Планшет OUKITEL OT5 з 12″ безпечним для очей дисплеєм, чипом MTK G99 та акумулятором на 11000 мАг

Oukitel, відомий бренд в індустрії захищених телефонів, робить значні кроки у запуску нових пристроїв та інновацій, щоб захопити більшу частку ринку. Користуючись ажіотажем, який викликав Double 11, Oukitel представляє 12-дюймовий смартпланшет OT5 з потужним процесором MediaTek G99 та акумулятором місткістю 11 000 мАг. Офіційний прем’єрний продаж розпочнеться на AliExpress з 11 листопада 2023 року до 17 листопада.

12-дюймовий дисплей, сертифікований TÜV SÜD, захищає очі користувачів

Смартпланшет Oukitel OT5 може похвалитися винятковим 12-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2K і співвідношенням екрана до корпусу 86%. Це гарантує, що користувачі зможуть повною мірою насолодитися об’ємним і яскравим зображенням. З метою покращення самопочуття користувачів, екран сертифікований TÜV SÜD для фільтрації шкідливого синього світла. Це сприяє захисту очей і забезпечує додатковий комфорт, особливо в умовах низької освітленості. Батьки також можуть бути спокійні, знаючи, що планшет безпечний для використання дітьми. Планшет OT5 також пропонує зручну функцію розділеного екрана, що дозволяє користувачам без особливих зусиль виконувати багатозадачність, одночасно використовуючи дві програми.

OT5

Потужний чип MediaTek G99, акумулятор на 11000 мАг та розширення оперативної пам’яті на 36 ГБ

Окрім приголомшливого дисплея, Oukitel OT5 також має серйозну апаратну начинку. Він оснащений потужним процесором MediaTek Helio G99, який може похвалитися результатом Antutu до 413 423 балів, що на 51,15% швидше, ніж Unisoc T616, який часто зустрічається в інших смартпланшетах. Планшет також оснащений акумулятором місткістю 11 000 мАг, що забезпечує до 1200 годин роботи в режимі очікування. На додаток, базовий обсяг оперативної пам’яті 12 ГБ можна розширити до виняткових 36 ГБ за допомогою віртуального розподілу, демонструючи чудову продуктивність порівняно з іншими планшетами в цьому класі. Крім того, планшет OT5 пропонує достатньо місця для зберігання даних завдяки 256 ГБ ПЗУ, яке можна розширити до 2 ТБ за допомогою карти пам’яті MicroSD.

Яскраві кольори та покращена естетика

Планшет OT5 розміром 278,5*174*7,5 мм і вагою всього 560 г доступний у трьох яскравих кольорах — сірому, синьому та зеленому, що підвищує загальну естетичну привабливість планшета та покращує користувацький досвід.

Ціна та доступність

Стартова ціна на Oukitel OT5 на AliExpress складе всього $199,99. Під час прем’єрного розпродажу з 11 по 17 листопада перші 300 покупців отримають купон на $20 в офіційному магазині OUKITEL. Таким чином, ціна знизиться до $179,99. На додаток, покупці також можуть скористатися додатковою знижкою від AliExpress, що ще більше знизить ціну.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Планшет OUKITEL OT5 с 12″ безопасным для глаз дисплеем, чипом MTK G99 и аккумулятором на 11000 мАч

Oukitel, известный бренд в индустрии защищенных телефонов, делает значительные шаги в запуске новых устройств и инноваций, чтобы захватить большую долю рынка. Пользуясь ажиотажем, который вызвал Double 11, Oukitel представляет 12-дюймовый смарт-планшет OT5 с мощным процессором MediaTek G99 и аккумулятором емкостью 11 000 мАч. Официальная премьерная продажа начнется на AliExpress с 11 ноября 2023 года до 17 ноября.

12-дюймовый дисплей, сертифицированный TÜV SÜD, защищает глаза пользователей

Смарт-планшет Oukitel OT5 может похвастаться исключительным 12-дюймовым дисплеем с разрешением 2K и соотношением экрана к корпусу 86%. Это гарантирует, что пользователи смогут в полной мере насладиться объемным и ярким изображением. С целью улучшения самочувствия пользователей, экран сертифицирован TÜV SÜD для фильтрации вредного синего света. Это способствует защите глаз и обеспечивает дополнительный комфорт, особенно в условиях низкой освещенности. Родители также могут быть спокойны, зная, что планшет безопасен для использования детьми. Планшет OT5 также предлагает удобную функцию разделенного экрана, что позволяет пользователям без особых усилий выполнять многозадачность, одновременно используя два приложения.

OT5

Мощный чип MediaTek G99, аккумулятор на 11000 мАч и расширение оперативной памяти на 36 ГБ

Кроме потрясающего дисплея, Oukitel OT5 также имеет серьезную аппаратную начинку. Он оснащен мощным процессором MediaTek Helio G99, который может похвастаться результатом Antutu до 413 423 баллов, что на 51,15% быстрее, чем Unisoc T616, который часто встречается в других смарт-планшетах. Планшет также оснащен аккумулятором емкостью 11 000 мАч, обеспечивающим до 1200 часов работы в режиме ожидания. В дополнение, базовый объем оперативной памяти 12 ГБ можно расширить до исключительных 36 ГБ с помощью виртуального распределения, демонстрируя превосходную производительность по сравнению с другими планшетами в этом классе. Кроме того, планшет OT5 предлагает достаточно места для хранения данных благодаря 256 ГБ ПЗУ, которое можно расширить до 2 ТБ с помощью карты памяти MicroSD.

Яркие цвета и улучшенная эстетика

Планшет OT5 размером 278,5*174*7,5 мм и весом всего 560 г доступен в трех ярких цветах — сером, синем и зеленом, что повышает общую эстетическую привлекательность планшета и улучшает пользовательский опыт.

Цена и доступность

Стартовая цена на Oukitel OT5 на AliExpress составит всего $199,99. Во время премьерной распродажи с 11 по 17 ноября первые 300 покупателей получат купон на $20 в официальном магазине OUKITEL. Таким образом, цена снизится до $179,99. В дополнение, покупатели также могут воспользоваться дополнительной скидкой от AliExpress, что еще больше снизит цену.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua