Найкращі флагманські телефони та телефони середнього класу за результатами бенчмарку AnTuTu

Щомісяця AnTuTu публікує огляд найпродуктивніших пристроїв, протестованих на цьому інструменті. В основному він містить смартфони з найвищими балами в порядку спадання. Хоча результати тестів не можуть правильно відображати реальну продуктивність, таблиця AnTuTu, безумовно, може бути орієнтиром, якщо ви хочете отримати найкращу можливу апаратну продуктивність.

Тепер, що стосується таблиці бенчмарків, яку AnTuTu випустив за жовтень, ми можемо побачити деякі нові записи в списку. Як ви вже здогадалися, у категорії флагманів панують Xiaomi 14 і Xiaomi 14 Pro. Зрештою, це єдині на цей час доступні пристрої з нещодавно випущеним Snapdragon 8 Gen 3.

Що ж до діаграми бенчмарку AnTuTu для середнього класу, то тут лідирують пристрої на Snapdragon 7 Gen 2.

Більше про флагманські пристрої в таблиці бенчмарка AnTuTu

Наразі Xiaomi 14 є найкращим вибором для першокласного флагманського телефону. Він набрав 1 99 7427 балів у бенчмарку AnTuTu. Xiaomi 14 Pro посідає друге місце із загальним балом 1,98,5014. Через відсутність на ринку інших пристроїв на базі Snapdragon 8 Gen 3, між пристроями, що посіли 2-е і 3-е місця, спостерігається значний розрив.

AnTuTu benchmark flagship chart

Як ви можете бачити на зображенні, прикріпленому вище, OnePlus Ace 2 Pro займає 3-тю позицію. Він оснащений процесором Snapdragon 8 Gen 2 та отримує загальний бал 1,66,3507 в бенчмарку AnTuTu. Отже, якщо ви хочете отримати пристрій останнього покоління, який пропонує чудову продуктивність, це саме той телефон, за яким вам варто звернути увагу.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3

Але що дійсно цікаво, так це те, що цей розрив між 2-м і 3-м пристроями показує, наскільки великий стрибок зробила Qualcomm зі своїм новим чипсетом. Xiaomi 14 з Gen 3 на 20% швидший за OnePlus Ace 2 Pro. З усім тим, наступні позиції списку включають iQOO 11S, iQOO 11 Pro, vivo X90 Pro, Realme GT5 і Oppo Find X6 Pro.

Цікаво, що між 3-м і рештою пристроїв у списку бенчмарку AnTuTu є помітна різниця в балах. Але річ у тому, що всі вони поставляються зі Snapdragon 8 Gen 2. Це ще раз підтверджує, що OnePlus Ace 2 Pro – найкращий вибір, якщо ви шукаєте пристрій зі Snapdragon 8 Gen 2.

Ближчий погляд на діаграму середнього діапазону

Більш уважний погляд на діаграму середнього діапазону бенчмарку AnTuTu показує, що пристрої Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2 все ще знаходяться на вершині. Realme GT Neo5 SE займає верхню позицію в списку. Як ви можете бачити на зображенні нижче, він набирає загальний бал 1,15,4600. Redmi Note 12 Turbo з тим же чипсетом набрав майже стільки ж балів, скільки та GT Neo5 SE. Він набрав 1,15 2325 балів, посівши 2-е місце в списку.

AnTuTu benchmark mid-range chart

Тепер, коли пристрої зі Snapdragon 7 Gen 2 очолюють список бенчмарку AnTuTu, це не є несподіванкою. З одним продуктивним ядром Cortex-X2, трьома ядрами Cortex-A710 і чотирма ядрами Cortex-A510, цей чипсет по суті є флагманським чипсетом минулого року.

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2

І, як і очікувалося, різниця між 2-м і 3-м пристроями в цьому списку досить значна. 3-ю позицію в списку середнього класу в бенчмарку AnTuTu займає iQOO Z8. Він поставляється з чипсетом Dimensity 8200. Хоча він не такий швидкий, як топова SoC середнього класу від Qualcomm, він дешевший.

Отже, не можна сказати, що ви не отримаєте хорошу ціну, якщо виберете 3-й пристрій зі списку. Те ж саме стосується і решти пристроїв у списку бенчмарку AnTuTu середнього класу. Під 3-м пристроєм знаходяться vivo S17 Pro та iQOO Neo7 SE з Dimensity 8200.Далі в списку йдуть Xiaomi Civi 3 і деякі інші пристрої з показниками Dimensity 8200 Ultra і 8100 Max.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Лучшие флагманские телефоны и телефоны среднего класса по результатам бенчмарка AnTuTu

Каждый месяц AnTuTu публикует обзор самых производительных устройств, протестированных на этом инструменте. В основном он содержит смартфоны с самыми высокими баллами в порядке убывания. Хотя результаты тестов не могут правильно отражать реальную производительность, таблица AnTuTu, безусловно, может быть ориентиром, если вы хотите получить наилучшую возможную аппаратную производительность.

Теперь, что касается таблицы бенчмарков, которую AnTuTu выпустил за октябрь, мы можем увидеть некоторые новые записи в списке. Как вы уже догадались, в категории флагманов господствуют Xiaomi 14 и Xiaomi 14 Pro. В конце концов, это единственные на данный момент доступные устройства с недавно выпущенным Snapdragon 8 Gen 3.

Что касается диаграммы бенчмарка AnTuTu для среднего класса, то здесь лидируют устройства на Snapdragon 7 Gen 2.

Больше о флагманских устройствах в таблице бенчмарка AnTuTu

Сейчас Xiaomi 14 является лучшим выбором для первоклассного флагманского телефона. Он набрал 1 99 7427 баллов в бенчмарке AnTuTu. Xiaomi 14 Pro занимает второе место с общим баллом 1,98,5014. Из-за отсутствия на рынке других устройств на базе Snapdragon 8 Gen 3, между устройствами, занявшими 2-е и 3-е места, наблюдается значительный разрыв.

AnTuTu benchmark flagship chart

Как вы можете видеть на изображении, прикрепленном выше, OnePlus Ace 2 Pro занимает 3-ю позицию. Он оснащен процессором Snapdragon 8 Gen 2 и получает общий балл 1,66,3507 в бенчмарке AnTuTu. Итак, если вы хотите получить устройство последнего поколения, которое предлагает превосходную производительность, это именно тот телефон, на который вам стоит обратить внимание.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3

Но что действительно интересно, так это то, что этот разрыв между 2-м и 3-м устройствами показывает, насколько большой скачок сделала Qualcomm со своим новым чипсетом. Xiaomi 14 с Gen 3 на 20% быстрее OnePlus Ace 2 Pro. Тем не менее, следующие позиции списка включают iQOO 11S, iQOO 11 Pro, vivo X90 Pro, Realme GT5 и Oppo Find X6 Pro.

Интересно, что между 3-м и остальными устройствами в списке бенчмарка AnTuTu есть заметная разница в баллах. Но дело в том, что все они поставляются со Snapdragon 8 Gen 2. Это еще раз подтверждает, что OnePlus Ace 2 Pro – лучший выбор, если вы ищете устройство со Snapdragon 8 Gen 2.

Более внимательный взгляд на диаграмму среднего диапазона

Более внимательный взгляд на диаграмму среднего диапазона бенчмарка AnTuTu показывает, что устройства Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2 все еще находятся на вершине. Realme GT Neo5 SE занимает верхнюю позицию в списке. Как вы можете видеть на изображении ниже, он набирает общий балл 1,15,4600. Redmi Note 12 Turbo с тем же чипсетом набрал почти столько же баллов, сколько и GT Neo5 SE. Он набрал 1,15 2325 баллов, заняв 2-е место в списке.

AnTuTu benchmark mid-range chart

Теперь, когда устройства со Snapdragon 7 Gen 2 возглавляют список бенчмарка AnTuTu, это не является неожиданностью. С одним производительным ядром Cortex-X2, тремя ядрами Cortex-A710 и четырьмя ядрами Cortex-A510, этот чипсет по сути является флагманским чипсетом прошлого года.

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2

И, как и ожидалось, разница между 2-м и 3-м устройствами в этом списке довольно значительная. 3-ю позицию в списке среднего класса в бенчмарке AnTuTu занимает iQOO Z8. Он поставляется с чипсетом Dimensity 8200. Хотя он не такой быстрый, как топовая SoC среднего класса от Qualcomm, он дешевле.

Таким образом, нельзя сказать, что вы не получите хорошую цену, если выберете 3-е устройство из списка. То же самое касается и остальных устройств в списке бенчмарка AnTuTu среднего класса. Под 3-м устройством находятся vivo S17 Pro и iQOO Neo7 SE с Dimensity 8200. Далее в списке идут Xiaomi Civi 3 и некоторые другие устройства с показателями Dimensity 8200 Ultra и 8100 Max.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua