Преміумпідписка на YouTube подорожчає

Якщо ви читали наші нещодавні статті, то, можливо, вже знаєте, що YouTube досить серйозно підійшов до блокування рекламних блоків. На поточному етапі ви навіть не можете переглядати контент, якщо ви використовуєте блокувальник реклами. У зв’язку з цим компанія закликала користувачів перейти на YouTube Premium, щоб насолоджуватися переглядом без реклами.

YouTube Ad blocking

Наразі клієнти з усього світу, які оформили підписку, почали отримувати листи. У ньому йдеться про те, що щомісячна плата за YouTube Premium збільшиться. З 1 листопада підписка подорожчає в Австрії, Чилі, Австралії, Аргентині, Німеччині, Туреччині, Польщі та Чилі.

Подорожчання стосується тарифів YouTube Premium та Music Premium. Іншими словами, насолоджуватися контентом на YouTube без реклами стало трохи дорожче.

А як же нові користувачі YouTube Premium?

Хоча платформа вже розіслала листи наявним користувачам YouTube Premium, нові користувачі одразу побачать підвищення цін. Чинні клієнти отримають “щонайменше три додаткових місяці”, перш ніж побачать підвищену ціну у своїх рахунках. Згідно з повідомленням, це рішення було прийнято нелегко.

Але чому YouTube вирішив підвищити вартість підписки на свій преміумрівень? У листі йдеться про те, що підвищення цін “продовжить покращувати Преміум і підтримувати творців і артистів” платформи.

YouTube Premium Features

Для тих, кому цікаво, YouTube Premium – це не лише перегляд контенту без реклами. Крім того, він пропонує режим відтворення лише аудіо, фонове відтворення та можливість завантаження в режимі офлайн. Він також пропонує опцію 1080p, яка забезпечує покращений бітрейт. Ця опція з підвищеним бітрейтом має менший рівень стиснення, що призводить до кращої якості зображення. Отже, ви отримуєте багато за свої гроші. Ви можете дізнатися більше про ці функції на офіційному вебсайті.

З усім тим, це правда, що YouTube постійно вдосконалює свій преміумрівень. І це підвищення ціни може принести більш зручні функції в план підписки. Сподіваємось, ми побачимо їх незабаром.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Премиум-подписка на YouTube подорожает

Если вы читали наши недавние статьи, то, возможно, уже знаете, что YouTube довольно серьезно подошел к блокировке рекламных блоков. На текущем этапе вы даже не можете просматривать контент, если вы используете блокировщик рекламы. В связи с этим компания призвала пользователей перейти на YouTube Premium, чтобы наслаждаться просмотром без рекламы.

YouTube Ad blocking

Сейчас клиенты со всего мира, которые оформили подписку, начали получать письма. В нем говорится о том, что ежемесячная плата за YouTube Premium увеличится. С 1 ноября подписка подорожает в Австрии, Чили, Австралии, Аргентине, Германии, Турции, Польше и Чили.

Подорожание касается тарифов YouTube Premium и Music Premium. Другими словами, наслаждаться контентом на YouTube без рекламы стало немного дороже.

А как же новые пользователи YouTube Premium?

Хотя платформа уже разослала письма существующим пользователям YouTube Premium, новые пользователи сразу увидят повышение цен. Действующие клиенты получат “по меньшей мере три дополнительных месяца”, прежде чем увидят повышенную цену в своих счетах. Согласно сообщению, это решение было принято нелегко.

Но почему YouTube решил повысить стоимость подписки на свой премиум-уровень? В письме говорится о том, что повышение цен “продолжит улучшать Премиум и поддерживать создателей и артистов” платформы.

YouTube Premium Features

Для тех, кому интересно, YouTube Premium – это не только просмотр контента без рекламы. Кроме того, он предлагает режим воспроизведения только аудио, фоновое воспроизведение и возможность загрузки в автономном режиме. Он также предлагает опцию 1080p, которая обеспечивает улучшенный битрейт. Эта опция с повышенным битрейтом имеет меньший уровень сжатия, что приводит к лучшему качеству изображения. Таким образом, вы получаете много за свои деньги. Вы можете узнать больше об этих функциях на официальном веб-сайте.

Тем не менее это правда, что YouTube постоянно улучшает свой премиум-уровень. И это повышение цены может принести более удобные функции в план подписки. Надеемся, мы увидим их в скором времени.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua