звука. И не забываем упомянуть, что наушники прекрасно воспроизводят 3D-звук с эффектом погружения.

vivo TWS Air2 colors

Беспроводные наушники оснащены модулем Bluetooth 5.3. Это нынешний ведущий стандарт Bluetooth на рынке беспроводных устройств. Благодаря ему TWS Air2 поддерживают аудиокодеки SBC, AAC и LC3. Улучшен режим низкой задержки, который уменьшен до 55 мс.

Как и предыдущая модель, vivo TWS Air2 имеет полу-вкладышную конструкцию. Такая конструкция повышает комфорт, но не может предложить никакого активного шумоподавления (ANC). Также нет силиконовых насадок. Это означает, что вы не получите никакого пассивного шумоподавления. Этот дизайн в основном подходит тем, кто не может найти хорошую посадку с вкладышами.

vivo TWS Air2 Main Highlights

Кроме того, TWS Air2 обеспечивают превосходное время автономной работы. С чехлом для переноски вы можете получить до 30 часов игрового времени. А поскольку наушники защищены от пыли и воды по стандарту IP54, вы можете смело брать их с собой на активный отдых.

Waterproof rating vivo TWS Air2

В общем, наушники vivo TWS Air2 предлагают много за свои деньги. Однако vivo пока что ничего не сообщила об их глобальной доступности. Но мы будем держать вас в курсе, когда бренд скажет что-нибудь о международной доступности.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua